Christina Aguilera - Back To Basics

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Christina Aguilera - Back To Basics

przez grown-up19 15 sie 2006, 08:01
ja jestem w takim szoku, że ledwo pamiętam jak mam na imię. Ta płyta jest wspaniała!!Czegoś takiego mi brakowało. Musicie koniecznie posłuchać utworów 'Hurt', 'Candyman' oraz 'The Right Man'. Śliczny jest też 'Oh Mother', kolejne nawiązanie do dzieciństwa Christiny, kiedy to wraz z młodszą siostrą i matką były maltretowane przez ojca. Słuchając 'Hurt' i 'The Right Man' łezka się w oku kręci. I niech mi ktoś powie, że ona jest sztuczną blondwłosą lalą :evil: Pozdrawiam :)
Obrazek

przez neurosis78 22 sie 2006, 16:51
Jasne ,że jest sztuczną blondwłosa lalą :D...ale każdy lubi co innego a o gustach sie nie dyskutuje ;) Pozdrawiam
"Lęk przed cierpieniem jest straszniejszy niż samo cierpienie..."

przez angels 01 wrz 2006, 21:33
neurosis,może kiedyś była,ale nie każda blondynka jest sztuczną lalą ;)
może dojrzała muzycznie

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Mizer 01 paź 2006, 18:17
lubiłam jej poprzednią płytę.

a ja słucham wszystkiego co dobre

od goth metalu az po krzysztofa krawczyka XD
Ciesz się każdym dniem bo nigdy nie wiadomo, kiedy na Twój dom może najechać ciężarówka z gnojem.

przez grown-up19 02 paź 2006, 20:59
oj dojrzała i to bardzo. wystarczy posłuchać utworów takich jak 'Hurt' czy choćby wspaniałe 'Mercy On Me', 'Oh Mother' czy 'The Right Man'. pokazała, że to ona rządzi. doceniam ją za to, że nie poszła za prądem i nie nagrała komercyjnej płyty dla mas. zrobiła to co zawsze chciała zrobić i wyszło jej świetnie :)
Obrazek

przez Toshiro 03 paź 2006, 01:04
Christina jest taka jaka jest, może trochę nazbyt komercyjna. Jaka jest naprawdę chyba wie tylko Ona. Jeśli chodzi o ten gatunek muzyki rynek wymusza sex image niestety... Muszę przyznać że głos jest jej mocną stroną.

Jednak można wyrażać swoją głębię mniej agresywnie, przykladem jest Katie Melua - Piece by Piece :lol:
„Bardzo często ludzie nie zdają sobie sprawy z tego że największa katastrofa ich życia może być równocześnie najpotężniejszą łaską z możliwych.” Eckhart Tolle

przez zlosnica 07 sty 2007, 01:22
troche stary ten temacik ale nie molgam sie powstrzymac zgadzam sie zdecydowanie ta plytka jest wyjatkowa a szczegolnie kawalek "hurt" przy ktorym becze jak przy zadnym innym jest poprostu piekny i ma zawarta piekna tresc w sobie.....a z teledysku czuc te emocje i uczucia o ktorcyh spiewa ta pani... :o

Sortuj wg