Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez ania_taka 05 lip 2013, 20:18
no ok, jak się nie chce spotkać to pewnie że tak, nie ma co się napraszać.

przez qwertyxxx 05 lip 2013, 20:31
ania_taka Tylko w tym problem, że się umawia na spotkanie mimo, że go NIE CHCE. I to jest najgorsze.

przez kite 05 lip 2013, 20:34
ile można powtarzać jedną kwestię?! to i tak do niczego nie prowadzi..
Jah, wyzwól nas, bo pełen nienawiści to czas..

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez khaleesi 05 lip 2013, 20:34
qwertyxxx, zarzuć zdjęcie, zrób anons to może zareagują takie co spotkać się zechcą. Jak szukać pustych lasek to zarzuć parol na brzydkie albo średnio ładne. Trochę z siebie musisz dać. Z szafy Ci żadna nie wyskoczy ani pocztą Ci nikt nie prześle
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez qwertyxxx 05 lip 2013, 20:39
Ale wy nic nie rozumiecie. Jak w realu rozmawiam z laską np 5 godzin i ta do do domu wracać nie chce bo rozmowy końca nie widać a kolejny raz się umówić to nie da rady bo ona czas będzie mieć za x miesięcy to co to ma być??? Lub przez interent pisze do mnie i daję numer i mi wmawia, że chce się ze mną poznać i ona daję mi swój numer telefonu i mi pisze, że ona ma czasu aż za dużo i jaka to ona towarzyska i się ze mną bardzo, bardzo chce spotkać a co do czego to NIE CHCE. Co to ma być??? Wolę mieć laskę 150 kg niż z siebie durnia robić.

przez Aranjani 05 lip 2013, 20:40
jej.... znowu wałkowany ten sam temat... :hide:

psyche., nie bądź taka pewna... a nóż widelec z szafy własnie wyskoczy :mrgreen:
Aranjani

przez abraxas 05 lip 2013, 20:42
qwertyxxx, 50 stron temu była identyczna rozmowa. Coś zmieniłeś? Zacząłeś szukać dziewczyn w innych miejscach niż dotychczas?
Nic dziwnego, że wątek ma 700 stron...
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez Aranjani 05 lip 2013, 20:43
qwertyxxx, kobieta zmienną jest :mrgreen: dzisiaj może mieć ochotę na randkę a jutro już nie :mrgreen:
Aranjani

przez khaleesi 05 lip 2013, 20:43
abraxas, a będzie pewnie drugie tle. Dla każdego prawiczka potrzeba 100 stron poświecić ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez abraxas 05 lip 2013, 20:45
psyche., myślę, że trochę szkoda miejsca na serwerze. Bo sądząc po dotychczasowych staraniach rzadko kto z tego korzysta.
Bywają dni dobre, ale bywają i złe, i te też muszę przyjąć za własne. Są dni, kiedy jestem z kamienia, czasem z żelaza, najczęściej, niestety ze szkła.

przez Aranjani 05 lip 2013, 20:47
Facet, który wciąż narzeka, że większość kobiet jest do dupy, że maja wysokie wymagania, że zmieniają ciągle zdanie etc. nigdy nie znajdzie sobie kobiety z którą będzie... bo chyba właśnie jest na odwrót... właśnie taki facet oczekuje zbyt wiele... a że nie ma takiej co by te oczekiwania spełniła, odwraca kota ogonem.
Aranjani

przez rotten soul 05 lip 2013, 20:47
Aranjani napisał(a):qwertyxxx, kobieta zmienną jest :mrgreen: dzisiaj może mieć ochotę na randkę a jutro już nie :mrgreen:

Sążniście przytakuję :uklon: Ostatnio poznałem znaczenie tego powiedzenia.
rotten soul

przez carlosbueno 05 lip 2013, 20:48
Gdybym poświęcił tyle czasu ile tu pisuje( teraz już rzadko ale kiedyś b dużo) na podrywanie lasek to bym na pewno sporo zaliczył ;)
Największy Forumowy Maruda

przez qwertyxxx 05 lip 2013, 20:49
abraxas Tak zmieniłem :angel: Moje nastawienie jest inne. Nie szukam w ogóle przez internet. Szukam tylko w realu. Na portalach mam konta ale dziewczyny piszą same do mnie. Piszą i daję numery swoje bo chcia się spotkać ze mną . Ale nigdy nie ma spotkania :angel: No i jak poznam laskie w realu to gdy po zgadaniu odwołuje spotkanie lub nie jest się łatwo zgadać to urywam z nią kontakt na zawsze :angel: I czekam na taka, która zda mój test. Mój test polega na tym, że w krótki sposoób się umówi na spotkanie i się spotka ze mną bez odwołania. Na razie żadna laska nie zdała tego testu :angel: Spotykałem się z dziewczynami i spotkania były aż za długie dla mnie. Laski nie chciały w ogóle wracać do domu ale mimo to drugie umówienie nie było tak proste to czyli zrywałem kontakt bo nie zdały testu :angel:

Sortuj wg