Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez LucP84 05 sie 2013, 09:35
Wiem że nie wobec wszystkich ;) Jak się pozna kogoś przez net to mniej więcej widać z rozmów jakie dziewczyna ma podejście do tych spraw.
LucP84

przez ladywind 05 sie 2013, 09:53
carlosbueno napisał(a):LucP84, dobrze robisz trzeba korzystać z życia jak się okazja nadarza. No ale nie wobec wszystkich dziewczyn chyba można takie coś stosować bo można by było od wielu po mordzie dostać. ;) no ale jak chętna to czemu nie.

-- 05 sie 2013, 09:08 --

Jeszcze dwa słowa do niektórych pań tu piszących, ciągle narzekacie że faceci w tym wątku nic nie robią w sprawie kobiet, tylko narzekają, a jak ktoś zadziała tak jak LucP84 to oburzenie, nie rozumiem tej hipokryzji. :mrgreen:

Kto powiedział że wszystkie panie z forum są oburzone, ja napewno nie
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez wiejskifilozof 05 sie 2013, 09:58
carlosbueno napisał(a):ten smok to penie jakiś hardcore ostre lizanie albo wciąganie polika ustami.

Nie piszcie za szybko, bo zamiast cmok wyjdzie Wam smok.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 05 sie 2013, 10:34
silence_sadness napisał(a):
LucP84 napisał(a):Ja ostatnio szukam głównie na takim portalu dla niepełnosprawnych, no i w końcu udało mi się tam umówić na randkę i jest jakiś sukces ;) bo w parku na uboczu różne rzeczy robiliśmy, ale takiego zwykłego seksu to już prawie 2 lata nie miałem. Parę miesięcy temu z kolei taką jedną z Sympatii się obmacywałem na sofie w pubie. Nie za wielkie sukcesy ale zawsze coś. Takie mam spostrzeżenie że najtrudniej jest zacząć się całować a potem to już łatwiej przechodzi się do obmacywania czy żeby rękę do majtek włożyć.

:shock: :shock: :shock:

Takie rzeczy na pierwszym spotkaniu??
W parku na ławce??
Na sofie w pubie??
Z kimś kogo sie "PRAWIE nie zna"..

Eeee.. :hide:

Mi też się raz w życiu podobna sytuacja zdarzyła oczywiście byłem pod wpływem różnych sytuacji psychoaktywnych ;) , ale nie widzę w tym nic złego, no i jeśli rozmawiamy z sobą poprzez internet ileś tam czasu a później dochodzi do spotkania to nie można mówić o tym że to obca osoba jest.

-- 05 sie 2013, 10:42 --

kolekcjoner snów napisał(a):
LucP84 napisał(a):Ja ostatnio szukam głównie na takim portalu dla niepełnosprawnych, no i w końcu udało mi się tam umówić na randkę i jest jakiś sukces ;) bo w parku na uboczu różne rzeczy robiliśmy, ale takiego zwykłego seksu to już prawie 2 lata nie miałem. Parę miesięcy temu z kolei taką jedną z Sympatii się obmacywałem na sofie w pubie. Nie za wielkie sukcesy ale zawsze coś. Takie mam spostrzeżenie że najtrudniej jest zacząć się całować a potem to już łatwiej przechodzi się do obmacywania czy żeby rękę do majtek włożyć.

Niepełnosprawni umysłowo?

A nawet jakby to czemu nie taki Detektyw Monk niby niepełnosprawny umysłowo na pewno ucieszyłby się gdyby jakaś pani najlepiej( 35-40 lat dobrze zbudowana) zaciągnęła go do łóżka, może to by była jego najpiękniejsza chwila w życiu. Poznałem kiedyś dziewczynę studentkę psychologii, która uczestniczyła jako opiekun w obozach dla niepełnosprawnych zarówno umysłowo jaki i ruchowo i wielokrotnie sypiała z wychowankami, mówiła że to najlepsze co może dla nich zrobić i że byli wniebowzięci, uczyniła dla nich więcej niż ta współczująca im większość która w ogóle nie zauważa że maję też potrzeby seksualne .
Największy Forumowy Maruda

przez polnormalny 05 sie 2013, 11:05
carlosbueno, Właśnie poruszyłeś zajebiście ważną kwestie - Potrzeby seksualne niepełnosprawnych. Kiedyś czytałem o tym artykuł, w którym poruszono jak to wygląda na "zachodzie" i u nas. Czytałem też wypowiedzi prostytutek świadczące takie usługi w krajach zachodnich. Wiele z nich własnie mówiło że seks z takimi ludźmi jest zaskakująco dobry. I właśnie sednem jest to, że tam rozumieją że każdy człowiek niezależnie od sytuacji w jakiej jest ma potrzeby seksualne, nie jest to tematem tabu, a u nas jedyne na co mogą liczyć takie osoby to współczucie i odrzucenie bo wszyscy mają gdzieś co takiej osobie jest potrzebne. Załosny, zaściankowy, KATOLICKI kraj a raczej naród, bo kraj mamy piękny. Ale cóż się dziwić jak w WW2 wybili nam wszystko co dobre intelektualnie...

-- 05 sie 2013, 11:07 --

LucP84, Baw się i nie zwracaj uwagi na nic. Ludziom zawsze coś się będzie nie podobać - Welcome to Poland :D
polnormalny

przez socorro 05 sie 2013, 11:23
polnormalny, a oglądałeś film SESJE? tam tez jest poruszona ta kwestia. facet dotkniety paralizem chce przekonac sie czym jest seks.

całkiem niezły film :)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...
Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez carlosbueno 05 sie 2013, 11:26
polnormalny, pisywał tu kiedyś chłopak który poznał piękną i tylko lekką niepełnosprawną( miała niesprawną czy może lekko niewykształconą rękę, ale daleko mniej niż ta nasza pingpongistka N.Partyka) ale uważał że to wstyd się z taką spotykać bo co powiedzą koledzy, rodzice, ogólnie to było żenujące tłumaczenie. Na zachodzie, a w Skandynawii na pewno to państwo płaci za prostytutki dla niepełnosprawnych, ba nawet dla więźni a w Polsce to wiadomo jak jest seks nie dla nich a za swoje nędzne renciny to na płatny seks ich nie stać, zresztą oni zwykle są mocno indoktrynowani religijnie i się to w nich zabija.

przez polnormalny 05 sie 2013, 11:36
socorro, Nie oglądałem, chętnie obejrze ;) dzięki za tytuł ;)

carlosbueno, Właśnie o tym mówie 1 kwestia że w tym kraju mało jest indywidualistów, którzy robią coś wg. siebie a nie uwarunkowań społecznych. Będąc kilkukrotnie w krajach europy zachodniej widziałem jak to wygląda tam i tu. Tam ludzie kierują się swoim szczęściem a nie tym co powie ciotka, babka, grażyna z naprzeciwka czy /cenzura/ wie kto jeszcze. Często w Polsce to widać po kobietach - kierują się tym żeby koleżanki zazdrościły, rodzice byli zadowoleni etc. Nie ma nic gorszego niż brak własnego stylu i bycie marionetką w rękach innych.

-- 05 sie 2013, 11:38 --

A i swoją drogą to ta Natalia Partyka bardzo ładna wartościowa dziewczyna. Zwróciłem już na nią kiedyś uwagę. Kasuje swoją osobą znaczną część kobiet z Polski a i z urodą u niej bardzo na plus.
polnormalny

przez socorro 05 sie 2013, 11:58
polnormalny, to o czym napisałeś, obszerniej było dyskutowane tu: ma-e-potrzeby-t44229-14.html

;)
Ostatecznie wszyscy mamy do opowiedzenia tylko jedną historię - ,,X,, na naszej mapie.
,,X,, oznacza nie miejsce, gdzie zaczyna się życie, lecz gdzie zaczyna się ono liczyć...

przez silence_sadness 05 sie 2013, 14:46
polnormalny, I po co ta aluzja w moim kierunku??

Ja tylko wyraziłam własne zdanie i tyle. :P

Jego życie, niech robi z nim co chce..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez rotten soul 05 sie 2013, 16:50
socorro,
a oglądałeś film SESJE?

Mnie też by się przydał taki rodzaj terapeutki. Poważnie. Toż to wspaniałe połączenie psychologa, seksuologa i prostytutki. Wielu facetom na forum przydałaby się taka specjalistka.
Film całkiem dobry, jak i ciało głównej aktorki (szczególnie, że swoje latka już ma) przeze mnie bardzo lubianej.
rotten soul

przez carlosbueno 05 sie 2013, 16:58
Ja to już kiedyś bardzo dawno temu wspominałem że powinni wprowadzić w psychoterapii seksoterapię, wielu facetom dla których to jest jeden z głównych problemów by to mogło pomóc.

przez socorro 05 sie 2013, 17:05
carlosbueno, na pewno seksoterapeutki nie cierpiałyby z powodu bezrobocia :P
z drugiej strony, ciekawe ile kosztowałaby taka jedna sesja terapeutyczna i czy byłaby dofinansowywana przez nfz.. ;)

przez khaleesi 05 sie 2013, 17:18
Psycholog + kochanek w jednym dla singielki to dobre rozwiazanie jestem za ! :great:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

Sortuj wg