Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez abraxas 12 wrz 2013, 11:05
jetodik, dla mnie pytanie pod jakim warunkiem ktoś jest dziwakiem to stawianie granic i etykietowanie na podstawie jednego zachowania, w tym przypadku braku doświadczeń związkowych.

Tube, nie chodzi o różnicę jazda na rowerze a związek. Chodzi o to, że nieważny jest wiek tylko powody. Łatwo by mi było ocenić z góry że ktoś jest oferma bo nie umie jeździć na rowerze, a jakbym poznała powody to już miałabym kompletnie inny obraz tej osoby. Jeśli ktoś ocenia czyjeś nieudacznictwo poprzez liczbę związków to tylko współczuć.
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez jetodik 12 wrz 2013, 11:07
ladywind,
Mnie np przeszkadza i wiąże to z osobowoscią unikającą, w której pragnie sie tych kontaktów, ale nie potrafi utrzymać, być z ludzmi.

widzisz, u mnie jest podobnie, jak to wyleczyć?
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Tube 12 wrz 2013, 11:11
Ja na przykład czuje się dziwakiem i przegrańcem. I wiem że słusznie myśle. Wiek? Powyżej dealine'u. Zażenowanie sięgnęło apogeum :mrgreen:
I wiem że kobiety swoje mówią a swoje myślą, dlatego tak postawiłem pytanie, z racji tego że jest to forum anonimowe i nie należy się krępować szczerymi dosadnymi wypowiedziami
Tube

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez jetodik 12 wrz 2013, 11:11
abraxas,
jetodik, dla mnie pytanie pod jakim warunkiem ktoś jest dziwakiem to stawianie granic i etykietowanie na podstawie jednego zachowania, w tym przypadku braku doświadczeń związkowych.

no nie, bo to było pytanie gdzie jest ta granica wg etykietowania kobiet :)
może chce mieć po prostu jakiś wgląd jak baby na to patrzą.

-- 12 wrz 2013, 11:13 --

Tube, o, a jednak sam też się uznajesz za dziwaka :)

gdybyś chciał poprawić sobie samoocenę oto sposób: skupiaj się na wadach innych a na swoich zaletach :D
http://www.poomoc.pl/beta.php - na jednej stronie wszystkie kółeczka do klikania (pajacyk, pusta miska itd.)

przez Tube 12 wrz 2013, 11:13
jetodik, No dokładnie ;) Proste pytanie - proste odpowiedzi. Na to liczę
Tube

przez jetodik 12 wrz 2013, 11:15
nie no żartuje z tym sposobem, wczoraj się dowiedziałem o nim, nie wypróbowałem, ale chyba zacznę stosować :mrgreen:

przez Tube 12 wrz 2013, 11:15
jetodik napisał(a):Tube, o, a jednak sam też się uznajesz za dziwaka :)

gdybyś chciał poprawić sobie samoocenę oto sposób: skupiaj się na wadach innych a na swoich zaletach :D

Przerabiałem to już ;) W sumie to chyba wszystkie metody już przerabiałem...
Tube

przez 1234qwerty 12 wrz 2013, 11:17
Tube, poszukaj dziewicy w swoim wieku :lol:

przez Tube 12 wrz 2013, 11:19
1234qwerty napisał(a):Tube, poszukaj dziewicy w swoim wieku :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Tube

przez abraxas 12 wrz 2013, 11:19
Tube, tu na forum to raczej kobiety będą wyrozumiałe ;) A jeśli ktoś ma małe doświadczenie to nie przychodzi mi do głowy inny powód niż problemy: najczęściej w relacjach z ludźmi albo może jakieś stany depresyjne? W każdym razie mi to nie przeszkadza o ile ktoś ma chęć i przynajmniej stara się coś zrobić, żeby te problemy rozwiązać. Bo bez tego to nie ma co budować związku, prędzej czy później rozleci się.
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez jetodik 12 wrz 2013, 11:21
1234qwerty, myślisz, że kobiety w typie takiego nieśmiałka, lecą też na nieśmiałków.

to nie jest prawda i w drugą stronę, też to działa, to że facet prawik nie znaczy, że poleci na kobietę, powiedzmy mało urodziwą:D

przez Tube 12 wrz 2013, 11:22
abraxas napisał(a):Tube, tu na forum to raczej kobiety będą wyrozumiałe ;) A jeśli ktoś ma małe doświadczenie to nie przychodzi mi do głowy inny powód niż problemy: najczęściej w relacjach z ludźmi albo może jakieś stany depresyjne? W każdym razie mi to nie przeszkadza o ile ktoś ma chęć i przynajmniej stara się coś zrobić, żeby te problemy rozwiązać. Bo bez tego to nie ma co budować związku, prędzej czy później rozleci się.

Najpierw to trzeba mieć chęci do zmian i mieć dla kogo. I bez tekstów w stylu: "zmieniasz się dla siebie" bla bla bla bla. Nie ma nic hamującego bardziej faceta niż brak nadzieji na to, że znajdzie dziewczyne. Ci którzy twierdzą inaczej albo kłamią albo są tego nie świadomi, że tak właśnie myślą
Tube

przez jetodik 12 wrz 2013, 11:22
abraxas,
W każdym razie mi to nie przeszkadza o ile ktoś ma chęć i przynajmniej stara się coś zrobić, żeby te problemy rozwiązać. Bo bez tego to nie ma co budować związku, prędzej czy później rozleci się.

jak rozpoznać takie kobiety wśród gąszczu sarkastycznych os?

przez Tube 12 wrz 2013, 11:24
jetodik napisał(a):jak rozpoznać takie kobiety wśród gąszczu sarkastycznych os?

Hmmm no właśnie...
Tube

Sortuj wg