Anders Breivik czyli co dalej z Europą ......

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez carlosbueno 17 kwi 2012, 16:46
Tylko 20% muzułmanów to arabowie choć oni są z reguły najbardziej fundamentalni. Antyislamizm i rasizm to zupełnie coś innego dla mnie arabski chrześcijanin, ateista czy liberalny muzułmanin nie stanowi żadnego zagrożenia ale fundamentalistyczny muzułmanin nieważne jakiego koloru i narodowości tak.
Dla mnie ścierwa to muzułmańscy faceci którzy biją, dyskryminują kobiet zabijają innowierców i apostatów i każdych inaczej myślących niż mówi Imam. Oni są uważani za jak najbardziej normalnych przez siebie świat bo postępują zgodnie ze swoją kulturą i religią.
Największy Forumowy Maruda

przez linka 17 kwi 2012, 16:47
Po wszystkim co czytałam i widziałam oświadczam, Breivik nie powinien mieć prawa do życia, marnuje cenny tlen :evil:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez paradoksy 17 kwi 2012, 16:51
carlosbueno, po prostu szlag mnie trafia jak czytam bzdety które wypisujesz.
a w Polsce, w Ameryce, Zelandii, biali, chrześcijanie, katolicy, NIE BIJĄ SWOICH ŻON? nie zabijają ludzi??
czy muzułmanin który urodził się w Polsce ale nikogo nie morduje i nie bije jest ścierwem?

w ogóle, wracając, gdzie ten morderca mówił o muzułmanach? mówił o wielokulturowości, mieszaniu ras.
Ty dla niego pewnie też jesteś ścierwem, bo większość Polaków ma żydowskie/ukraińskie korzenie, jesteś pewnie mieszańcem, którego należy wyeliminować ze względu na poglądy polityczne i pochodzenie.

:roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
po prostu jeden wielki facepalm.
paradoksy

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ladywind 17 kwi 2012, 16:54
nienawidzę muzułmanów :twisted: oni też nie powinni marnowac tlenu :twisted: to co robia z kobietami to się w głowach nie miesci.

A jakby ktoś nie wiedział niech przeczyta ten oto artykół:

http://konflikty.wp.pl/kat,1020347,titl ... caid=1e4a0
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez linka 17 kwi 2012, 17:01
ladywind, 8) myślisz, że w Afryce jest inaczej? Dlaczego nikt nie pisze o tym co tam się dzieje?? Nagle zrobiło się głośno o muzułmanach i wielkie halo........
Katolicy swojego czasu nie byli wcale lepsi...... :roll:

carlosbueno, my też, jak napisała doksy jesteśmy zakałą i śmieciami, pożydowskimi mieszańcami nie pasującymi do żadnych doktryn nacjonalistycznych ( poza poglądami domorosłych zidiociałych nazistów). Swoją drogą to zabawne, że mamy w polce "fanów" adolfa :lol:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez carlosbueno 17 kwi 2012, 17:02
ja mam akurat germańskie korzenie ale to nie ma nic do rzeczy. Oczywiście że w Polsce i Europie biję się żony ale nie ma ku temu obecnie przyzwolenia i nakazów religijnych dotyczących tego jak w islamie a tam w koranie są.

przez ladywind 17 kwi 2012, 17:09
linka, w tym artykule co podałam, też jest o tym co w Afryce wyprawiają z kobietami :roll:
Są wymienione kraje, gdzie kobiety mają piekło na ziemi :shock:

-- 17 kwi 2012, 16:12 --

Ogólnie to kobiety we wszystkich krajach zawsze były są i będą traktowane niżej od mężczyzn, ale w krajach muzułmańskich i afrykańskich, to co robią jest nie do pomyślenia. :(
Festiwal psiego mięsa? Tak. Podpisując petycję wzrasta szansa na zaprzestanie tego mordu https://secure.avaaz.org/pl/stop_the_pu ... 52&v=76652

przez paradoksy 17 kwi 2012, 17:19
reasumując, sądzicie, że Breivik zrobił dobrze zabijając 77 niewinnych osób, bo on - RZEKOMO - walczy z islamem?
dlaczego nie pojechał do ich kraju i tam nie latał ze spluwą, tylko zabił pierwszych lepszych?

próbujecie go usprawiedliwić, czy co?
co ma jedno do drugiego?
paradoksy

przez Lord Kapucyn 17 kwi 2012, 17:22
Mam pytanie do zainteresowanych, bo nie śledziłem tematu na bieżąco. Jakie wydano orzeczenie nt. jego poczytalności i stanu psychicznego?
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez carlosbueno 17 kwi 2012, 17:24
linka napisał(a):ladywind, 8) myślisz, że w Afryce jest inaczej? Dlaczego nikt nie pisze o tym co tam się dzieje?? Nagle zrobiło się głośno o muzułmanach i wielkie halo........
Katolicy swojego czasu nie byli wcale lepsi...... :roll:

carlosbueno, my też, jak napisała doksy jesteśmy zakałą i śmieciami, pożydowskimi mieszańcami nie pasującymi do żadnych doktryn nacjonalistycznych ( poza poglądami domorosłych zidiociałych nazistów). Swoją drogą to zabawne, że mamy w polce "fanów" adolfa :lol:

Ja do fanów Hitler nie należałem trudno nim być gdybym nie on to bym nie był na tym forum tylko żył se z odsetek na Teneryfie i popijał drinki. Ale wystarczy tylko mieć inne poglądy niż establishment sprzeczne z poprawnościową polityczną i relatywizmem kulturowym a już porównują cię do Hitlera i nazywają rasistą. Czemu ludzie noszą podobizny z Che Guevarą on osobiści zabił kilka tysięcy osób czemu Arafatowi masowemu mordercy i terroryście przyznano pokojową nagrodę Nobla a gdy powiem coś nieprzychylnego o muzułmanach to od razu rasistą i Hitlerem jestem.

przez paradoksy 17 kwi 2012, 17:24
ostatecznie stwierdzono ze jest i w trakcie zbrodni był poczytalny.
paradoksy

przez linka 17 kwi 2012, 17:27
ladywind, ale w Afryce mieszkają nie tylko muzułmanie...... muzułman i chrześcijan jest pół na pół.
W Polsce też mieszka sporo muzułmanów, nie przyjezdnych....
Nie łatwiej pisać, że muzułmańscy fundamentaliści albo fanatycy to poje*y ? Tak łatwiej niż obrażać całą społeczność ....bo w końcu wszystkie blondynki to tępaki, rude wredne, facet to świnia, katolicy to kłamcy i szowiniści ........ a zapomniałam dodać, albinosi to "magiczne stworzenia" które w afryce się porywa i zabija bo ich części ciała przynoszą szczęście - do tego prowadzą uprzedzenia potwierdzane przez "doświadczenie" pokoleń..... :-|
Przyjaciel forum

przez paradoksy 17 kwi 2012, 17:27
nie noszę koszulki z che, nigdy nie nosiłam, ile osób dyskutujących w tym temacie nosi/ło?
uogólniasz cholernie.
paradoksy

przez Midas 17 kwi 2012, 17:30
Ja do fanów Hitler nie należałem trudno nim być gdybym nie on to bym nie był na tym forum tylko żył se z odsetek na Teneryfie i popijał drinki. Ale wystarczy tylko mieć inne poglądy niż establishment sprzeczne z poprawnościową polityczną i relatywizmem kulturowym a już porównują cię do Hitlera i nazywają rasistą. Czemu ludzie noszą podobizny z Che Guevarą on osobiści zabił kilka tysięcy osób czemu Arafatowi masowemu mordercy i terroryście przyznano pokojową nagrodę Nobla a gdy powiem coś nieprzychylnego o muzułmanach to od razu rasistą i Hitlerem jestem.

Jak ktoś nosi koszulki z Che Guevarą to jest to dla mnie taki sam idiota jak gość, który wielbi Hitlera.
Według mnie sprawa jest prosta: jeżeli ktoś nie czyni ci żadnej krzywdy i nie kładzie łap na Twojej własności bez twojej zgody to jest to osoba, której musisz odwzajemnić się tym samym.
Natomiast jeżeli ktoś np. wrzuca wszystkich islamistów do jednego worka to ma poważne problemy z logicznym myśleniem i nie zdziwiłbym się, gdyby miał problem z dopasowaniem pary butów, gdzie pośród 3-ech tylko jeden jest inny...

Właśnie jak myślicie. Zakładając, że Breivik zabił niewinnych ludzi i zakładając, że jest niepoczytalny to należałaby mu się lżejsza kara czy taka sama, gdyby był poczytalny?
Padłeś?! Powstań!!

Sortuj wg