Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez inbvo 12 lip 2013, 11:57
Sorrow napisał(a):Dla mnie ta idea idea zdobywania jest w ogóle poroniona. Jakby ludzie nie mogli się normalnie wzajemnie sobą interesować.
Święta prawda. :P
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez depresyjny86 14 lip 2013, 02:55
A ja to wszystko mam gdzieś.Jebie ludzi,nie chce niczego od nich.....Żadnych związków,w ogóle żadnych powiązań z nimi.......Drugi człowiek to tylko problem,im więcej ludzi tym więcej tych problemów i wszystko zaczyna się pieprzyć;/
:)

przez rotten soul 14 lip 2013, 05:20
inbvo napisał(a):
Sorrow napisał(a):Dla mnie ta idea idea zdobywania jest w ogóle poroniona. Jakby ludzie nie mogli się normalnie wzajemnie sobą interesować.
Święta prawda. :P

Bardzo trafne. Wyjąłeś mi to z ust. Zdobywać to można medale w zawodach, a nie ludzi, a już udawanie niedostępnej przez kobietę, mimo wewnętrznego zainteresowania facetem, to już w ogóle jest poronione dla mnie i moja logika, nie jest w stanie mi pomóc tego zrozumieć. W sumie nic dziwnego, rytuał gotowe zawsze mi były obce i nigdy nie rozumiałem i chyba nie zrozumiem ich znaczenia i przebiegu. Niestety z innej gliny jestem ulepiony :cry: .

depresyjny86
Za to w pojedynkę, życie jest usłane różami i człowiek żyje wolny od problemów :?
rotten soul

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez depresyjny86 14 lip 2013, 15:27
Oj tam,nie nabijaj się :P Doła mam. :mrgreen:
Życie w pojedynkę nie jest usłane różami,ale.....lepsze takie życie od życia pełnego kontaktow z innymi ludżmi których zachowania zupełnie nie pojmuję.

przez Absinthe 14 lip 2013, 15:46
rotten soul, hasło z medalem made my day :mrgreen: .Jako kobieta powiem wam że takie teatrzyki z udawaniem niedostępnej,to odwalają chyba tylko te niedowartościowane
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

przez Arhol 14 lip 2013, 16:10
Zdobywać to można medale w zawodach,

Podobno to jest łatwiejsze,tak samo dostanie się do jakichkolwiek jednostek specjalnych ,a także skoki spadochronowe :lol: :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Pieprz 14 lip 2013, 16:15
.lepsze takie życie od życia pełnego kontaktow z innymi ludżmi których zachowania zupełnie nie pojmuję.

albo od zmuszania się do kontaktów z innymi żeby tylko nie czuć się jak alien jakiś.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez rotten soul 14 lip 2013, 21:25
Absinthe,

rotten soul, hasło z medalem made my day :mrgreen:

Proszę bardzo, cieszę się, że Ci się spodobało.

Jako kobieta powiem wam że takie teatrzyki z udawaniem niedostępnej,to odwalają chyba tylko te niedowartościowane

A ja właśnie myślałem, że jest odwrotnie tzn. te laski które tak postępują, cenią się bardzo wysoko i uważają, że bez pełnej poświęcania walki o ich względy, zainteresowany facet nawet nie ma co marzyć, o jakiejkolwiek aprobacie z ich strony. W sumie trudno im się dziwić, taka "walka" o kobietę potrafi bardzo przyjemnie wpłynąć na jej ego. Chyba większość z Nas chciałaby się cieszyć takim zainteresowaniem kogoś tak starającego się o nasze "serce", tym bardziej w przypadku jeśli taki wielbiciel czy wielbicielka również nam się podoba. Jeśli chodzi o mnie, to bym się nie pogniewał, gdyby mnie coś takiego spotkało :D , jednakże na pewno nie zastosowałbym strategii udawania niedostępnego. To nie w moim stylu.
rotten soul

przez Absinthe 14 lip 2013, 21:36
rotten soul, ale w sensie pozytywnym,nie że się naśmiewam z Twojej osoby:)
Może i być tak,że te z przerośniętym ego też tak robią,ja zaobserwowałam to u dziewczyn które mają problem z akceptacją samej siebie.Fajnie być adorowanym,ale z rozsądkiem ;)
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

przez Siddhi 14 lip 2013, 21:57
@Absinthe
Coś w tym jest...
Siddhi

przez rotten soul 14 lip 2013, 22:35
Absinthe,
rotten soul, ale w sensie pozytywnym,nie że się naśmiewam z Twojej osoby:)

Wiem, to wyżej to nie był sarkazm.
rotten soul

przez Siddhi 14 lip 2013, 23:05
Bardzo trafne. Wyjąłeś mi to z ust. Zdobywać to można medale w zawodach, a nie ludzi, a już udawanie niedostępnej przez kobietę, mimo wewnętrznego zainteresowania facetem, to już w ogóle jest poronione dla mnie i moja logika, nie jest w stanie mi pomóc tego zrozumieć. W sumie nic dziwnego, rytuał gotowe zawsze mi były obce i nigdy nie rozumiałem i chyba nie zrozumiem ich znaczenia i przebiegu. Niestety z innej gliny jestem ulepiony.
Z drugiej strony takie zachowanie może być częścią flirtu, który też ma swój urok, to trochę jak gra, wprowadzająca więcej emocji, niepewności, nutę tajemnicy, czasami fajnie tak trochę naokoło.
Siddhi

przez anonus 14 lip 2013, 23:07
A u mnie to juz szczyt wszystkiego. Nie moge sobie znalezc dziewczyny, wszystkie mnie praktycznie odrzucaja, a tu najpierw zakochuje sie we mnie jakas dziecinna 15 latka, a teraz sie dowiedzialem, ze i 10 latka... OH, GOD WHY?!
anonus

przez depresyjny86 15 lip 2013, 00:01
anonus weż się za real,bo na internecie na pewno pełno malolatów teraz robiących sobie jaja na portalach randkowych/społecznościowych.Szkoły nie ma to dzieciaki surfują po necie i piszą bzdety.

flirtu,

Kiedy jest flirt a kiedy go nie ma ? :lol:

Sortuj wg