Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez polnormalny 03 sie 2013, 14:11
carlosbueno, Zgadza się w dziwnym środowisku się obracam.Niestety... Natomiast ja nie miałem nikogo nigdy (nie licząc epizodów kilkanaście lat temu). Generalnie masz rację że nie wszyscy mają kobiety, natomiast jestem ciekaw jaki jest procent facetów którzy wogóle nie mieli dziewczyny.Jeżeli dysponujesz jakimiś danymi liczbowymi bardzo chętnie rzuce okiem bo widzę że ostatnio podrzucałeś jakieś statystyki w postach. A ogólnie moim zdaniem to jest mega różnica czy nie masz jej teraz (tak chwilowo wyszło) czy wogóle nie miałeś dziewczyny(coś nie tak) a mnie najbardziej dobija to drugie.

-- 03 sie 2013, 14:14 --

Siddhi, Mi również ;)
polnormalny

przez carlosbueno 03 sie 2013, 14:32
polnormalny, akurat na ten temat nie mam żadnych statystyk, zresztą badania socjologiczne odnośnie seksu są obarczone dużymi błędami, ludzie odpowiadają często nie prawdę tylko to co im się wydaję że oczekuje społeczeństwo. Np wg różnych badań ankietowych wychodzi że faceci około rok szybciej rozpoczynają współżycie a rzeczywistość jest podejrzewam inna chłopacy lubią się chlubić, czy nawet kłamać odnośnie szybkiego rozpoczęcia współżycia, a dziewczyny wręcz odwrotnie, podobnie jeśli chodzi o ilość partnerów seksualnych kobiety podają zawsze dużo mniej a niekoniecznie musi to być prawda.
Gdzieś kiedyś przeczytałem w necie jakiś artykuł gdzie było podane że 2% dojrzałych ludzi nigdy nie uprawiało seksu a 25% dorosłych Polaków to abstynenci seksualni( ale pewnie większość to ludzie po 50-ce)
Znalazłem że w przedziale wieku 15-49 seks minimum raz w tygodniu uprawia 71% Polaków. No ale ile rzadziej czy w ogóle nie podano.
Ostatnio edytowano 03 sie 2013, 14:43 przez carlosbueno, łącznie edytowano 1 raz
Największy Forumowy Maruda

przez wiejskifilozof 03 sie 2013, 14:42
Bo ludziom w Polsce po 50, nie wypada uprawiać seks.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez polnormalny 03 sie 2013, 14:57
carlosbueno, Z tym seksem faktycznie masz racje bo sam nieraz blefowałem odnośnie tego że uprawiałem seks i ludzie kupowali tą ściemę. Ale po niektórych ludziach po jakimś czasie wychodzi na wierzch to wszystko i widać że nigdy tego nie robili i są jacyś podejrzani (często się zastanawiam idąc ulicą czy po mnie to wszystko widać - to pewnie podchodzi pod jakieś zaburzenie :D )
polnormalny

przez carlosbueno 03 sie 2013, 14:59
http://www.newsweek.pl/bins/Media/Pictu ... 4c9110.jpg
Z tego wynika że tylko 4% facetów nie uprawiało w ciągu ostatniego roku seksu wcale, ale nie wiem na jakiej grupie wiekowej były badania, bo nie sądzę że na próbie z całej dorosłej populacji, albo po prostu ludzie kłamią. ;)
Największy Forumowy Maruda

przez polnormalny 03 sie 2013, 15:20
carlosbueno, Wydaje mi się że to zdecydowanie ma się nijak do rzeczywistości. Chociaż jeżeli te 4% okazałyby się jednak prawdą to możemy się poczuć wyjątkowi :lol:
polnormalny

przez anonus 03 sie 2013, 15:35
carlosbueno napisał(a):Jak zagadałem parę tygodni temu oczywiście pod wpływem byłem laskę sprzedającą w fast foodzie jak się okazało prawie że dyplomowaną farmaceutkę to ono myślała że ja też jestem z branży farmaceutycznej bo się wg niej na lekach znam;) i chyba godzinę z nią gadałem . No ale później po wytrzeźwieniu stwierdziłem że zrobiłem z siebie idiotę ot cały ja. Może w ogóle nie powinienem trzeźwieć. ;)

:mrgreen: :mrgreen: alkohol robi swoje :P . Ja wczoraj jak pilem to znajomemu nawijalem o kosmitach :mrgreen:
mark123 napisał(a):
inbvo napisał(a):
mark123 napisał(a):Jeśli kiedyś bym się zdecydował na związek, to nie będzie w nim uprawiania seksu ani rozmów o sprawach związanych z seksem.
dlaczego?

Bo seks jest dla mnie obrzydliwy, rozmowy w realu o sprawach związanych z seksem wstydliwe. Drugi powód jest taki, że moje preferencje seksualne są inne i nie uwzględniają normalnego uprawiania seksu.

Moze jestes aseksulanym heteroromantykiem?
anonus

przez polnormalny 03 sie 2013, 15:38
anonus, Ja myślę że mark123 zmieniłby zdanie i myślenie po normalnym stosunku, ale może się nie znam :bezradny:
polnormalny

przez anonus 03 sie 2013, 15:40
polnormalny, tez tak mysle. Mi tez poped zanika jezeli mi sie nie wiedzie z dziewczynami :P .
anonus

przez khaleesi 03 sie 2013, 16:02
anonus, tak jak nieuzywany sprzęt odpada albo obumiera ;) Sorry nie mogłam sie powstrzymać ale się nie zgadzam z Wami. Jeśli mark jest aseksualny naprawdę to seks mu nie pomoże w niczym
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez anonus 03 sie 2013, 16:03
psyche., znaczy ja tu rzucam dwie mozliwosci: albo jest aseksem, albo poped mu na razie zanikl w wyniku niepowodzen z kobietami ;)
anonus

przez khaleesi 03 sie 2013, 16:05
anonus, może diagnoza u dr amfce znawcy fałszywej miłośc dzivek ;) ?
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez anonus 03 sie 2013, 16:05
psyche., no wlasnie wszyscy nawijacie o tym amfce a ja go tu nigdy na forum nie widzialem. Nawet jego profilu nie ujrzalem :P
anonus

przez 1234qwerty 03 sie 2013, 16:15
psyche.,
XD
Dzięki za ten cytat o "fałszywej miłości dziwek" bo teraz wiem, że ten facet z którym jakiś czas temu gadalem na usunietym już wątku, to ten amfce, o którym tu się mówi.
Jakbym wiedział wcześniej to poprosilbym o autograf ;)

Sortuj wg