Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez deader 05 sie 2013, 21:45
zmienny napisał(a):a w Polsce to jeszcze bardziej kuriozalne by było, żeby ludzie tyrający na 3zmiany po 1500 na rękę fundowali komuś prostytutki.

Fundowali też Basen Narodowy, fundują mnóstwo innych kretyńskich pomysłów. Mnie tam kilka groszy dodatkowego podatku na szczytny cel nie przeszkadza.

zmienny napisał(a):no nie bo jak nie zje to zginie, a bez seksu nie zginie.

i już odpowiedziałem, pomaga się dając zupkę a ręce każdy ma swoje może sobie tą funkcje zaspokoić.

Ciężko chorych trzeba czasem karmić. Bo a to sparaliżowani, a to rączki amputowane...

Nie ma się o co ciskać, to tylko pomysł dla żartu. Ale patrząc realnie - spora cześć forumowiczów by zniknęła, gdyby coś takiego wprowadzono. Nagle by się może upewnili że dają sobie "z tym" radę, mogłoby to ich zachęcić do poszukiwania kogoś nie "fundowanego przez NFZ"... pozytywy trzeba widzieć, pozytywy! ;)
When I die, bury me upside down so the world can kiss my ass

przez inbvo 05 sie 2013, 21:56
Kiedyś to oczywiście: potępiałem prostytucję, że to złe, że niszczy godność tych kobiet - bo taka prawda w sumie, wcale nie kryję tego, i legalizacja tu nie pomoże - ale...

pewnie gdybym kogoś miał to bym dalej mówił że prostytucja jest zła...

więc... albo punkt widzenia zależy od punktu siedzenia/ albo długotrwała samotność niszczy jak widać moralność.

jedno i drugie zapewne.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez zmienny 05 sie 2013, 22:51
inbvo,
Fundowali też Basen Narodowy, fundują mnóstwo innych kretyńskich pomysłów. Mnie tam kilka groszy dodatkowego podatku na szczytny cel nie przeszkadza.

a mnie nie chodzi o te kilka groszy, co już wcześniej pisałem, a właśnie, o to że to nie jest szczytne, tylko przeciwnie, a czemu tak, to już bez sensu powtarzać.

Ciężko chorych trzeba czasem karmić. Bo a to sparaliżowani, a to rączki amputowane...

no to spoko niech mu dadzą jeść, przecież nie mówię, żeby zostawić na pastwę losu.

Ale patrząc realnie - spora cześć forumowiczów by zniknęła, gdyby coś takiego wprowadzono.

to zniknięcie nie miałoby żadnego pozytywnego znaczenia i byłoby bardzo nieadekwatne do ceny.

swoją drogą to gdyby komuś bardzo zależało, uzbierałby na pójście do burdelu.
zmienny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inbvo 05 sie 2013, 22:59
zmienny napisał(a):inbvo,

a mnie nie chodzi o te kilka groszy, co już wcześniej pisałem, a właśnie, o to że to nie jest szczytne, tylko przeciwnie, a czemu tak, to już bez sensu powtarzać.

no to spoko niech mu dadzą jeść, przecież nie mówię, żeby zostawić na pastwę losu.

Ale patrząc realnie - spora cześć forumowiczów by zniknęła, gdyby coś takiego wprowadzono.

to zniknięcie nie miałoby żadnego pozytywnego znaczenia i byłoby bardzo nieadekwatne do ceny.

swoją drogą to gdyby komuś bardzo zależało, uzbierałby na pójście do burdelu.
odnosisz się do tego co napisał deader, a nie ja.

-- 05 sie 2013, 23:00 --

poza tym:
zmienny napisał(a):swoją drogą to gdyby komuś bardzo zależało, uzbierałby na pójście do burdelu.
ja mam kasę na ten cel odłożoną; to mi daje jakieś poczucie bezpieczeństwa, że zawsze mogę..

wolałbym nie korzystać :/

przez LucP84 05 sie 2013, 23:01
carlosbueno napisał(a):
kolekcjoner snów napisał(a):Niepełnosprawni umysłowo?

A nawet jakby to czemu nie taki Detektyw Monk niby niepełnosprawny umysłowo na pewno ucieszyłby się gdyby jakaś pani najlepiej( 35-40 lat dobrze zbudowana) zaciągnęła go do łóżka, może to by była jego najpiękniejsza chwila w życiu. Poznałem kiedyś dziewczynę studentkę psychologii, która uczestniczyła jako opiekun w obozach dla niepełnosprawnych zarówno umysłowo jaki i ruchowo i wielokrotnie sypiała z wychowankami, mówiła że to najlepsze co może dla nich zrobić i że byli wniebowzięci, uczyniła dla nich więcej niż ta współczująca im większość która w ogóle nie zauważa że maję też potrzeby seksualne .
No ta dziewczyna umysłowo jest w normie, ma MPD, więc głównie problemy ruchowe i wadę wymowy.

Pisałem też stamtąd taką która wydawała się intelektualnie jakoś nieteges, choć niby miała średnie wykształcenie, ale zrezygnowałem bo i nie odpowiadało mi że jeździła na wózku i to że właśnie ciężko z tamtą osobą było się dogadać, bo sprawiała wrażenie jakby nie rozumiała o co ją się pyta często. Ale też dosyć napalona była i chciała żebym pod koniec sierpnia przyjechał do jej domu na seks oralny.
LucP84

przez zmienny 05 sie 2013, 23:08
inbvo, wiem pomyliłem nicki.

kase masz odłożoną a prostytutkę też wypatrzyłeś taką która by sie podobała?
zmienny

przez inbvo 05 sie 2013, 23:10
bez szczegółów na forum ;)

-- 05 sie 2013, 23:10 --

Tak ogólnie to zresztą zdaję sobie sprawę z żałosności mojego podejścia/ postępowania.

przez monk.2000 05 sie 2013, 23:11
Fajna opowieść z tymi niepełnosprawnymi.
Jeśli seks to najpiękniejsze co mnie w życiu może czekać, to ja chcę umrzeć jako prawiczek. Na przekór. Męczennik przeciw naturze wabiącej hormonami po to by spełniać swoje cele rozmnażania i przetrwania. Wiem że umrę, więc to że ktoś się po mnie urodzi wcale mnie nie ustawia. Więc naturo: "Takiego Wała".

Nie wykluczam, że będę miał dziewczynę i spędzimy piękne chwile. Ale nikt mnie nie przekona, że urodziłem się po to żeby uprawiać seks i to jest mój cel. Bo mimo całej otoczki jaką reprezentuję, jestem wierzący. Ok, nie chodzę do Kościoła, nie modlę się z książeczki do bogów, ale wierzę, że jest coś więcej niż ruchanie.

Ave cezar.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez inbvo 05 sie 2013, 23:12
monk.2000, aby oszukać naturę skorzystaj z prezerwatyw. :D

A męczeństwo walić. :P

przez monk.2000 05 sie 2013, 23:27
inbvo, interesuję się trochę tzw. zmienionymi stanami świadomości. Wszelką przyjemność od jedzenia batona, aż po seks (który jest dla ludzi skrajnym szczęściem, szkoda że chwilowym :P) uważam za namiastkę nibbany. Nie mówię, by zaniechać seksu, ale patrząc z punktu już nie buddyzmu nawet, a współczesnej psychiatrii opartej na buddyzmie: to orgazm ma wiele wspólnych cech z opisami stanu świadomości który odczuwają ci którzy blablabla. Zawieszenie poczucia ja, poczucie złączenia z przeciwstawnym biegunem, odczucie miłości, błogości i spokoju, dopełnienia. Poczucie "to jest to". "Po to żyję." "To jest esencja." Podejrzewam, że da się też narkotykami, transem itd.

Ale wszystko to jest ulotne. Potem przychodzi cierpienie. Mniejsze bądź większe.

cdn.

8) Akineton

przez inbvo 05 sie 2013, 23:29
monk.2000, czyli coś w stylu "po co się cieszyć skoro nastąpi koniec szczęścia"

przez zmienny 05 sie 2013, 23:30
bez szczegółów na forum

haha no sam napisales ze kase juz odlozyles, ja nie pytalem jaka upatrzyles, ale czy wogole upatrzyles, pytanie nie bylo szczegolowe:D
zmienny

przez monk.2000 05 sie 2013, 23:36
inbvo chcesz to się ciesz, ale orgazmu do grobu nie weźmiesz.

Ja mam poczucie, bardzo silne, prawie jak głos: "szukaj trwałego szczęścia". Staram się go szukać, różnymi sposobami. Ale nie róbmy offtopu, kto chciał poznał moje zdanie na temat sensu uprawiania seksu ten poznał.

Jak kiedyś uda mi się odnaleźć ten tekst porównujący różne stany świadomości to go wstawię, może komuś zaświta lampka w głowie, o co w tym wszystkim chodzi.

Wracając do tematu, mam 23 lat, jestem jak wielu tu ze zgrozą określa, prawiczkiem. Czuję pociąg do kobiet, ale nie fizyczny, nie jest to też miłość typu zakochanie/zauroczenie, bo prostu jak widzę wyzwoloną kobietę, która jest jak ja, nie opisując dokładnie mnie, to czuję, że nie jestem sam. Mam wtedy ochotę ją docenić, prawie że złożyć kwiaty u jej stóp za to że jest. I wcale nie pragnę jej zniewalać ceremoniami. Największe piękno to to które jest wolne.

8) Akineton

przez inbvo 05 sie 2013, 23:42
monk.2000, Twojego podejścia nie podważam, ale to, uduchowiona miłość (jak to pozwolę sobie określić :D ) nie wyklucza seksu... chociaż jak nie chcesz to uprawiać nie musisz.

ale orgazmu do grobu nie weźmiesz.
nic nie weźmiesz.

Sortuj wg