Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez khaleesi 03 lip 2013, 15:14
rotten soul, mam pomysł robisz zakupy na tych halach wszelakich? tam wysyp koreanek, wietnamek może jakąs oczarujesz ? ;) Pod pretekstem przymierzenia odzienia ;)
*Wiola*, :mrgreen: mam lekkie wyrzuty bo to ja zaczęłam ten offtop :lol:
"Zajmij się życiem albo umieraniem"
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Jest cechą głupo­ty dos­trze­gać błędy in­nych, a za­pomi­nać o swoich
Mistrz Avatara

przez carlosbueno 03 lip 2013, 15:16
Ja jestem ciekawy jak wyglądają przeciętnie amerykanki w filmach i showbiznesie pełno tam lasek, ale rzeczywistość pewnie jest brutalniejsza zwłaszcza że mają najwięcej otyłych na świecie( nie licząc jakiś wysp na Pacyfiku). Znajome które były w stanach, jak na Polki przeciętnej urody tam nie mogły się od facetów odpędzić bo tam każda która nie ma sporej nadwagi to już atrakcyjny kąsek.
Najładniejsze dziewczyny to widziałem chyba w Sarajewie taka uroda słowiańska często z domieszką tureckiej, no i wszystkie prawie długonogie i szczupłe choć nie wychudzone, no ale jak tam byłem 2 lata temu to dopiero pierwszy mac donald tam otwierali, także wszystko przed nimi. ;)
Największy Forumowy Maruda

przez *Wiola* 03 lip 2013, 15:16
psyche., Zadam Ci pokutę i odpuszczę grzechy :mrgreen: ;)
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez qwertyxxx 03 lip 2013, 15:22
psyche. napisał(a):qwertyxxx, ;) Nie da się ukryć, że osoby atrakcyjne fizycznie i interesujące intelektualnie są najczęsciej zaburzone. A chodzą takie paszczury bez kompleksów i się dobrze mają. ;)

No więc po co się zabierać za jakieś ładne dziewczyny? Już lepiej mieć brzydką dziewczynę. Katować się dla urody kobiety to jest bezsens.

przez rotten soul 03 lip 2013, 15:26
psyche.,
No właśnie nie. Tylko w galeriach, gdzie sprzedają przeważnie oszałamiająco piękne polskie dziewczyny, ale to nie moja półka, więc nie ma co idioty z siebie robić.

-- 03 lip 2013, 15:27 --

qwertyxxx,

A katować się wyglądem nieatrakcyjnej partnerki to co , fajne jest?
rotten soul

przez khaleesi 03 lip 2013, 15:30
rotten soul, to już nie wiem co Ci radzić :bezradny: qwertyxxx, no wiesz no Twój wybór. Też nie powiedziane jest katowanie w jakim sensie? Osoba zdrowa albo raczej jeszcze nie zdiagnozowana też umie robic niezłe jazdy. Przecież wiadomo, że nie dobiera się partnerów tylko pod względem wyglądu. Co z tego, że ktoś będzie piękny jak nic z tą osobą sobie nie porozmawiasz bo będzie płytka i mało bystra? ;) Ale co kto lubi ;)
Nie wystarczy mieć rozum, trzeba jeszcze posiadać go tyle, by go nie mieć za dużo.~~Andre Maurois
Mistrz Avatara

przez qwertyxxx 03 lip 2013, 15:42
psyche. Kontakt z ładną dziewczyną jest bardzo często nienaturalny. Taki sztuczny i dlatego jest katowaniem. Miałem doczynienia z ładnymi dziewczynami i najczęściej zachowywały się dziwnie, nielogicznie. A te brzydsze dziewczyny zachowywały się normalnie. Nie było problemu z nimi pogadać czy spotkać się. Z ładną dziewczyna jest tak że nie wie czego chce. Kłamie w każdej sprawie. Nigdy nie znajdzie czasu na spotkanie. Nie odpisze na sms. A z brzydką jest normalnie. Jeśli nie trzeba nie kłamie. Jasno się określa w każdej sprawie. Znajdzie czas na spotkanie. A jeśli nie znajdzie akurat to wiadomo, ze tak jest. Wszystko jest fajnie. Bo z tymi ładnymi to prawie zawsze patologia. Dla mnie dziewczyna może być brzydka. Ważne, że będzie jej zależeć.

przez rotten soul 03 lip 2013, 15:45
qwertyxxx,
Wydaje mi się, że dość mocno generalizujesz. Ładne -złe, brzydkie - dobre. Nie tędy droga.
rotten soul

przez qwertyxxx 03 lip 2013, 15:56
rotten soul No wiadomo, że to nie jest 100% prawdy bo ładne dziewczyny to nie klony same. Ale jednak coś w tym jest. Ale co? :D No z reguły raczej brzydka dziewczyna pokaże, że jej coś zależy. To dla mnie jest radośc bo dziewczyna się mną zainteresowała. Zaraz usmiech na twarzy się pojawia. A znów ładna dziewczyna nie pokaże, że jej zależy. Od razu na początku zrobi wszystko aby zniechęcić swoja osobą. A co do mnie to nie jestem brzydal jakiś. Często dziewczyny są zdziwione czemu ja laski nie mam :shock:

przez rotten soul 03 lip 2013, 16:38
qwertyxxx,
Nie mogę nic więcej na ten temat bo nie mam Twojego doświadczenia w poznawaniu dziewczyn.

Często dziewczyny są zdziwione czemu ja laski nie mam :shock:

Ciekawi mnie co im odpowiadasz, bo to jest jedno z najbardziej znienawidzonych przeze mnie pytań i nie znoszę na nie odpowiadać. :evil:
rotten soul

przez ladywind 03 lip 2013, 16:48
rotten soul napisał(a):psyche.,
No właśnie nie. Tylko w galeriach, gdzie sprzedają przeważnie oszałamiająco piękne polskie dziewczyny, ale to nie moja półka, więc nie ma co idioty z siebie robić.

Dlaczego nie twoja półka? Czesto jest tak, że te bardzo atrakcyjne dziewczyny mają niezbyt przystojnych facetów ;)
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez Pieprz 03 lip 2013, 16:50
Ciekawi mnie co im odpowiadasz, bo to jest jedno z najbardziej znienawidzonych przeze mnie pytań i nie znoszę na nie odpowiadać.

Wystarczy powiedzieć że nie lecisz na byle co.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

przez khaleesi 03 lip 2013, 16:52
ladywind, :lol: hehe widziałam jakiś czas temu jakiegos faceta wygląd żurnalowy jakiś model a dziewczyna może nie powinnam ale była po prostu brzydka i to nie jakaś kobieca zawiśc czy coś ale nie pasowali do siebie. On ubrany w stylu sportowej elegancji a ona w dresie w tlustych włosach i z jakimiś krostami. ;) Kompletnie zaniedbana
Mistrz Avatara

przez Pieprz 03 lip 2013, 16:53
ladywind napisał(a):
rotten soul napisał(a):psyche.,

Dlaczego nie twoja półka? Czesto jest tak, że te bardzo atrakcyjne dziewczyny mają niezbyt przystojnych facetów ;)

Są też nieśmiałe bardzo ładne dziewczyny, albo zakompleksione i lądują z brzuchatymi burakami potem bo taki burak nie ma problemu z podrywaniem. Sam znam taki przypadek a wcześniej też nie bardzo wierzyłem w takie historie.

-- 03 lip 2013, 16:54 --

psyche., no widzisz różne rzeczy mogą nam się spodobać w 2 płci, niekoniecznie musi to być uroda klasycznie rozumiana. Też widziałem kiedyś w autobusie kolesia jak beckham z jakąś grubą dziewczyną ładną inaczej.
Uwag, z racji problemów technicznych mam 2 konta, drugie jest do rozmów na PW.
Król Balu

Sortuj wg