Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez anonus 16 lip 2013, 17:01
Kestrel, 15-stka moze i nie, ale 10-tka juz tak xD
anonus

przez Aranjani 16 lip 2013, 17:11
Tak czytam i czytam ten wątek i stwierdziłam, że Wam (zaznaczam nie mówię tu o wszystkich Panach, którzy się tu wypowiadają) to strasznie ciężko dogodzić :mrgreen:
Albo to nie ładna, albo za ładna, albo za młoda,albo za stara, albo leci na kase, albo własnie na nią nie leci, albo chce czegoś od Was, albo nie, albo głupia, albo mądra itd itp... :mrgreen:
Aranjani

przez Arhol 16 lip 2013, 17:13
Aranjani, Siebie wykrawam z opisu,nigdy nawet do żadnej nie "startowałem",więc niezbyt :P
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aranjani 16 lip 2013, 17:15
Kestrel, dlatego zaznaczyłam, że nie mówię tu o wszystkich Panach :mrgreen:
Aranjani

przez Davin 16 lip 2013, 17:17
Aranjani, to już lepiej napisz o kogo Ci chodzi. :P
Davin

przez Aranjani 16 lip 2013, 17:19
davin, trzeba zachować nutkę tajemniczości :yeah:
Aranjani

przez rotten soul 16 lip 2013, 17:41
anonus napisał(a):davin, hahaha, bardzo smieszne. czy ja mam na czole napisane: "pedofil"? :D

Nie widać, wszak na czole masz jakąś opaskę. Tak wynika ze zdjęcia :mrgreen:
rotten soul

przez wiejskifilozof 16 lip 2013, 17:52
A mnie nie ciągnie do natek.Jakoś nie mam takiego pociągu.Dziś odwiedziłem moją koleżankę 42 latke i podoba mi się bardziej,niż nie jedna 18 latka.

przez anna.anakaia 16 lip 2013, 18:02
Aranjani napisał(a):Tak czytam i czytam ten wątek i stwierdziłam, że Wam (zaznaczam nie mówię tu o wszystkich Panach, którzy się tu wypowiadają) to strasznie ciężko dogodzić

A mówi się, że to kobiety prowadzą selekcję :D
Stawianie realnych wymagań nie jest złe. Jak się szuka kobity, z którą chce się spędzić przyszłość czy przynajmniej jakiś czas to raczej nie z "biorę co jest". Niech się cenią, ja uważam to za plus.
rotten soul napisał(a):Przecież to jedno i to samo. Skoro dowie się, że nie byłem w związku, to takie pytania zada tylko po to by się dowiedzieć co jest ze mną nie tak, że nie miałem partnerki. Jaki może być inny powód takiego pytania? Tylko nie mów mi, że czysta ciekawość ;)

Dlaczego nie ciekawość? Mnie by tam interesowało dlaczego przystojny, fajny facet - przy założeniu, że chciałby - nie ma nikogo. No ale ja wścibskie babsko jestem.
A jeśli uznałabym kogoś takiego za interesującą personę, zadanie takiego pytania szłoby w kierunku wahania czy przypadkiem aby go sobą zainteresować nie powinnam mieć przynajmniej trzech tytułów miss, być wiceprezesem firmy i przy okazji należeć do mensy. Ale może ja inaczej rozumuję.
A mnie nie ciągnie do natek.Jakoś nie mam takiego pociągu.Dziś odwiedziłem moją koleżankę 42 latke i podoba mi się bardziej,niż nie jedna 18 latka.

Jakoś tak mi się przypomniało jak podrywał mnie nastolatek i usłyszawszy, że mam 24 lata rzekł "Booooże, jaki MILFik mi się trafił" :shock:
anna.anakaia

przez khaleesi 16 lip 2013, 18:08
Kestrel, dobre taki humor lubię ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez zmienny 16 lip 2013, 18:29
Saraid,
Ty się dziwisz ,że się obraziła?

nie no nie dziwię się, ot zebrało mi się na chwilkę szczerości, zazwyczaj to nie mówię im co myślę, ale nieraz to samo wychodzi, bo gdy już się pochwalą dumni jak pawie, to pytają:

- a ty kiedy?
- wcale
- jak to? czemu? (tu już się pojawia zauważalny niepokój na ich gębach)
- bo ten świat mi się nie podoba i nikogo nie zamierzam powołać na ten świat (tu już wyraźnie markotnieją widząc, że wcale tak jak myśleli, nie imponuje mi ich nowy status i nie czuję się od nich mniej spełniony, gorszy itp.).

nieraz nawet jak tak odpowiedziałem to spotkałem się ze złośliwością, to po co mi się narzucają ze swoimi nowinkami, niech spadają.

-- 16 lip 2013, 18:38 --

anna.anakaia,

Stawianie realnych wymagań nie jest złe. Jak się szuka kobity, z którą chce się spędzić przyszłość czy przynajmniej jakiś czas to raczej nie z "biorę co jest". Niech się cenią, ja uważam to za plus.

ok to ja przedstawię moje wymagania:

wykształcenie - dowolne

praca - dowolna ale u mnie słabo z kasą więc niech się z tym liczy, że fundował jej dużo nie będę.

musi mi się podobać z wyglądu (pociągać mnie), rozumieć mnie i akceptować oraz to jak lubię spędzać czas i kochać takiego jakim jestem, może nie kochać ale chociaż lubić i pożądać, dobrze życzyć mi i nie być złośliwą dla mnie i nie obciążać mnie swoim zachowaniem.
zmienny

przez khaleesi 16 lip 2013, 19:39
zmienny, to nie masz ich zbyt wygórowanych tych wymagań ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez zmienny 16 lip 2013, 19:42
psyche., no właśnie :smile:
zmienny

przez anna.anakaia 16 lip 2013, 22:00
zmienny napisał(a):i nie obciążać mnie swoim zachowaniem.

Odpadłabym w przedbiegach :D
(...) gdy już się pochwalą dumni jak pawie, to pytają:
- a ty kiedy?
- wcale
- jak to? czemu? (tu już się pojawia zauważalny niepokój na ich gębach)
- bo ten świat mi się nie podoba i nikogo nie zamierzam powołać na ten świat

Znam dziewczynę, która na podobne pytanie (jak już posiadacze dzieci pochwalili się na 10 stronę, i zaczęli wykłady, że jak to można nie chcieć mieć dzieci) w akcie desperacji odpowiedziała "bo wkurzają mnie dzieci, a jeszcze bardziej ich rodzice więc odpuść mi bycie wkurwiającą matką rodzicielką". Dosadnie, ale na wszelki wypadek nikt nie zaczynał jej wypytywać o rodzicielskie plany :)
anna.anakaia

Sortuj wg