Faceci którzy nigdy nie byli w związku i prawiczki. Szanse ?

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez siostrawiatru 28 maja 2013, 00:17
inbvo napisał(a):
Candy14 napisał(a):
A rodzina dla mnie nie istnieje inna niż ta oparta... nawet nie na zależności tylko wręcz niewoli ;)

inbvo, dlatego ja nie wyjde juz za maz. Nie wiem...moze to taka bezpieczna furtka dla mnie ale nie przysiegne nukomu milosci po grob
trafnie ujęte.

moja rodzina się mnie wyrzeknie prędzej czy później. bo nie zaakceptują mojego podejścia np. chęci życia w wolnym związku...

Moja matka to straszna katoliczka. Po prostu na każdym kroku natrafiam na katolicyzm. Nie mam już siły na to.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez inbvo 28 maja 2013, 00:19
siostrawiatru, ale Ty to jesteś katoliczką chyba?
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez siostrawiatru 28 maja 2013, 00:27
inbvo napisał(a):siostrawiatru, ale Ty to jesteś katoliczką chyba?

Cała moja rodzina jest MEGA katolicka. Ja jestem tak jakby czarna owca. Źle mi z tym.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez inbvo 28 maja 2013, 00:49
siostrawiatru, no to ja będę miał podobnie.
"nowa filozofia wolności słowa: myśl jak my albo Ci najebiemy"
>> https://www.youtube.com/watch?v=9Z9Fj4wU5t0 <<

przez siostrawiatru 28 maja 2013, 00:52
inbvo napisał(a):siostrawiatru, no to ja będę miał podobnie.

Ale Ty jesteś facet. To troszkę inaczej. Patrząc na to , że dziewicą nie jestem. Chociaż w sumie chciałabym być.
Niestety pewien skurwiel o to zadbał.
Sorry za wyrażenie . Musiałam.

przez Candy14 28 maja 2013, 11:02
Cała moja rodzina jest MEGA katolicka. Ja jestem tak jakby czarna owca. Źle mi z tym.

jestes soba. Moja matka tez jest fanatyczka religijna a mnie jest dobrze z moim ateizmem
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez wiejskifilozof 28 maja 2013, 11:37
Współczuje,moje babcia była fanatyczką.Ciągle przeżywała śmierć Jezusa, nie było łatwo.

przez Arhol 28 maja 2013, 12:57
siostrawiatru, I tak podziwiam że wytrzymujesz,mnie na widok "fanatycznych katoli" (nie,nie twierdzę że każdy taki jest),którzy zamiast iść się modlić idą by zobaczyć rewie mody i poplotkować,zaś w samym kościółku odklepują bezmyślnie formułke by pokazać jacy oni to niereligijni tak naprawdę mają z tym tyle wspólnego co ja z zawodowym gotowaniem.
(Sam osobiście nie wiem,czy takowy Byt istnieje,czy nie, nie zaprzeczam,ani też nie wierzę.
Tak przy okazji,ktoś z twojej rodziny zna choć imienia 3 archaniołów :D? czy to model ludzi jaki podałem wyżej?
Ostatnio edytowano 28 maja 2013, 13:06 przez Arhol, łącznie edytowano 1 raz
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez carlosbueno 28 maja 2013, 13:02
Moja cała rodzina od strony matki jest głęboko wierząca i religijna jak to kaszubi ze wsi , moja matka to i tak chyba jeszcze najmniej bo tylko raz w tygodniu chodzi do kościoła a moje ciotki chodzą prawie codziennie. Oczywiście to katolicyzm typowo obrzędowy wręcz XiX- wieczny bo czytających biblii ich nie uświadczysz. Jak kuzynka wychodziła za starszego od siebie o 15 lat rozwodnika to była wielka afera jak tak można to nie po bożemu, ale później jakoś umilkło i kolejny kuzyn ożenił się z rozwódką i jakoś dzisiejsze czasy zaakceptowali.
A ja i moje rodzeństwo to jesteśmy jedyni nie chodzący co tydzień do kościoła z tego co mi wiadomo. Od strony ojca to też część jest wręcz fanatycznie religijna( z kuzynką 40 paroletnią chwaląca się swym dziewictwem), ale część zupełnie obojętna.
Największy Forumowy Maruda

przez wiejskifilozof 28 maja 2013, 14:36
U mnie w rodzinie jest klika rozwódek, dokładnie 3.A może ta Twoja kuzynka jest dziewicą z musu, może nikt jej nie chcę.

przez carlosbueno 28 maja 2013, 14:43
detektywmonk napisał(a):U mnie w rodzinie jest klika rozwódek, dokładnie 3.A może ta Twoja kuzynka jest dziewicą z musu, może nikt jej nie chcę.

Wiem że poznała 2 lata temu jakiegoś faceta, ale on chciał seksu później a ona nie chciała, bo bez ślubu nie da, a może to tylko taka jej wymówka. Ogólnie to w młodości nawet z niej niezła laska była, teraz też jak na 40- parolatkę nie najgorzej wygląda ale chyba zostanie już tą dziewicą do końca swych dni, woli się poświecić bogu i innym.
Największy Forumowy Maruda

przez mark123 28 maja 2013, 17:30
Mnie nikt nie kochał i co ze mnie wyrosło? Zalękniona, niepewna istota, która chciałaby nie istnieć.

A ja w swoim dzieciństwie to zaś myślałem, że wszystko jest na swoim miejscu, nie ma żadnych nieprawidłowości, a wyrósł ze mnie zalękniony, nie potrafiący kochać nieudacznik życiowy. Wierzyłem też rodzicom, że wszystkie inne dzieci mają gorszych rodziców od moich.

często się zdarza iż powielamy schematy naszych rodziców,bo to się człowiekowi w głowie wyryło,takie a nie inne (często złe i mylne) wzorce,jednak wydaje mi się że samokontrola,upór i pomoc (jak np terapia) może pomóc w zmianie tych schematów.

Ja obecnie w przypadku niektórych rzeczy, to nie wiem do końca, co było u mnie normalne, a co nie. Więc nie wiem, czy gdybym stworzył związek, czy założył rodzinę, to bym powielił coś negatywnego, czy nie.

Przytulać MATKĘ codziennie :shock: CHryste, nie wiem czy dam radę z tymi wszystkimi żalami w środku.

Ja nigdy nie przytuliłem nikogo sam z siebie. Mój intelekt nie dostrzega dużego sensu w przytulaniu. Poza tym intelektem, mam takie wewnętrzne odczucie bycie przytulonym = bycie słabym; przytulenie kogoś = uznanie kogoś za słabego.

Tyle, że mnie wychowywał starszy brat , który był moim idolem, wzorem.

Ja chyba nie miałem jakiegoś typowego idola (w sensie, żeby chcieć być taki, jak ktoś), nie przypominam sobie.

Moja cała rodzina od strony matki jest głęboko wierząca i religijna jak to kaszubi ze wsi , moja matka to i tak chyba jeszcze najmniej bo tylko raz w tygodniu chodzi do kościoła a moje ciotki chodzą prawie codziennie. Oczywiście to katolicyzm typowo obrzędowy wręcz XiX- wieczny bo czytających biblii ich nie uświadczysz. Jak kuzynka wychodziła za starszego od siebie o 15 lat rozwodnika to była wielka afera jak tak można to nie po bożemu, ale później jakoś umilkło i kolejny kuzyn ożenił się z rozwódką i jakoś dzisiejsze czasy zaakceptowali.
A ja i moje rodzeństwo to jesteśmy jedyni nie chodzący co tydzień do kościoła z tego co mi wiadomo. Od strony ojca to też część jest wręcz fanatycznie religijna( z kuzynką 40 paroletnią chwaląca się swym dziewictwem), ale część zupełnie obojętna.

Ja swojej całej rodziny to nie znam, więcej nie wiem, czy są wierzący. Moja babcia jest wierząca, ale nie fanatyczka. Mój ojciec jest ateistą, a moja matka to niby uważa się za niewierzącą, a od jakiegoś czasu żegna się przed spaniem. Ja pod kątem zasad religijnych jestem ateistą, a pod kątem istnienia/nieistnienia inteligentnego Stwórcy, jestem agnostykiem.
Pociąg do bycia ofiarą toksycznego mężczyzny leży w naturze każdej kobiety, tyle że u niektórych kobiet ta natura jest mocno aktywna, a niektórych słabiej i te się jej przeciwstawiają.

przez wiejskifilozof 29 maja 2013, 09:28
carlosbueno napisał(a):
detektywmonk napisał(a):U mnie w rodzinie jest klika rozwódek, dokładnie 3.A może ta Twoja kuzynka jest dziewicą z musu, może nikt jej nie chcę.

Wiem że poznała 2 lata temu jakiegoś faceta, ale on chciał seksu później a ona nie chciała, bo bez ślubu nie da, a może to tylko taka jej wymówka. Ogólnie to w młodości nawet z niej niezła laska była, teraz też jak na 40- parolatkę nie najgorzej wygląda ale chyba zostanie już tą dziewicą do końca swych dni, woli się poświecić bogu i innym.

Aha.

przez hasacz 31 maja 2013, 21:31
:lol:
Podpis usunięty ze względu na użytkownika hooain :D

Sortuj wg