Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Arhol 04 lip 2013, 21:21
Co do spojrzenia na związki pod względem wizualnym - znam 2 pary (w moim wieku) gdzie facet ma sporo nadprogramowych kg a partnerka wygląda normalnie, i jedną wice wersa - facet wygląda normalnie, a partnerka ma znacznie więcej kg niż powinna,jakoś wszyscy tam żyją.
Pisząc jeszcze o samym wyglądzie - nie ukrywajmy,ma spore znaczenie,przynajmniej przy pierwszym wrażeniu,jednak nie zawsze przeważa...
Co do wyglądu facetów - każda nawet "najmniej" atrakcyjna facjata może o siebie zadbać - sport, odp. odżywianie, i można się wizualnie wyrobić i zdyskwalifikować wadę pt "wygląd".
( I też jak mi się wydaje nie trzeba mieć aktorskiej sylwetki,aczkolwiek bardziej pomoże niż przeszkodzi :mrgreen: )
Zasobność portfela - zależy od wieku (pisząc z męskiego punktu widzenia) - przeciętna 20 latka będzie mieć mniejsze "wymagania" niż 30 latka,jednak jestem zdania że każdy powinien mieć na tyle,by móc zadbać o samego siebie finansowo i się utrzymać...
Mimo wszystko wydaje mi się,że nie trzeba być milionerem ;)
Osobowość/dojrzałość - to też ważny czynnik,nawet bardzo - jacy jesteśmy,czy potrafimy 2 osobę zaciekawić sobą,mamy jakieś poczucie humoru,jak jesteśmy dojrzali emocjonalnie,w jaki sposób traktujemy kobiety.
Wygląd vs osobowość - patrząc na "skrajności" - na dłuższą metę chyba lepsza będzie relacja z dojrzałym i sympatycznym ale niekoniecznie super atrakcyjnym facetem,niźli z typem o wyglądzie modela,ale olewającym/nie szanującym kobiet.

Wszystko to jednak teoria, sam dopiero od niedawna interesuje się płcią przeciwną pod kątem związków .
Co do chwili obecnej (gdzie chyba farmakoterapia i psychoterapia mimo krótkiego czasu odwróciły u mnie sporo poglądów) myślę że mógłbym stworzyć względnie udaną relacje,(teraz to może zabrzmieć jak samochwalenie się : P) - dojrzałość jak na 20 latka,podejście do kobiet,osobowość - z tym nie jest źle, z zarobkami (jeśli już patrzeć pod tym względem) przez pryzmat wieku też git.
Jest oczywiście trochę mankamentów i sporo mam do nadrobienia,zrobienia,ale myślę że być może by się udało (choć pare miesięcy temu twierdziłem inaczej, wiem).
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez djkocyk 05 lip 2013, 07:31
Hans napisał(a):Widzę następny uparcie lansowany pogląd, że zapatrzenie kobiet w pieniądze to coś złego, wręcz ujma na honorze. Tak było od zawsze, tylko kiedyś chodziło o ciepłe schronienie i dostatek pokarmu, teraz pieniądze zastąpiły rolę przytulnej jaskini i zdolności myśliwskich samca, bo można za na kupić strawę i dach nad głową oraz zaspokoić inne wyższe potrzeby. To by było mocno wręcz irracjonalne, gdyby kobieta wybrała tego biedniejszego, jeśliby inne cechy kandydatów były do siebie zbliżone. Mówię jak jest, niczym Mariusz Max Kolonko . ;)

To zapatrzenie to nic złego. Chodzi tylko o to żeby nie uprawiać hipokryzji, że jest inaczej.

przez wiejskifilozof 05 lip 2013, 09:22
rotten soul napisał(a):
detektywmonk napisał(a):Owszem, to na forum co drugi facet to szowinista i nie lubi pracujących kobiet.

Skąd ten wniosek. Robiłeś ankietę? Ja nie mam nic przeciwko. Wręcz przeciwnie, moja dziewczyna musiałaby pracować, bo z mojej pensji to byśmy się nie utrzymali we dwójkę przy życiu. Ewentualnie w stylu "bida nyndza" co jest mało zachęcające.

Nie pisałem o Tobie :D nie wiem, czy oglądasz Ewę Drzyzgę.Tam jest pełno kobiet, które chcą męża bogatego.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez qwertyxxx 05 lip 2013, 12:47
psyche. napisał(a):qwertyxxx, czyli co Ty chcesz za związek tworzyć z kimś kto Cię nie będzie podniecał, jarał Cie i podobał. no cholera nie czaje :bezradny:

A jak mam związek tworzyć z kimś kto nie potrafi przyjść na głupie spotkanie a sama je proponuje? :roll: To nie moja wina, że gdy laska mnie jara to robi problem ze spotkaniem a ta która mnie nie jara to się spotka :roll: To chyba powinno coś takiego jak "No to 16:00 bądż tam .... " no i się spotykamy :roll: A ja nie będę latał za laską dlatego, że mnie się podoba a potem same problemy. Do kina nie, na spacer nie. Ja będę potem błagać na kolanach aby laska poszła ze mną na spacer na przykład :roll: Wiadomo, że nie chciałbym tak. Dlatego ładne dziewczyny trochę odstraszają.

przez Davin 05 lip 2013, 12:51
qwertyxxx no z taką osobą chyba nie stworzysz związku. :P Nie szukaj na siłe a zobaczysz że się trafi. I zmień ten podział na brzydkie i ładne. :P
Davin

przez qwertyxxx 05 lip 2013, 12:56
davin Tylko, że akurat te co mnie najbardziej pociągają to się tak zachowują jak w jakimś przedszkolu. A ja przecież nie wymagam cudów a jedynie aby dorosła osoba zachowywała się jak dorosła. A tutja dziewczyna dorosła, ładna i ogólnie niby ogarnięta a zachwouje się jak 7-latka :P No ja nie szukam na siłę :P Po prostu odpuszczam gdy laska tak się zachowuje. A znowu gdy się zachwouje jak dorosła to mnie nie pociąga i się kończy. Bo w sumie to nie idzie jakoś stworzyć dogodnych warunków przez te zachowania :roll:

przez wiejskifilozof 05 lip 2013, 14:12
Kto powinien płacić w restauracji za obiad ? Baba czy chłop ? My z Magdą mamy taki układ,że płacimy wspólnie.Raz Magda zapłaci za pizzę,a ja za to za frytki.Lub ona za sałatkę i colę.Ja za to za pizzę.

przez khaleesi 05 lip 2013, 14:19
detektywmonk, każdy płaci zasadniczo za siebie ;) Chyba, ze to Twoja dziewczyna i zapraszasz ją na obiad to trzeba wylecieć z kaski ;)
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez qwertyxxx 05 lip 2013, 14:21
psyche. A dlaczego dorosłe (ładne) dziewczyny zachowują się jak dzieci a nie jak dorośle?

przez wiejskifilozof 05 lip 2013, 14:25
psyche. napisał(a):detektywmonk, każdy płaci zasadniczo za siebie ;) Chyba, ze to Twoja dziewczyna i zapraszasz ją na obiad to trzeba wylecieć z kaski ;)

Psyche Maga i ja nie pochodzimy z bogatych rodzin.Raczej do końca naszej znajomości tylko taki układ.I wyłącznie pizza, lody,cola i sałatka. :D

przez Davin 05 lip 2013, 14:35
qwertyxxx takie trafiasz. Znam ładne dziewczyny co zachowują się poważnie i brzydkie co myślą że nie wiadomo jakie piękne są i serio są tępe.
Davin

przez carlosbueno 05 lip 2013, 14:44
Raczej uroda ma niewiele wspólnego z intelektem, są urodziwe głupie i mądre, te miej trakcyjne tak samo. W państwach anglosaskich to zwykle im mądrzejsze to tym ładniejsze znaczy nie mają 40 kg nadwagi i potrafią się gustownie ubrać. A jak studiowałem to najładniejsze dziewczyny można było zobaczyć w bibliotece. ;)
Największy Forumowy Maruda

przez qwertyxxx 05 lip 2013, 14:47
davin Ale to i tak wychodzi, że przewaga tych dorosłych gówniar to te ładne dziewczyny. Ja widzę jedyny zasadniczy problem. Tyczy on się właśnie tego dlaczego ja mam wychodzić z siebie aby dziewczyna umówiła się na spotkanie i na nie przyszła. Dlaczego tak jest? :shock: Dlaczego poważnie zachowuje się dziewczyna brzydka a ładna najczęściej zachowuje się jak jakaś gówniara niewychowana w żaden dobry sposób? :shock: I to nie jest tak że coś wymyślem czy próbuje wmówić, że ładna jest zła bez poparcia faktów. Ja po prostu obserwuje takie zachowania od bardzo dawna. Z internetowymi portalami to az wychodzi tak głupio, że chyba lepiej się śmiać z tego jak to wszystko jest głupie. Na przykład piszą do mnie dziewczyny, że chcą się zapoznać i dają swój numer. A próbuje umówić te ICH ZAPROPONOWANE spotkanie to piszą, że nie mają czasu na znajomych. A na zdjęciach same zdjęcia z dyskotek. A na facebooku same też takie zdjęcia z imprez, dyskotek w klubach i uzupełniane komentarze w stylu "ale wczoraj popiliśmy", "dobra impreza była". :shock: A w realu podobne problemy. Dlaczego gdy dziewczyna jest ładna to nie może być NORMALNA :shock: Jestem skazany na brzydkie :shock: Brzydkiej się nie muszę prosić o nic a ładnej muszę i jaka to przyjemność? I jescze przypadkiem można wyjsć na desperata :D

przez Davin 05 lip 2013, 14:59
qwertyxxx nie wiem może masz złe podejście. Ja spotykałem zupełnie inne dziewczyny. Dziwniejsze przypadki. :D
Davin

Sortuj wg