Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez zmienny 17 lip 2013, 17:06
w jakim Ty przedziale wiekowym jesteś... do 30 czy po 30?

do 30

a czemu myślałaś, że po 30? pewnie dlatego, że jestem mądrzejszy od rówieśników:D

anna.anakaia,

Póki mój facet, jego obraz, jego charakter, postępowanie nie daje mi nawet pomyśleć, że mogłabym "wymienić" go na kogoś innego - jest dla mnie ideałem.

a tego to nie zauważyłem, no no, trzeba przyznać, że wysoko postawiłaś poprzeczkę swojemu chłopu :shock:

-- 17 lip 2013, 17:08 --

depresyjny86,
Powtórze swoje pytanie: kiedy jest flirt a kiedy go nie ma? I w ogóle dlaczego ludzie stosują formę flirtu....na co im to?(w sensie,że przecież można ze sobą normalnie rozmawiać) i czy im to sprawia nie wiem...przyjemność?...
Pytam jako osoba z bardzo niską inteligencją emocjonalną...

jak chcesz potrenować, to są takie karty do gry "flirt", są też różne planszówki grane na zasadach flirtu, zaproś kobietę do siebie i odpal taką planszówkę, później już z górki.
zmienny

przez rotten soul 17 lip 2013, 17:19
anna.anakaia
Póki mój facet, jego obraz, jego charakter, postępowanie nie daje mi nawet pomyśleć, że mogłabym "wymienić" go na kogoś innego - jest dla mnie ideałem.

Ale na takiego chłopaka to na pewno byś wymieniła ;)
rotten soul

przez Pieprz 17 lip 2013, 17:38
kornelia_lilia napisał(a):zmienny, tak z ciekawości... w jakim Ty przedziale wiekowym jesteś... do 30 czy po 30? Założę sie, że bliżej Ci wiekowo 40 niż 20 :roll:

a co ci przeszkadza że ktoś jest po 30?
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 17 lip 2013, 17:46
Mushroom, właśnie co za róznica czy do 30 czy rok po :lol:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez kornelia_lilia 17 lip 2013, 21:25
Mushroom, a czy ja napisałam, że mi przeszkadza?

zmienny, :D :lol:
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez zmienny 17 lip 2013, 22:37
kornelia_lilia, ok pośmialiśmy się już, a tak na serio to czemu myślałas, że po 30 i się chciałaś nawet zakładać o to? ja Ci na Twoje pytanie odpowiedziałem...
zmienny

przez depresyjny86 20 lip 2013, 03:22
Tak szczerze mówiąc,nadal jakoś flirt nie jawi mi się jako coś przyjemnego,kornelia_lilia..Rozumiem,że flirt musi rozpoczynać kobieta?...Jak rozpoznać kiedy ktoś stosuje flirt?...Jesu tak wiem,jestem ułomny społecznie i nie rozumiem co kieruje zachowaniami innych ludzi zwłaszcza jeżeli chodzi o interakcje z innymi ludżmi....
Zmienny - nie ma kogo zaprosić,zresztą eee do siebie? Nigdy w życiu ....
:)

przez wiejskifilozof 20 lip 2013, 10:10
Wczoraj Magda zadała mi pytanie, czy pójdę z nią na wesele.Jej kolegi,ale odmówiłem.Ja nie jestem zabawowy. Ludzi nie znam.Wódki nie piję.Po za tym, mnie nie stać na garnitur i na prezent.I powiedziałem Magdzie,że nie jadę.Nie była zła.Ulżyło mi.

przez zmienny 20 lip 2013, 12:18
depresyjny86, flirt to damsko-męska forma trollowania:D
zmienny

przez anna.anakaia 22 lip 2013, 13:36
Aranjani napisał(a):anna.anakaia, chyba mnie nie zrozumiałaś. To nie chodzi o wymiane na "lepszy" model. A o życie, o zaakceptowanie siebie.

Ja nie pisałam o wymianie na "lepszy model". Może tak to zabrzmiało ale miałam na myśli, że ideał to osoba, przy której wszyscy inni bledną. I tym ideałem może być zarówno brzydki jak i piękny, superinteligentny jak i przeciętny. Z tym, że ktoś kto dla Ciebie może być odrażający dla mnie może być idealny. Jeśli masz faceta/kobietę, osobę przy której wszyscy inni przestają istnieć to jak to nazwać? Dla mnie to właśnie osoba idealna. Rozumiesz mnie, nie? ;)
I jeszcze raz podkreślam... udany związek to nie związek idealny, ale związek dwojga ludzi, którzy potrafią się dogadać, zaakceptować siebie nawzajem.

No właśnie, jeśli dwie osoby akceptują siebie, kochają się, ufają sobie, podobają się sobie, dogadują się bez mrugnięcia okiem - no, taki związek nazywamy udanym, dla mnie to związek idealny ;)
zmienny napisał(a):a tego to nie zauważyłem, no no, trzeba przyznać, że wysoko postawiłaś poprzeczkę swojemu chłopu :shock:

To nie jest stawianie poprzeczki, po prostu nie chciałabym być w związku w którym miałabym poczucie, że z kimś innym mogłoby mi być lepiej. Kiedyś myślałam, że w związku trzeba przechodzić przez trudy charakteru, ścieranie się nawzajem etc, do czasu aż zobaczyłam na własne oczy, że tak wcale nie musi być (z resztą na przykładzie dziewczyny, o której tu pisałam) i mimo, że na swojego eks nie mogę powiedzieć złego słowa to wiem, że związek może wyglądać naprawdę dużo lepiej.
rotten soul napisał(a):Ale na takiego chłopaka to na pewno byś wymieniła ;)

...rozszyfrowałeś mnie ;)
anna.anakaia

przez zmienny 22 lip 2013, 14:04
anna.anakaia, i teraz jesteś zadowolona ze związku nowego?
zmienny

przez anna.anakaia 22 lip 2013, 18:30
zmienny
Owszem, na 110% :)
anna.anakaia

przez wiejskifilozof 22 lip 2013, 18:53
Magda obecnie na wiśniach.Więc raczej wykluczone nasze spotkanie. Ale ja się już pogodziłem z tym,że umrę jako prawiczek.Co prawda mogę pogadać i z kwiaciarką,fryzjerką, bibliotekarką.Psycholożką , lecz seks mogę mieć tylko w myślach. No taki już mój los.

przez zmienny 22 lip 2013, 20:46
anna.anakaia, rzadko się słyszy, że ktoś nie narzeka :great:
zmienny

Sortuj wg