Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez polnormalny 03 sie 2013, 09:04
silence_sadness, Wystarczy popatrzeć? widziałem Twoje foto, jesteś normalnie wyglądającą, ładną dziewczyną ;)

Abstrahując właśnie uświadomiłem sobie że jestem martwy wewnętrznie i pogodzony ze swoim losem i już nie ma za bardzo czego zmieniać bo jest za późno. Moje dni są policzone...
polnormalny

przez abraxas 03 sie 2013, 09:10
rotten soul, nie wiem czy jestem wyjątkiem, nie sądzę, żeby to był aż taki wyjątek. Nie mam zamiaru się wykłócać czyja prawda prawdziwsza, bo nie o to tu chodzi. To jest Wasza całkowicie zrozumiała perspektywa, ja ze względu na inne doświadczenia mam inną i tyle.
Jak czytam, że faceci mają trudniej to patrzę na swoje położenie i tak sobie myślę, że nawet jakbym była facetem to kompletnie nic by się nie zmieniło. Jeśli mówić o ogóle forum to nie będę snuć domysłów, bo nie znam prywatnego życia ludzi, po drugie więcej jest kobiet niż mężczyzn udzielających się stale, więc trudno cokolwiek oceniać, chyba że rozpoczynając od "wydaje mi się". Na forum w ogóle zapewne jest więcej kobiet niż mężczyzn, wyliczcie sobie ile, a potem popytajcie ile z nich jest w związku i wtedy może z całą pewnością powiecie że większość, a może nie. Nie wykluczam, że to może być większość, bo z tego co ja widzę, kobiety chętniej korzystają z terapii a jednak terapia bardziej niż leki pomaga w budowaniu relacji. A to wszystko i tak rozbija się o jeszcze jeden czynnik - rodzaj zaburzenia. Jak kogoś parę lat temu dopadła nerwica czy depresja, jak już był w związku, to trudno żeby dalej nie był chyba że naprawdę kiepsko wybrał partnera. Jak ktoś problemy miał od zawsze to na takim gruncie trudno cokolwiek osiągnąć.
Ale zamiast marnować czas na powtarzanie, że faceci mają trudniej, warto porobić coś innego, co może sprawi że będzie łatwiej ;)
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez carlosbueno 03 sie 2013, 09:47
O widzę powrót do starego tematu, dlaczego faceci mają gorzej albo i nie, chyba parę tysięcy postów już o tym było i tak każdy ma swoje zdanie, znaczy kobiety inne i faceci inne i nikt nikogo nie przekona. Ja tam wiem swoje i już nie będę o tym pisał. Ogólnie to procentowo więcej kobiet ma facetów niż na odwrót bo facetów jest parę procent więcej ( chodzi mi o ludzi do 40-tki) no i do tego spotyka się często sytuacje że facet ma parę dziewczyn(znałem jednego co z 5-cioma jednocześnie chodził), żony, kochanki a odwrotnie chyba jednak rzadziej.
Największy Forumowy Maruda

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ladywind 03 sie 2013, 09:58
polnormalny napisał(a):silence_sadness, Wystarczy popatrzeć? widziałem Twoje foto, jesteś normalnie wyglądającą, ładną dziewczyną ;)

Abstrahując właśnie uświadomiłem sobie że jestem martwy wewnętrznie i pogodzony ze swoim losem i już nie ma za bardzo czego zmieniać bo jest za późno. Moje dni są policzone...

daj spokój, masz depresje lub dystymie stąd się pogodziłeś ze swoim losem. |Leczysz się jakoś?
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Saraid 03 sie 2013, 09:59
Tak czytam ten wątek i ręce opadają czy tutaj chodzi o to by się licytować kto ma gorzej?faceci czy kobiety?
odnosze wrażenie ,że większość osób chce ,tylko wszelkie próby przekonania ich do tego że żeby im się udało muszą zmienić nastawienie ,przestać zwalac wine na coś szukac powodów dla których im się nie udaje i nie uda
jakby się juz mogło udać to znowu cos tam wyskoczy i bedzie tak samo.Jesli zmienicie nastawienie do siebie to tym samym inni zaczną was inaczej odbierać.To już jest niestety ogrom pracy nad sobą a wynik zależy tylko od tego czy i naprawdę chcecie coś zmienić w swoim życiu czy tylko popisac sobie w wątku.
Saraid

przez ladywind 03 sie 2013, 10:00
mark123, Ty rónież spisałes sie na straty a nawet sie nie leczysz :(
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez carlosbueno 03 sie 2013, 10:14
Saraid, ja tam nie tłumacze facetów, tylko ze statystycznego punktu widzenia mają trochę gorzej ale to jest na poziomie 5 góra 10% także raczej nikłe różnice, w dużych miastach jest np więcej kobiet od facetów nawet w młodym wieku i tam facetom nawet może być łatwiej. Oczywiście te to jakieś nikłe różnice są, zresztą statystyki statystykami a życie życiem, ja tam gdybym miał więcej śmiałości, pewności siebie i ochoty to jakąś mógłbym poderwać nawet przy moim słabym statusie społecznym.

Jak zagadałem parę tygodni temu oczywiście pod wpływem byłem laskę sprzedającą w fast foodzie jak się okazało prawie że dyplomowaną farmaceutkę to ono myślała że ja też jestem z branży farmaceutycznej bo się wg niej na lekach znam;) i chyba godzinę z nią gadałem . No ale później po wytrzeźwieniu stwierdziłem że zrobiłem z siebie idiotę ot cały ja. Może w ogóle nie powinienem trzeźwieć. ;)

przez polnormalny 03 sie 2013, 10:30
ladywind napisał(a):daj spokój, masz depresje lub dystymie stąd się pogodziłeś ze swoim losem. |Leczysz się jakoś?

Co mi da leczenie? Byłem pierdolnięty przez całe 26 lat, więc teraz jedyne co mi pozostało to śmiać się z własnej głupoty, lenistwa, i straconych przejebanych lat. 26 letni koleś ma być ułożonym facetem a nie ułomnym psycholem w dodatku brzydkim totalnie. Time remaining...
polnormalny

przez wiejskifilozof 03 sie 2013, 10:43
Ja mam 36 lat i wszyscy mnie uważają za duże dziecko i pierdoł życiową.

przez Saraid 03 sie 2013, 10:46
carlosbueno, tutaj nie chodzi o to,że byłeś pod wpływem alkoholu i prowadziłeś rozmowe ważne że to zrobiłeś nawiązałeś kontakt a bardzo surowo siebie oceniasz bo tak naprawde nie możesz wiedzieć co ta kobieta pomyślała o Tobie wszytko to tylko Twoje przypuszczenia.
Saraid

przez ladywind 03 sie 2013, 10:48
polnormalny napisał(a):
ladywind napisał(a):daj spokój, masz depresje lub dystymie stąd się pogodziłeś ze swoim losem. |Leczysz się jakoś?

Co mi da leczenie? Byłem pierdolnięty przez całe 26 lat, więc teraz jedyne co mi pozostało to śmiać się z własnej głupoty, lenistwa, i straconych przejebanych lat. 26 letni koleś ma być ułożonym facetem a nie ułomnym psycholem w dodatku brzydkim totalnie. Time remaining...

Co tam wygląd, ja ponoć jestem b. ładna a przez to, że jestem zamknietą w sobie i zaburzoną osobą równie cierpie i straciłam jak również tracę swoje najlepsze lata. Ważniejsza jest pogoda ducha niż cała zewnętrzna maska jaką nosimy i nikt mi nie powiem że jest inaczej.

przez carlosbueno 03 sie 2013, 10:51
Saraid napisał(a):carlosbueno, tutaj nie chodzi o to,że byłeś pod wpływem alkoholu i prowadziłeś rozmowe ważne że to zrobiłeś nawiązałeś kontakt a bardzo surowo siebie oceniasz bo tak naprawde nie możesz wiedzieć co ta kobieta pomyślała o Tobie wszytko to tylko Twoje przypuszczenia.

Ona pomyślała że jestem z jej branży i nie potrzebnie powiedziałem że jednak nie. Ale z tym podrywaniem pod wpływem jest różnie kiedyś nawet umówiłem się z taką tak poznaną na dyskotece ale na trzeźwo mi się nie podobało, owszem fajna, miła dziewczyna była ale z wyglądu mi na trzeźwo nie pasowała, w ogóle mnie jako kobieta się nie podobała mimo że wcześniej wydawała mi się atrakcyjna. Choć w moim wypadku chyba nie powinienem mieć jakiś wymagań co do wyglądu.

przez Saraid 03 sie 2013, 10:55
carlosbueno, przecież dziewczyna musi Ci się podobać jeśli chcesz z nią nawiązac bliższe relacje to oczywiste.
Saraid

przez ladywind 03 sie 2013, 10:58
carlosbueno, po alkoholu często jest tak, że ktoś nam się spodoba dokąd nie wytrzeźwiejemy. To normalne.

Sortuj wg