Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Akasha 09 maja 2012, 21:38
No nie wiem Bakus, ja jestem taka od dziecka. Nie należę do 90 procent społeczeństwa, które czerpie energię z przebywania z ludźmi, obojętnie jakimi, byle byli.

przez bakus 09 maja 2012, 21:51
Akasha napisał(a):No nie wiem Bakus, ja jestem taka od dziecka. Nie należę do 90 procent społeczeństwa, które czerpie energię z przebywania z ludźmi, obojętnie jakimi, byle byli.

Przepraszam, ale się pogubiłem. Czego nie wiesz?? Do którego wątku kierujesz to?
Widzisz na uczelni jak przebywam z ludźmi to jest fajnie. Czuje się dobrze. Ale kiedy się kończy, że tak to nazwę "obowiązek bycia na uczelni" to potem nie mam ochoty na żadne spotkania z ludźmi bo.. nie wiem dlaczego.
Potem wracam do domu to mi odpierdala... przepraszam za słowo. Nie mam co robić wariuje. Próbowałem grać na gitarze(hobby szukałem) ale jakoś mnie nie pomogło i wygasło trochę natchnienie. Gry komputerowe mnie nie bawią od 6 lat. Próbowałem się przemóc, próbuje nadal. Chciałbym lubić wychodzić na dyskoteki, na zloty by poznawać ludzi, jednak źle się tam czuje. Mieszkam 2 lata z tymi samymi współokatorami i czasem zapominam jak mają na imie, bo tak z nimi sie nie zintegorwałem. Lokatorka ma fajne koleżanki, gdybym byl towarzyski na pewno nawiązałbym znajomość i może by coś z tego było a tak... nienawidzę siebie.
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Pieprz 09 maja 2012, 22:04
bakus, a jakie jeszcze inne hobby próbowałeś? Może wypożycz sobie kilka książek z różnych dziedzin, zacznij czytać, a nuż coś Ci przypasuje.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez chory 09 maja 2012, 22:05
bakus, gościu siejesz ferment aż miło. Ten dział robi się niesmaczny i bzdurny! wyłączam subskrypcję.
powiedz TAK transplantologii, ja powiedziałem.
zbanowany

przez bakus 09 maja 2012, 22:05
Zacząłem czytać S.Kinga. Nie wiem jak książki mają mi pomóc w relacjach z ludźmi, w pozawaniu ludzi... ;>?
Świadomość człowieka jest tragicznym błędem ewolucji - https://www.youtube.com/watch?v=nYvU5vDvPD0

przez Pieprz 09 maja 2012, 22:16
Na pewno nie powieści. Ja bym się nie skupiał na budowaniu relacji może, chociaż takie poradniki też możesz poczytać (np. książka mosty zamiast murów, autora nie pamiętam). Spróbuj znaleźć sobie jakieś zainteresowania. Dzięki nim będzie Ci się dużo łatwiej przebywało z ludźmi, bo będziesz miał o czym rozmawiać i będziesz ciekawszą osobą dla innych.
Król Balu

przez Marsal2 09 maja 2012, 22:19
Mushroom napisał(a):Spróbuj znaleźć sobie jakieś zainteresowania.

Takie frazesy nie mają najmniejszego sensu. Jakby potrafił je znaleźć to już dawno by to zrobił.
Marsal2

przez Pieprz 09 maja 2012, 22:23
No tak, to tak jak powiedzieć że bezrobotny do końca życia będzie bezrobotny. Bo skoro do tej pory nie znalazł to już nie znajdzie.
Co za bzdura totalna!
Król Balu

przez Akasha 09 maja 2012, 22:30
Bakus, miałam na myśli to, że nie wiem, czy u ciebie to fobia, czy wrodzony introwertyzm.

Mushroom ma rację. Mnie też wszystko szybko się nudziło, nic nie sprawiało przyjemności, aż w końcu znalazłam.

przez bakus 09 maja 2012, 22:41
Ale to zabrzmiało jakbyś chciałą mi powiedzieć, że po prostu jestem introwertykiem. Dobrze odczytałem to??
Co to za hobby :>??
W ogóle to myślałem, żeby poddać się hipnozie :/

Kupiłem sobie ksiązke "Moc pozytywnego myślenia" jak skończę Christine S.Kinga to zabiore się za to.

przez Akasha 09 maja 2012, 22:51
Bakus, nie mówię, że jesteś. Psycholog mógłby to ocenić. Po prostu zachowuję się w podobny do ciebie sposób, stronię od imprez itd. i mi kilku powiedziało, że wszystko ze mną ok i żebym w tym nie doszukiwała się choroby. Bo moje problemy z czym innym się wiążą, nerwicą.

A ja sobie piekę ciasta, babeczki hehe, sprawia mi to przyjemność i już. Nawet mam jednego znajomego, którego to interesuje i mi podsyła przepisy;-)

Ja sobie wczoraj kupiłam dwie książki Kinga. Możemy o Kingu pogadać:-)

przez depresyjny86 10 maja 2012, 01:23
czasem zapominam jak mają na imie, bo tak z nimi sie nie zintegorwałem

Haha skąd ja to znam :smile:
:)

przez zmoriartyz 10 maja 2012, 03:50
Tak zasuwacie z postami w tym temacie, że nie sposób wszystko przeczytać...

Odniosę się jednak do sprawności seksualnej "starszych" facetów. Uważam, że to, iż "starsi" mają z tym większe problemy to nie tylko wina hormonów, ale też jakby dużo większych wymagań co do partnerki. Kiedyś wystarczyło mi zobaczyć zgrabną dziewczynę w mini i już byłem "w pełnej gotowości". Teraz poza zgrabną figurą często potrzebuję też innych bodźców typu flirt itd. Sprawność seksualną mam niewiele mniejszą niż w wieku kilkunastu lat, tylko potrzebuję większej ilości bodźców niż kiedyś.
Kobiety narzekają, że ich podstarzali mężowie kompletnie nie mają już ochoty na seks a prawda jest taka, że nie mają ochoty na seks z nimi... Podsuńcie im jakąś młódkę, to zobaczymy. Przecież jest mnóstwo przykładów na to, że dziadki zbliżające się do 100 lat jeszcze mogą. Popatrzcie na takiego Berlusconiego jaki z niego ogier. Wątpię, by miał taką ochotę na seks gdyby miał żonę w swoim wieku...

Podsumowując to prawie każdy facet długo może, tylko musi mieć do tego odpowiednią kobietę.

przez wiejskifilozof 10 maja 2012, 09:10
Kończę tu pisać :D nie potrafię tak mądrze jak Wy zdania budować , nie mam nic ciekawego , ani nowego do napisania .Było mi miło ,będę pisał na innych tematach , najbardziej lubię zabawy i krok do wolności .

Sortuj wg