Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Bukowski 02 sie 2013, 20:54
Znam taką koleżankę co potrafi prowadzić monolog w dialogu. Naprawdę nie trzeba nic mówić wystarczy kiwać głową i przytakiwać. Miło się ją słucha bo ma ładny subtelny ciepły głos. Czasem wystarczy mi posłuchać kobiety. :smile:
Bukowski

przez abraxas 02 sie 2013, 21:00
No nie posłucham, bo wiem lepiej jak moje życie wyglądało i brak faceta wynika z zaburzeń. Depresyjny nastrój i problemy z relacją nie podniecają facetów, zapewniam. A jak Wam naprawdę zależy na tym by potwierdzić że macie gorzej niż kobiety to potwierdzam - nie wiem co Wam to daje, ale widać coś daje. No chyba że mówimy tylko o seksie - to faktycznie jako dziewczyna mogę się ogłosić jako chętna na numerek i mam z głowy, nikogo nie obchodzi co mi w tej głowie siedzi. Faceci najszybciej to by zaliczyli płacąc za ten seks.
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez anonus 02 sie 2013, 21:05
abraxas, no ciekawe, bo jakos Panie z zaburzeniami az tak wielkich klopotow nie maja by znalezc partnera w stosunku do zaburzonych facetow, ktorzy maja z tym problem. Mowie jeszcze raz-rozejrzyj sie po forum, ile zaburzonych Pan ma faceta, a ilu zaburzonych Panow nie ma kobiety.
anonus

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez abraxas 02 sie 2013, 21:07
anonus, no dla mnie ciekawe czytać że nie powinnam mieć problemów. No ale takie Wasze stereotypy.
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez zmienny 02 sie 2013, 21:08
abraxas,
No nie posłucham, bo wiem lepiej jak moje życie wyglądało i brak faceta wynika z zaburzeń. Depresyjny nastrój i problemy z relacją nie podniecają facetów, zapewniam.

no ok, ja Ci wierzę, tylko, że w dalszym ciągu jest to zgodne z tym co napisałem, ehh już nie chcę mi się tłumaczyć czuję się niezrozumiany :evil:

zresztą miałaś faceta :)

No chyba że mówimy tylko o seksie - to faktycznie jako dziewczyna mogę się ogłosić jako chętna na numerek i mam z głowy, nikogo nie obchodzi co mi w tej głowie siedzi.

a widzisz, wcale niekoniecznie bo pełno jest wrażliwców takich jak w tym temacie, co by się dobierali do Ciebie jak pies do jeża, ale tacy Cię nie kręcą he?
poczytaj sobie co piszą, że im nie zależy na seksie najbardziej, a gdyby tak było, juz dawno by poszli do burdelu.
zmienny

przez anonus 02 sie 2013, 21:10
abraxas, ostatni raz to napominam: rozejrzyj sie po forum ;) . Wnioski nasuwaja sie same. Ja nie mowie o pojedynczych przypadkach, tylko o ogole.
Ostatnio edytowano 02 sie 2013, 21:10 przez anonus, łącznie edytowano 1 raz
anonus

przez abraxas 02 sie 2013, 21:10
zmienny, już nie biorę się do tego, że tak powiem - od dupy strony. Więc na razie nie chcę żadnych związków.

A pisałeś o izolowaniu się - nawet jakbym się nie izolowała to nijak nie przeskoczę problemów w bliższej relacji.

przez zmienny 02 sie 2013, 21:10
abraxas,
anonus, no dla mnie ciekawe czytać że nie powinnam mieć problemów. No ale takie Wasze stereotypy.

czytaj ze zrozumieniem, no kurcze ile można tłumaczyć :/

nikt nie mowi, ze nie powinnaś mieć problemów, ale, że mniejsze niż faceci, masz większe szanse.

no wyjątek stanowi sytuacja, gdybyś była masakrycznie brzydka, ale coś nie wydaje mi się.

-- 02 sie 2013, 21:15 --

A pisałeś o izolowaniu się - nawet jakbym się nie izolowała to nijak nie przeskoczę problemów w bliższej relacji.

no rozumiem, ale to jest ta wspólna część problemu w związkach, kobiet z zaburzeniami i facetów z zaburzeniami.

różnice czynią te inne elementy o których wcześniej pisałem.

zresztą już nie licytujmy się kto ma gorzej, ja tylko staram się ustalic fakty, ale z boku to może wyglądać, na walkę o współczucie czy jakieś inne słabe zachowanie ;/
zmienny

przez silence_sadness 02 sie 2013, 23:08
Nie każda kobieta/dziewczyna zaburzona na taką wygląda..
Tak samo jest z płcią przeciwną.. :P
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez rotten soul 02 sie 2013, 23:30
abraxas,
Ty (samotna zaburzona laska) raczej jesteś tutaj wyjątkiem, a my (zaburzeni faceci) jesteśmy na forum normą. Przynajmniej tak wynika z moich obserwacji (z anonusa i z zmiennego też) . Nie wiem jak jest w realu, ale podejrzewam, że sytuacja też jest znaczenie korzystniejsza w przypadku Pań. Nawet na sierpniowych zlotowiczów wystarczy zerknąć i policzyć wszystkich samotników i samotniczki. Faceci mają lipę :( .

silence_sadness,
Nie każda kobieta/dziewczyna zaburzona na taką wygląda..
Tak samo jest z płcią przeciwną.. :P

Pewnie, że nie. Nie mamy tego wypisanego na twarzy (w ekstremalnych przypadkach owszem, zdarza się). Nawet po rozmowie ciężko to dostrzec. Niektórzy sztukę maskowania opanowali do perfekcji.
rotten soul

przez silence_sadness 02 sie 2013, 23:34
Czasami nawet po rozmowie nie można niczego stwierdzić..
i nie chodzi tutaj o sztukę maskowania..
"Musimy czerpać radość z każdej chwili i głęboko w sercu mieć nadzieję, że dobrych momentów w życiu nigdy nam nie zabraknie."

przez mark123 03 sie 2013, 00:16
poczytaj sobie co piszą, że im nie zależy na seksie najbardziej, a gdyby tak było, juz dawno by poszli do burdelu.

Np. mnie na seksie nie zależy w ogóle. Jeśli kiedyś bym się zdecydował na związek, to nie będzie w nim uprawiania seksu ani rozmów o sprawach związanych z seksem.

W moim przypadku myślę, że nawet bez rozmowy wiele ludzi może orientować się, że jestem życiowym odpadem, wystarczy na mnie popatrzeć.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez inbvo 03 sie 2013, 02:03
mark123 napisał(a):Jeśli kiedyś bym się zdecydował na związek, to nie będzie w nim uprawiania seksu ani rozmów o sprawach związanych z seksem.
dlaczego?
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez silence_sadness 03 sie 2013, 06:37

W moim przypadku myślę, że nawet bez rozmowy wiele ludzi może orientować się, że jestem życiowym odpadem, wystarczy na mnie popatrzeć.

:shock: :shock: :shock:

Z takim myśleniem to..
Eeee...
Chyba tego do końca nie skomentuję.. :hide:
Ostatnio edytowano 03 sie 2013, 09:10 przez niosaca_radosc, łącznie edytowano 1 raz
Powód: Poprawiono cytowanie

Sortuj wg