Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez kite 06 lip 2013, 15:41
zmienny, ale ja mówię o tym, że qwertyxxx sam stwierdził że gdy dziewczyna wyraża chęć ponownego spotkania a potem okazuje się że jednak nie może to nasz główny zainteresowany olewa sprawę. jeżeli coś pokręciłam to proszę o naprowadzenie.
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

przez zmienny 06 lip 2013, 15:45
kite, moze ja cos pokrecilem bo ja zrozumialem, ze sie ustawia, przez neta i one zapadaja sie pod ziemie a w realu robia to samo po pierwszym spotkaniu i wczesniejszej umowie na drugie spotkanie.

co do tych 4 godzinnych swietnie przegadanych randek, moze wlasnie jest za dobrze, moze nie powinno byc tak fajnej rozmowy, a troche wiecej dystansu. trudno mi powiedziec. :bezradny:
zmienny

przez abraxas 06 lip 2013, 16:48
zmienny napisał(a):abraxas,
qwertyxxx, no to nie wiem, albo szukasz nie tam gdzie powinieneś albo czymś odstraszasz.
Bo jeśli nic z powyższych, to zapewne mieszkasz na Kryptonie.

a Ty znasz mentalnosc dzisiejszych 20latek? z iloma sie umawialas? ja akurat wierze, bo przez neta, nie rozmawiajac w twarz i nie znajac sie w realu latwo jest kogos wykiwac.

A Ty znasz? No z żadną 20-latką się nie umawiałam, bo mam inną orientację, ale mam 20 parę lat i znam dziewczyny mające tyle albo mniej. I pierwszy raz słyszę o takiej sytuacji.
Zresztą qwertyxxx już nie umawia się tyle przez internet a jak było tak jest.
Przykładowo ja się nie umówię z kimś po wymianie paru zdań, bo wolę kogoś choć trochę poznać i wiedzieć, że jak już się umówię to to nie będzie stracony czas. Mnie wyjścia na tzw. "na piwo" po godzinie, dwóch nudzą i nie bardzo mam ochotę wychodzić na spotkania "w ciemno".
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zmienny 06 lip 2013, 16:53
abraxas, no znam sporo, niektóre są ok niektóre nie, ale dużo jest takich co właśnie wchodzi w portale randkowe żeby się polansować i nie traktują poważnie innych.

Mnie randki na piwo też nudzą, wtedy wypijam z 5 i już jest lepiej, a jak piwo się skończy to idę do domu :D

Ty masz 20pare lat? :shock: myślałem, że 40 bo gdzieś tak pisalaś...
zmienny

przez abraxas 06 lip 2013, 16:56
Jak już, to na pewno nie ja pisałam, bo 40 nie mam ;)
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez zmienny 06 lip 2013, 17:11
abraxas, i teraz od nowa muszę skonstruować sobie Twój image w mojej głowie, tyle pracy na marne poszło, ale jakoś to ogarnę.
zmienny

przez abraxas 06 lip 2013, 18:59
zmienny, wolę nie wiedzieć jaki to image ;)

przez zmienny 06 lip 2013, 19:28
ok skoro nie chcesz znać mojego typowania, to wprowadźmy dane do najnowocześniejszego komputera NASA i sprawdzimy jaki wygeneruje profil :p

wklepuje dane: 40lat, bardzo szczupła (bo pisałaś), tajemnicza, niedostępna (nie lubisz mówić o sobie) ENTER

<prosze czekać aż system wyszuka pasujące profile, może to potrwać kilka sekund>

... :tel: ...

<system przyporządkował 348934 profilów, czy chcesz by system wyświetlił wyniki>

to za dużo trzeba uściślić, wklepuje dodatkowe dane: lubi sowy, psy i konie, feminizm, racjonalizm, estetyka klasyczna, tendencja do polemiki z poglądami których nie lubi, fotografowanie zwierząt, jazda konna. ENTER

<system przyporządkował jeden pasujący profil>

no zaraz się przekonamy :twisted:

ENTER!

http://www.tinypic.pl/eyegze8kokrr

:]
zmienny

przez abraxas 06 lip 2013, 19:32
zmienny, chyba za dobrze się dzisiaj czujesz :lol:

przez Arhol 06 lip 2013, 19:39
zmienny napisał(a):ok skoro nie chcesz znać mojego typowania, to wprowadźmy dane do najnowocześniejszego komputera NASA i sprawdzimy jaki wygeneruje profil :p

wklepuje dane: 40lat, bardzo szczupła (bo pisałaś), tajemnicza, niedostępna (nie lubisz mówić o sobie) ENTER

<prosze czekać aż system wyszuka pasujące profile, może to potrwać kilka sekund>

... :tel: ...

<system przyporządkował 348934 profilów, czy chcesz by system wyświetlił wyniki>

to za dużo trzeba uściślić, wklepuje dodatkowe dane: lubi sowy, psy i konie, feminizm, racjonalizm, estetyka klasyczna, tendencja do polemiki z poglądami których nie lubi, fotografowanie zwierząt, jazda konna. ENTER

<system przyporządkował jeden pasujący profil>

no zaraz się przekonamy :twisted:

ENTER!

http://www.tinypic.pl/eyegze8kokrr

:]

Czas zmienić pastylki,zdecydowanie.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez zmienny 06 lip 2013, 19:46
abraxas, trochę żartuje ale ja się na serio znam na ludziach, to dzięki mojej empatii. :)

Kestrel, nie bądź zgryźliwy. :smile:
zmienny

przez abraxas 06 lip 2013, 19:50
zmienny, być może ale ja nawet po czterech piwach nie widziałam kogoś takiego w lustrze, a łeb mam słaby.

przez zmienny 06 lip 2013, 19:57
może dlatego, że system otrzymał błędne dane :smile:
mądre czy glupie, ale każdy forumowicz ma jakieś wyobrażenie innych z forum których nie widział i zawsze jest to wyobrażenie KONKRETNE, choć niekoniecznie podobne do człowieka. ;)

ok dyskutujcie, ja sobie idę nalać zupy do talerza.
zmienny

przez depresyjny86 09 lip 2013, 16:07
Zupa smakowała?

Tak ogólnie chciałem coś napisać.....ale.jestem dziś leniwy więc zostawie ten post tak jak wyglada.
:)

Sortuj wg