Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez carlosbueno 03 sie 2013, 10:59
Saraid napisał(a):carlosbueno, przecież dziewczyna musi Ci się podobać jeśli chcesz z nią nawiązac bliższe relacje to oczywiste.

Niby tak ale uważam że nie jestem godzien zbyt ładnych dziewczyn, że zasługują na kogoś lepszego, no i pewnie nie jestem dla nich atrakcyjnym towarem.
Największy Forumowy Maruda

przez ladywind 03 sie 2013, 11:02
carlosbueno napisał(a):
Saraid napisał(a):carlosbueno, przecież dziewczyna musi Ci się podobać jeśli chcesz z nią nawiązac bliższe relacje to oczywiste.

Niby tak ale uważam że nie jestem godzien zbyt ładnych dziewczyn, że zasługują na kogoś lepszego, no i pewnie nie jestem dla nich atrakcyjnym towarem.

To jest własnie chorobiliwe myślenie, bo zdrowi ludzie dopierają się nie tylko na zasadzie wyglądu ale też charakteru, temperamentu, wspolnych zainteresowań.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez polnormalny 03 sie 2013, 11:07
ladywind napisał(a):Co tam wygląd, ja ponoć jestem b. ładna a przez to, że jestem zamknietą w sobie i zaburzoną osobą równie cierpie i straciłam jak również tracę swoje najlepsze lata. Ważniejsza jest pogoda ducha niż cała zewnętrzna maska jaką nosimy i nikt mi nie powiem że jest inaczej.

U mnie jest tak że ja bym już dawno normalnie żył normalnie gdybym poszedł na terapie, która dałaby mi kopa do zmiany wyglądu (tj operacji konkretnych). Na chwile czuje sie człowiekiem (bo facetem nawet się nie nazwę) nie spełniającym absolutnego minimum przyzwoitości atrakcyjności dla nikogo, a moje defekty które mam od zawsze, od zawsze mnie wykańczały wewnętrznie bo godzą dokładnie w punkty atrakcyjności faceta. Ciesz sie że jesteś bardzo ładna, bo prawa natury są takie że "co ma wisieć nie utonie" i znajdziesz w końcu szczęscie ;) Staram sie nie myśleć o tym ile przegapiłem zajebistych momentów i pięknych chwil, przez te 26 lat. Gdybym sobie to uświadomił w 100% to już bym napewno tutaj nie pisał, a tak jeszcze kilka postów bazgrne... pierdolony los /cenzura/...
polnormalny

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 03 sie 2013, 11:20
U mnie akurat jeśli chodzi o kompleksy to wygląd ma drugorzędne znaczenie, widzę że wielu brzydszych facetów ode mnie ma powodzenie( sam też jakiś piękny nie jestem raczej średni), moim problemem jest słaba psychika, nieśmiałość no i od 2 lat z małą przerwą status bezrobotnego.

przez ladywind 03 sie 2013, 11:33
polnormalny napisał(a):
ladywind napisał(a): Ciesz sie że jesteś bardzo ładna, bo prawa natury są takie że "co ma wisieć nie utonie" i znajdziesz w końcu szczęscie ;) ..
wcale się z tego nie cieszę, wolałabym być szczęsliwa wewnętrznie a nie zewnętrznie. Bo jak tego nie ma , to nic mi po wyglądzie.
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Siddhi 03 sie 2013, 11:51
polnormalny napisał(a):Staram sie nie myśleć o tym ile przegapiłem zajebistych momentów i pięknych chwil, przez te 26 lat.
Nie martw się, mam tak samo, tyle straconych szans i zaprzepaszczonych okazji. Ale cóż, wmawiam sobie od lat (gdy wpadam w okresy depresji to i tak przestaję w to wierzyć), że nic się nie dzieje bez przyczyny, a za cierpienie i niepowodzenia spotka mnie jeszcze wiele dobrego... >_>
Siddhi

przez polnormalny 03 sie 2013, 12:04
ladywind napisał(a):
polnormalny napisał(a):
ladywind napisał(a): wcale się z tego nie cieszę, wolałabym być szczęsliwa wewnętrznie a nie zewnętrznie. Bo jak tego nie ma , to nic mi po wyglądzie.

Spokój ducha to musi być coś naprawdę wspaniałego. Nigdy go nie miałem nawet na 5 minut. Ale chciałbym wyglądać chociaż w miarę, żeby odbiór mnie przez kobiety był przeciętny a nie jak teraz beznadziejny. To byłoby wspaniałe preludium do osiągnięcia spokoju ducha i wyjścia z całego tego szamba bo wiedziałbym że prędzej czy później kogoś znajdę tylko muszę być cierpliwy.
polnormalny

przez ladywind 03 sie 2013, 12:07
polnormalny, wygląd jest u Ciebie głownym problemem?

przez mark123 03 sie 2013, 12:15
inbvo napisał(a):
mark123 napisał(a):Jeśli kiedyś bym się zdecydował na związek, to nie będzie w nim uprawiania seksu ani rozmów o sprawach związanych z seksem.
dlaczego?

Bo seks jest dla mnie obrzydliwy, rozmowy w realu o sprawach związanych z seksem wstydliwe. Drugi powód jest taki, że moje preferencje seksualne są inne i nie uwzględniają normalnego uprawiania seksu.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez carlosbueno 03 sie 2013, 12:19
mark123 napisał(a):
inbvo napisał(a):
mark123 napisał(a):Jeśli kiedyś bym się zdecydował na związek, to nie będzie w nim uprawiania seksu ani rozmów o sprawach związanych z seksem.
dlaczego?

Bo seks jest dla mnie obrzydliwy, rozmowy w realu o sprawach związanych z seksem wstydliwe. Drugi powód jest taki, że moje preferencje seksualne są inne i nie uwzględniają normalnego uprawiania seksu.

A interesowałeś się może tym czy w internecie nie ma czasem stron dla osób o tych innych preferencji seksualnych i może tam są podobni do ciebie ludzie, bo chyba sam w Polsce tych preferencji nie masz.

przez mark123 03 sie 2013, 12:21
silence_sadness napisał(a)::shock: :shock: :shock:

Z takim myśleniem to..
Eeee...
Chyba tego do końca nie skomentuję.. :hide:

No ale gdy patrzę np. na swoje zdjęcie sprzed niedawna i zdjęcia z przeszłości, to widzę odpada.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez polnormalny 03 sie 2013, 12:23
ladywind, Podstawowym, kluczowym w nabawieniu się wszystkich fobii, natręctw, nerwicy i depresji. Oczywiście osobowość też mam do kitu - leń, słaba psychika, lękliwość. Nie ulega jednak wątpliwości że mam też wspaniałe cechy (niestety teraz już pod wpływem lat samotności i poczucia bycia nikim prawie się zatraciły/uśpiły) i gdybym czuł że wyglądam ok i faktycznie był ok wizualnie, to bym miał tą dziewczynę, "wyrobiłbym się" przy niej (bo miałem takie zadatki że tak powiem na bycie w pełni normalnym do pewnego wieku) i pewnie teraz byłbym fajnym facetem. Często sobie myślę, że nie tak to miało wszystko wyglądać ale od małolata wiedziałem że mam przejebaną sytuację i w pewnym sensie nie jestem zaskoczony że tak się to skończyło.Amen
polnormalny

przez mark123 03 sie 2013, 12:25
carlosbueno napisał(a):A interesowałeś się może tym czy w internecie nie ma czasem stron dla osób o tych innych preferencji seksualnych i może tam są podobni do ciebie ludzie, bo chyba sam w Polsce tych preferencji nie masz.

Moja parafilia nawet chyba nie ma konkretnej nazwy, google w ogóle nie znajdują (bo kiedyś patrzałem) w całości mojej parafilii, ani co jest jej przyczyną, ani ludzi z taką samą.

przez polnormalny 03 sie 2013, 12:28
mark123, nie wierze że na widok nagiej kobiety by Cię nie naszło na stosunek. Próbowałeś kiedyś?
polnormalny

Sortuj wg