Steve Jobs nie zyje

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Steve Jobs nie zyje

przez smutnaona 06 paź 2011, 14:34
(*)

Steve Jobs nie zyje

przez paradoksy 06 paź 2011, 14:44
śmieszą mnie takie "znicze" czy co to nie jest

szkoda chłopa, a rak parszywa i chujowa choroba..
paradoksy

Steve Jobs nie zyje

przez L:) 06 paź 2011, 14:45
Wolałbym, byśmy pomijali tutaj kwestie polityki Apple, ich produkty oraz marketing - również za sprawą Jobsa, nie ma co mieszać firmy z konkretną osobą.

Jobs był wizjonerem, ważnym dla czasów w których żyjemy, pomimo prostoty jego pomysłów okazały się one rewolucyjne, można tu przytoczyć GUI (Graphic User Interface) od archaicznych czasów (lat 70 albo 80), przez wynalazki typu ipod, imac, iphone czy ipad. Wiadomo że nie stworzył on tego wszystkiego sam, ale jego pomysły i decyzje miały znaczący wpływ na rozwój dzisiejszych technologii.
Trzeba również wspomnieć, że był przede wszystkim czowiekiem oddanym swoim ideom, dzielnie walczącym z chorobą i przeciwnościami losu.

Spoczywaj w pokoju.
L:)

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Steve Jobs nie zyje

przez paradoksy 06 paź 2011, 14:56
no, łeb to on miał... pełen pomysłów
ukłony mu się należą za to jaki miał wpływ na rozwój technologii przez ostatnie 20 lat..
paradoksy

Steve Jobs nie zyje

przez superpit99 06 paź 2011, 15:14
Zmęczonyyy napisał(a):
ale czy pogodzenie sie z choroba nie jest wygrana? mysle ze tak i to najwazniejsza, akceptowanie siebie i choroby uswiadomienie sobie samemu, co moge a z czego musze zrezygnowac nie jest sukcesem?
Nie wiem. A gdyby choroba sprawiła, że wylądował byś na ulicy i musiał to zaakceptować, to to też byłby sukces?

uwazam ze tak, celem terapii jest akceptacja ale nie pogodzenie sie z choroba/zaburzeniem, nie chodzi o rzeczy materialne, (wiem co pisze) obojetnie gdzie jestes liczy sie to z kim i jak, pieniadze/rzeczy materialne to nie wszystko :(

Steve mial wszystko co mozna za pieniadze kupic (nawet wewnetrzne narzady ktore mu wymieniono) ale pieniadze to nie wszystko :D
"Swiata nie zmienimy ale mozemy zmienic sposob w jaki go widzimy i odbieramy"
Verena Terapeutka

Steve Jobs nie zyje

przez NewYork 06 paź 2011, 22:51
paradoksy, też nie przepadam za nadużywaniem tych znaczków, ale czasami używam

No szkoda człowieka. Zrobił wiele. Taki człowiek to człowiek bardzo zasłużony dla świata. Musiał być strasznie inteligentny i pomysłowy. Apple to jedna z najbardziej znanych firm związanych z multimediami.
NewYork

Steve Jobs nie zyje

przez tahela 06 paź 2011, 23:01
uwazam ze tak, celem terapii jest akceptacja ale nie pogodzenie sie z choroba/zaburzeniem, nie chodzi o rzeczy materialne, (wiem co pisze) obojetnie gdzie jestes liczy sie to z kim i jak, pieniadze/rzeczy materialne to nie wszystko :(

Steve mial wszystko co mozna za pieniadze kupic (nawet wewnetrzne narzady ktore mu wymieniono) ale pieniadze to nie wszystko :D[/quote]

Zgadzam się całkowicie a szczescia nie można kupic wazne chyba najważniejsze z kim i jak.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Steve Jobs nie zyje

przez CichoCiemny 07 paź 2011, 00:34
paradoksy napisał(a):no, łeb to on miał... pełen pomysłów
ukłony mu się należą za to jaki miał wpływ na rozwój technologii przez ostatnie 20 lat..

Więcej... jeszcze jak pracował w Xerox'ie to już wtedy wprowadzał takie przełomowe rozwiązania jak GUI czy myszka (wynaleziona wcześniej oczywiście, ale "zauważona" przez Steva), które teraz są standardem każdego komputera czy systemu operacyjnego, w którym każdy teraz używa okienek (GUI).

Ludzie umierają, taka jest kolej rzeczy, ale gdyby nie te choroby... szkoda.

Steve Jobs nie zyje

przez Zmęczonyyy 07 paź 2011, 23:00
Najciekawsze jest to, że bogactwo mu nie pomogło, dziś technologia rozwija się tak szybko, a on przez 7 lat ze swoimi miliardami na koncie nie mógł nic zdziałać.
Zmęczonyyy

Steve Jobs nie zyje

przez smutnaona 08 paź 2011, 14:19
Paradoksy a mnie smiesza takie osobki jak Ty;ppptak bardzo przeszkadza ci fakt ze ktos uzyl ikonki"znicza" nie wiem ile masz lat ale zachowjesz sie bardzo nie w porzadku;( masz jakies personalne podchody do mnie to pisz na PW..

Steve Jobs nie zyje

przez coma 08 paź 2011, 14:24
Zmęczonyyy napisał(a):Najciekawsze jest to, że bogactwo mu nie pomogło, dziś technologia rozwija się tak szybko, a on przez 7 lat ze swoimi miliardami na koncie nie mógł nic zdziałać.

Steve jobs umarł kilka dni po mojej mamie, na tą samą chorobę (rak trzustki), w tym samym wieku (56lat). Jedyne co mi się nasuwa na myśl to słowa mojej mamy kilka tygodni przed śmiercią: "Bogaci na to umierają a co dopiero my biedaki"

.....
Ostatnio edytowano 08 paź 2011, 14:25 przez coma, łącznie edytowano 1 raz
coma

Steve Jobs nie zyje

przez paradoksy 08 paź 2011, 14:24
po co robisz off-topic? radzę skończyć. piszesz o rozwiązywaniu spraw na PW a tymczasem dodajesz publicznego posta - sama sobie zaprzeczasz.
paradoksy

Steve Jobs nie zyje

przez tahela 08 paź 2011, 14:27
No na o nie ma lekarstwa jest to jeden z najgorszych raków i jak zatakuje to jest ot wyrok smierci raczej, Patrik S. znany aktor tez na to umarł w wieku 50-kiilku lat.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Steve Jobs nie zyje

przez Best 08 paź 2011, 15:22
"Świadomość tego, że pewnego dnia będę martwy jest jednym z najważniejszych narzędzi, jakie pomogły mi w podjęciu największych decyzji mojego życia. Prawie wszystko – zewnętrzne oczekiwania wobec Ciebie, duma, strach przed wstydem lub porażką – wszystkie te rzeczy są niczym wobec śmierci. Tylko życie jest naprawdę ważne. Pamiętanie o tym, że kiedyś umrzesz jest najlepszym sposobem jaki znam na uniknięcie myślenia o tym, że masz cokolwiek do stracenia. Już teraz jesteś nagi. Nie ma powodu, dla którego nie powinieneś żyć tak, jak nakazuje ci serce."

Świetny Cytat Steva Jobsa ;) Największy CEO IT w Historii. :)
"I zawsze pamiętaj, że jesteś kimś wyjątkowym. Jedyne, co musisz zrobić, to pozwolić innym zobaczyć, że taki jesteś."

http://www.JakZagadac.pl -Jak Zagadać Do Dziewczyny? Rozwój Osobisty, Relacje Damsko-Męskie.

Sortuj wg