Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Hans 03 lip 2013, 20:25
Mógłbym mieć taki zarost, a mam lichy i bardzo nieregularny.
Feed your head
Feed your head

przez djkocyk 03 lip 2013, 20:29
psyche. napisał(a):djkocyk, bo w pierwszym kontakcie fakt im facet ładniejszy tym większe szanse na spotykanie się a potem ujawniaja się najczęsciej wady partnera ;)

No i tu się zgadzamy im ładniejszy tym większe szanse. Co prowadzi do prostego wniosku, że pojęcie "ładniejszy" "brzydszy" nie jest takie względne jak się wielu wydaje ;)

przez Candy14 03 lip 2013, 20:40
djkocyk, troche jest bo to co ladne dla Ciebie dla mnie juz niekoniecznie
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez djkocyk 03 lip 2013, 20:41
Candy14 napisał(a):djkocyk, troche jest bo to co ladne dla Ciebie dla mnie juz niekoniecznie

Właśnie tylko "trochę" ;)

przez zmienny 03 lip 2013, 20:47
djkocyk, ma rację, trzeba na to patrzyć statystycznie, ten z obrazka podobać się może jednej na miliard kobiecie, a cruise co drugiej przykładowo.

i podobnie taka Magda Mołek będzie się podobać większości facetom, a jakaś brzydka dużo mniejszej liczbie.
dlatego jestem zły na mój gust, chciałbym by podobały mi się brzydkie kobiety, wtedy miałbym większe szanse u swoich typów kobiet:D
Ostatnio edytowano 03 lip 2013, 20:58 przez zmienny, łącznie edytowano 1 raz
zmienny

przez qwertyxxx 03 lip 2013, 20:50
djkocyk napisał(a):
psyche. napisał(a):djkocyk, bo w pierwszym kontakcie fakt im facet ładniejszy tym większe szanse na spotykanie się a potem ujawniaja się najczęsciej wady partnera ;)

No i tu się zgadzamy im ładniejszy tym większe szanse. Co prowadzi do prostego wniosku, że pojęcie "ładniejszy" "brzydszy" nie jest takie względne jak się wielu wydaje ;)

To że facet jest ładniejszy nie oznacza wcale, że ma większe szanse. No chyba, że będzie latać za dziewczyną jak głupi.

przez zmienny 03 lip 2013, 20:51
qwertyxxx, akurat dla kobiety u faceta liczy się charakter bardziej niż uroda, ale jest tutaj jakiś dolny próg wyglądu i fizycznie odpychający być nie może.
zmienny

przez Siddhi 03 lip 2013, 21:01
zmienny napisał(a):djkocyk, ma rację, trzeba na to patrzyć statystycznie, ten z obrazka podobać się może jednej na miliard kobiecie, a cruise co drugiej przykładowo.

Poważnie uważacie, że Cruise jest taki przystojny...? ;p
Obrazek
Siddhi

przez zmienny 03 lip 2013, 21:11
oj nie wiem czy akurat cruise, to był tylko przykład ;)
zmienny

przez mark123 03 lip 2013, 21:49
Najważniejsze i tak jest tarło 8)

Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez qwertyxxx 03 lip 2013, 21:52
Jak ładna dziewczyna to pewnie wariatka. Przypomniało mnie się jak dawno temu probowałem zapoznawać dziewczyny przez internet. To chciałem te ładne. I co któraś tam mi odpisywała. I też do mnie pisały pierwsze. Podawały mi numer telefonu gdy ja pisałem lub gdy one same pisały do mnie do wpychały mi swój numer telefonu. Ale co z tego, że same mi wpychały numer telefonu jeśli nie chciały się spotkać :shock: No na przykład pisała do mnie jakaś tam ładna dziewczyna. Coś tam popisała i dała propozycję zapoznania bo ma wielką chęć i mi wpycha swój numer. Ale nie chciała się umówić :shock: Terminy za pół roku wolne dopiero :shock: No to chyba dobitnie pokazuje aby trzymać się z dala od ładnych dziewczyn. A to było dawno. A w realu to niby widać czy normalna jest dziewczyna ale tym ładnym to w każdej chwili może odbić coś.

przez Candy14 03 lip 2013, 22:59
Coś tam popisała i dała propozycję zapoznania bo ma wielką chęć i mi wpycha swój numer. Ale nie chciała się umówić :shock: Terminy za pół roku wolne dopiero :shock:

pewnie rozmowy przychodzace doladowywaly jej konto ;)
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

przez qwertyxxx 03 lip 2013, 23:03
Candy14 Ale teoria :D Nie wydaje mnie się że prawdziwa bo to maksa głupie :D Ale TY jesteś kobieta to napisz dlaczego Twoim zdaniem te dziewczyny tak dziwnie się zachowywały :shock:

przez Candy14 03 lip 2013, 23:07
qwertyxxx, ale powaga... jakis czas temu kazda rozmowa przychodzaca doladowywala konto ..im dluzsza tym wiecej. Lasdki z tego korzystaly na maksa.

Sortuj wg