Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez mark123 21 sie 2013, 01:58
carlosbueno napisał(a):mark123, Ty chyba jesteś bardziej aseksualny, czy o jakiś atypowych potrzebach w tym kierunku, a taki zwykły singiel se od czasu do czasu porucha, bo nie ma problemów z nawiązywaniem relacji i potrzeby seksualne też ma.

Przeczucie mi podpowiada, że nawet gdyby moja seksualność nie była zaburzona, to i tak nie chciałbym tworzyć żadnego związku.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez socorro 22 sie 2013, 00:38
no ale przecież jest sporo takich dziewczyn, dla których ,,samce alfa,, , którym chodzi tylko o jedno nie są wcale jakąś atrakcją.. chodzi mi o to, że czasem fajniejsze od jakichś seksualnych komplementów czy propozycji wyjazdów sam na sam gdzieś daleko w jakieś ,,romantyczne,, miejsca jest wspólna jazda na rowerze z facetem który niekoniecznie ma ultrakształtny bicek albo jakaś kolacja i oglądanie horroru w domowym zaciszu, gdzie można miło pogadać o ważnych sprawach. tak więc chłopaki uszy do góry :yeah: rączki na klawiaturę (na przykład) i działajcie, grunt żeby znaleźć kogoś o takim podejściu i potem już pójdzie jak z płatka :great:
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez zmienny 22 sie 2013, 00:48
a gdzie szukać takich dziewczyn? wszędzie dookoła widzę, nazwijmy to postępującą globalizacje, czyli nie tylko sytuacja sam na sam, ale i pozycja w grupie, pokaz przed koleżankami, nie mówiąc już o zdobywaniu serca kobiet, które polega na imponowaniu, niekoniecznie dobrym gotowaniem, bardziej siłą przebicia.

nie to, że się skarże czy coś, takie obserwacje ;)
zmienny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez socorro 22 sie 2013, 01:07
a gdzie szukać takich dziewczyn?

zmienny, wszędzie gdzie tylko masz możliwość. im więcej opcji, tym większa szansa że trafisz. zmieniaj strategie, zmieniaj sposoby, zmieniaj okoliczności- zresztą jako ,,zmienny,, na zmienianiu znasz się najbardziej :mrgreen: - im więcej kombinacji, tym większa szansa na sukces :yeah:
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez silence_sadness 22 sie 2013, 06:23
socorro napisał(a):no ale przecież jest sporo takich dziewczyn, dla których ,,samce alfa,, , którym chodzi tylko o jedno nie są wcale jakąś atrakcją.. chodzi mi o to, że czasem fajniejsze od jakichś seksualnych komplementów czy propozycji wyjazdów sam na sam gdzieś daleko w jakieś ,,romantyczne,, miejsca jest wspólna jazda na rowerze z facetem który niekoniecznie ma ultrakształtny bicek albo jakaś kolacja i oglądanie horroru w domowym zaciszu, gdzie można miło pogadać o ważnych sprawach. tak więc chłopaki uszy do góry :yeah: rączki na klawiaturę (na przykład) i działajcie, grunt żeby znaleźć kogoś o takim podejściu i potem już pójdzie jak z płatka :great:

Dobrze napisane.. :great:

Mi wystarczy spacer do lasu i już jestem happy.. :mrgreen:
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez zmienny 22 sie 2013, 17:37
socorro, ten nick to przypadek, ja lubię rutynę ;)

silence_sadness,
Mi wystarczy spacer do lasu i już jestem happy..

więc na randki, to nie do kawiarni, ani restauracji, tylko do lasu należy dziewczyny zapraszać? :smile:
zmienny

przez ala1983 22 sie 2013, 19:59
zmienny napisał(a):więc na randki, to nie do kawiarni, ani restauracji, tylko do lasu należy dziewczyny zapraszać? :smile:

Ja zdecydowanie bardziej wolę plener. No a chłopak kasę zaoszczędzi. Wilk syty i owca cała.

-- 22 sie 2013, 19:02 --

Tylko żeby działał :?
Jakiś czas temu poznałam super chłopaka. Widzę, że chce mnie bliżej poznać, ale nie może, nie potrafi, nie ma odwagi. Będę musiała mu pomóc. Mam nadzieję, że takie jednorazowe popchnięcie wystarczy :? Nie lubię natarczywych ale w odwrotną stronę to też nie za fajnie :?
"Objawy mają swoje znaczenie"
Zygmunt Freud (1856-1939)

przez Reiben 22 sie 2013, 20:03
Z łóżka za włosy, w prawej ręce łopata, ciągnę dziewczynę do lasu- tak bym zabrał swoją pierwszą dziewczynę na wieczorną randkę :105:
Reiben

przez zmienny 22 sie 2013, 20:22
ala1983,
Mam nadzieję, że takie jednorazowe popchnięcie wystarczy

gdyby to tak działało to lekkie popchnięcie psychoterapeuty leczyłoby pacjentów z ich wadliwych schematów, możliwe, że nastąpią kroki z jego strony, ale tak od razu to nie będzie wobec Ciebie super śmiały. imo.

jesteście już parą czy miałby się przełamać dopiero w kierunku nieukrywania, że mu się podobasz?
zmienny

przez ala1983 22 sie 2013, 20:25
zmienny, To ostatnie. Bardzo żółwie tempo, zaczyna mnie to już męczyć. Ja też jestem nim bardzo zainteresowana, ale ostatnio nie mogę go nigdzie spotkać, a namiarów nie mam :?

-- 22 sie 2013, 19:26 --

...tak od razu to nie będzie wobec Ciebie super śmiały.

Ne oczekuję jakiejś super śmiałości, bo sama taka nie jestem. No ale też bez przesady :?

przez zmienny 22 sie 2013, 20:30
to faktycznie go popchnij o ile Ci na nim zależy :bezradny:
zmienny

przez khaleesi 22 sie 2013, 20:32
Reiben, wziąć i potrzeć :twisted: tak akurat w nawiazaniu do Twojego nicku. Nono widzę, że lubisz męską dominację :twisted: ale po co Ci ta łopata? :shock:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez ala1983 22 sie 2013, 20:38
zmienny, będę musiała w tym celu zrobić z siebie lekką wariatkę i chodzić po domach i pytać ludzi o tego chłopaka. Dobrze, że mieszka w wiosce liczącej 130 osób, to jest jescze wykonalne. a pewno ktoś w końcu będzie wiedział kogo mam na myśli.

przez zmienny 22 sie 2013, 20:46
ala1983, najlepiej w niedzielę, zaczaj się na niego w pobliskim kościele.
o ile uczęszcza. jak nie to spytaj o niego w sklepie gdzie ta wioska się zaopatruje.

moim zdaniem to nie jest, żadne wariactwo, przynajmniej nie podchodzisz do sprawy jak księżniczka :great:
zmienny

Sortuj wg