Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez qwertyxxx 05 lip 2013, 15:04
davin Tak streszczajac to gdy umawiam się z ładną dziewczyną to z góry mogę zakładać, że odwoła spotkanie. I kreci coś. Nie wiadomo nawet czy chce bo wmawia, że chce ale gdyby chciała to by się spotkała :D :D :D :D :D :D :D Więc o co biega w tym? :P A brzydka nie kręci. Jeśli nie chce to się nie umawia. Wszystko wiadomo :P

A co Ciebie tak kręca dziewczyny ze spotkaniem czy zachowują się normalnie? Czyli, że jeśli się umawia to się spotyka? ;)

przez Davin 05 lip 2013, 15:13
qwertyxxx ja po niedawno zakończonym 4letnim związku jakoś nie pale się do szukania i umawiania się. Brat mnie niedawno swatał ale jak na razie nic z tego nie będzie. Może i ja coś na początku skopałem ale co nie zmienia faktu że ta dzieczyna jest uparciuchem. :P
Davin

przez qwertyxxx 05 lip 2013, 15:18
davin Zadroszczę Twojego związku. No bo pewnie nie miałeś problemów aby gdzieś z dziewczyną wyjść :lol:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez sloik 05 lip 2013, 15:20
qwertyxxx napisał(a): Dlaczego gdy dziewczyna jest ładna to nie może być NORMALNA :shock: Jestem skazany na brzydkie :shock: Brzydkiej się nie muszę prosić o nic a ładnej muszę i jaka to przyjemność? I jescze przypadkiem można wyjsć na desperata :D

Nie jesteś skazany na brzydkie. Zawsze możesz być sam do końca życia, to raz. Dwa - czy sam jesteś taki piękny? Trzy - czy sam jesteś NORMALNY?
sloik

przez Davin 05 lip 2013, 15:26
qwertyxxx nie wiem czy jest co zazdrościć. Moge Ci streścić związek. Jak ją poznałem to była gruba (może dla Ciebie brzydka) a przez 3 lata się tak wyrobiła że masakra. Ona nabierała pewności siebie a ja ją traciłem. :P
Davin

przez qwertyxxx 05 lip 2013, 15:28
sloik No według mnie jestem dosyć ładny. Tak jak i po opiniach dziewczyn też bo często do mnie zwracają się w stylu "przystojniak" i pochlebne opinie dają o moim wyglądzie. No i owszem mogę być sam ;) Chociaż niekonicznie bo może gdy będę w wieku np 50 lat to spotkam jakaś kobiete która się spotka ze mną. Pewnie taka 50-latka nei będzie sie zachowywać jaj gówniara. No a teraz jest jak jest. Zawsze dziewczyna ładna w ostaniej chwili odwołuje spotkanie a dziewczyna brzydka nie odwołuje.

-- 05 lip 2013, 14:30 --

davin Ale chyba nie błagałeś jej na kolanach "No chodż ze mną, no chodż ze mną. Bardzo Ciebie błagam" :D Kurde, fajnie by było spotkać taką fajną, ładną dziewczynę która by przyszła pierwszy, drugi raz na spotkanie. Dalej by się potoczyło :D

przez mark123 05 lip 2013, 15:32
Gdyby zrobić ogólnoświatowy konkurs, taki w którym kobiety wybierałyby mężczyznę kierując się nie tylko wyglądem danego mężczyzny, ale też opisanymi wszelkimi cechami psychicznymi i emocjonalnymi, to ja byłbym ostatni, na którego zwrócono by jakąś uwagę.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez Davin 05 lip 2013, 15:35
qwertyxxx ja żadnej nie mam zamiaru błagać. Wrzuć zdjęcie to Cię dziewczyny z forum ocenią i będziesz wiedział na czym stoisz. :P
Davin

przez qwertyxxx 05 lip 2013, 15:39
Tak sobie myślę i gdybym spotkał taką dziewczyną z którą prosto można się umówić na spotkanie to dawno byłbym miał dziewczynę ;) Miałem kiedyś problemy deprsesyjne przez zachowania ładnych dziewczyn ale jak one minęły to jest inaczej. Nie mam problemów pogadać z dziewczyną. Tematów mam sporo. Bardzo łatwo wychodzi mi rozbawienie dziewczyny. No i czuję się swobodnie w ich towarzystwie. Ale mimo to nie spotkałem takiej dziewczyny z którą mozna by było normalnie się umówić zamiast błagać jak głupek jakiś.

przez khaleesi 05 lip 2013, 15:43
davin, dokładnie. Wrzucaj fotkę :great:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez qwertyxxx 05 lip 2013, 15:46
psyche. Nie wrzucam. Nie upubliczniam się bo ktoś może przypadkiem zobaczyć mnie :lol:

przez khaleesi 05 lip 2013, 15:48
qwertyxxx, zrób tak jak ja wkrótce planuje. Dawaj odnośnik do albumu a album na hasło. W blogu tak można zrobić
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez qwertyxxx 05 lip 2013, 15:53
psyche. Może kiedyś. Aktualnie wolę się nie pokazywać ;) Fajnie by było być dziewczyną :D Problemów ze spotkaniami by nie było :roll: Super by było :D Ale tylko pod tym względem bo nie chciałbym jednak się zamieniać płciami :D

przez rotten soul 05 lip 2013, 16:00
Proponuje system ocen według kategorii samego ocenianego, czyli albo ładny albo brzydal ;) Pośrednie, wyważone opnie będą bardzo niemile widziane :D
rotten soul

Sortuj wg