Anders Breivik czyli co dalej z Europą ......

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez intel 12 maja 2012, 09:59
To nie ja pierwszy rzuciłem kamień.Ale jak doskonale wiesz zawsze rzucam ostatni.
Jak miałem zareagować? tuli -tuli ???
Usuwać to sobie może niechciane owłosienie na ( zapewne ładnych ) kończynach dolnych, a nie moją osobę z forum. :D
Niech symbol :D zaświadczy że ową wymianę zdań uważam z mojej strony za zakończoną.
intel

przez linka 12 maja 2012, 10:10
Ostrzegam jeszcze jedna prywatna wycieczka i kopiowanie postów z innego tematu, szydzenie z nich i wylecisz z forum. Naucz się zasad życia w grupie bo jak widać nigdy nie było ci to dane.

-- So maja 12, 2012 9:11 am --

Ps. prznjamniej w jedym masz rację - symbol w twoim awatarze mówi o tobie dokładnie wszystko. Tylko przerażające jest to, że ktokolwiek może to traktować jako powód do dumy. :bezradny:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez intel 12 maja 2012, 10:41
Czy Jan III Sobieski , ktory uratowal chrześcijańską Europę przed muzułmańską agresywną zarazą pod Wiedniem w 1683 roku tez powinien być potępiany za szerzenie i nawoływanie do nienawiści?

Ale skoro na MTV o tym się się nie mówi to pewne większośc z was nie wie kto zacz.....

Nasi przodkowie przelewali krew i tracili życie za to, żebyśmy żyli w kulturze chrześcijańskiej a Wy w imię lewackiej propagandy "tolerancji" chcecie te idee sprzeniewierzyć?

Kiedyś taka postawa, która polegała na sprzedawaniu się najeźdźcy nazywała się kolaboracją i nagrodą była kulka z rozkazu Sądu Podziemnego Państwa Polskiego.
"W maju 1942 powołano Organizację Specjalnych Akcji Bojowych ("Osa") pod dowództwem ppłk. Józefa Szajewskiego ps. "Philips". Była to ściśle zakonspirowana komórka AK, której celem było dokonywanie zamachów na funkcjonariuszy hitlerowskiego aparatu policji i bezpieczeństwa, więziennictwa oraz administracji, wyróżniających się szczególnym okrucieństwem. Komórka podporządkowana była bezpośrednio Komendzie Głównej Armii Krajowej i wykonywała zadania stawiane jej bezpośrednio przez komendanta. W jej skład wchodził sztab, warszawski i krakowski oddział bojowy oraz oddział "Zagralin" przeznaczony do działalności na obszarze Rzeszy. W lutym 1943 oddział bojowy Osy wcielono do Kedywu KG AK i przemianowano na "Kosę". "Kosa" obok "Motoru" była najsilniejszą jednostką bojową Kedywu KG AK."
Ale o AK "nawołującym do nienawiści" wobec najeźdźcy też zapewne nie słyszeliście.
Przecież to bandyci i mordercy, którzy szerzyli nienawiśc zamiast nadstawianie drugiego policzka.

Obrona Kamieńca Podolskiego w 1672 roku przed turasami też była przejawem sarmackiego rasizmu i nietolerancji dla muzułmanów....

Zgadzam się z Breivikiem -tacy jak niektorzy z was, zdrajcy Narodu i własnej kultury zasługują na kulkę.
intel

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez linka 12 maja 2012, 10:50
Tak tak syp faktami z historii zwłaszcza takimi które nie mają nic wspólnego z sytuacją obecną a my wrócimy do swojego MTV :lol:
Ja to ci się jednak dziwię, że jakoś dajesz radę egzystować pośród ludzi takich jak my, musi ci to sprawiać ból fizyczny....
Mam wrażenie, że twoje poglądy na tą kwestię sprawiają, że jesteś ciągle wściekły, zły, pełen nienawiści i agresji, to musi być męczące, myślałeś o nawróceniu się na islam? Pojechałbyś sobie do jakiegoś ortodoksyjnego państwa i miałbyś tam wszystko podporządkowane swojej rasie, religii i poglądom ...... bo u nas nigdy tak się nie stanie.
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez carlosbueno 12 maja 2012, 10:51
co do Turków to mieszkając w Anglii zdarzało mi się kupować w ich sklepach (bo oni i Hindusi mają tam 99% sklepów spożywczo-monopolowych) wódkę Sobieski, oprócz tego też mieli cały arsenał innych produktów polskich w cenach niższych niż w tamtejszych polskich sklepach. Chyba nie byli świadomi że Sobieski ich pobił pod Wiedniem. Zresztą Turcy to i tak najbardziej zeświecczeni i zeuropeizowani muzułmanie(większość tak przestrzega islamu jak Polacy katolicyzmu :mrgreen: ) dużo gorsi, radykalniejsi są inni muzułmanie z płw arabskiego, Afryki północnej czy Pakistanu.
Największy Forumowy Maruda

przez intel 12 maja 2012, 11:48
Chodzi o to , że nie mam zamiaru Wigilii Bożego Narodzenia A.D 2030 spędzać w pracy u muzułmańskiego właściciela kebaba .....
Cieszcie się wraz z semicką Gazetą Wyborczą ( Adam Michnik -Aaron Szechter ) z faktu notorycznego zamykania kościołów w zachodniej Europie. Cieszcie się z nowopowstających ( nawet w berlinie) meczetów.
Chcecie koegzystować z muzułmanami-proszę bardzo-macie wybór-możecie jechać do krajów muzułmańskich.
Ja takiego wyboru ( polegającego na braku akceptacji muzułmanizmu ) niedługo mieć nie będę-przez lewaków ,zdrajców i muzułmańskich asasynów dzięki ktorym Europa będzie wnet muzułmńską kolonią.

P.S. Zauważyliście że moja obecnośc powoduje "ożywanie" wielu wątków??
intel

przez linka 12 maja 2012, 11:49
intel napisał(a):Chodzi o to , że nie mam zamiaru Wigilii Bożego Narodzenia A.D 2030 spędzać w pracy u muzułmańskiego właściciela kebaba .....

Jakie wykształcenie i doświadczenie taka praca.

-- So maja 12, 2012 10:51 am --

Ożywienie, hmmm tak bo wypowiadasz się tak kuriozalnie, że trudno uwierzyć, że ktoś może mieć tak dla innych ograniczone poglądy ....... zaufaj to ożywienie ma pejoratywny oddźwięk.
Przyjaciel forum

przez intel 12 maja 2012, 11:52
linka napisał(a):
intel napisał(a):Chodzi o to , że nie mam zamiaru Wigilii Bożego Narodzenia A.D 2030 spędzać w pracy u muzułmańskiego właściciela kebaba .....

Jakie wykształcenie i doświadczenie taka praca.

-- So maja 12, 2012 10:51 am --

Ożywienie, hmmm tak bo wypowiadasz się tak kuriozalnie, że trudno uwierzyć, że ktoś może mieć tak dla innych ograniczone poglądy ....... zaufaj to ożywienie ma pejoratywny oddźwięk.

Kolejny prywatny atak na moją osobę mający na celu sprowokowanie mnie do reakcji dającej podstawy do usunięcia mnie z forum !!!!!!!!!!!
intel

przez linka 12 maja 2012, 11:55
Ps. Daruj sobie to raportowanie mnie, skoro wszystko co napiszę traktujesz jako prowokację to nie moja wina, odpowiadam za to co piszę, a nie za to jak ty to odbierasz...... nie umiesz prowadzić normalnej dyskusji??
Dla mnie i wielu użytkowników każdy twój post, w jakimkolwiek temacie jest prowokacyjny......
Przyjaciel forum

przez Candy14 12 maja 2012, 12:16
Kolejny prywatny atak na moją osobę mający na celu sprowokowanie mnie do reakcji dającej podstawy do usunięcia mnie z forum !!!!!!!!!!!

Czytam juz ktorys post podobny do tego i zastanawiam sie czy ty masz Chad? Pytam sie bo nie znam Cie i nie wiem co Ci dolega ale mnie to na jakas paranoje wyglada.
Nie musze byc najlepsza ze wszystkich. Wystarczy, że będę trochę lepszą sobą, niż byłam wczoraj.

Kazdy współczuje słabym.. na zazdrość trzeba zapracować ;)
Vice Miss Najładniejszych Nóg na forum

przez New-Tenuis 12 maja 2012, 12:23
intel napisał(a):Jak miałem zareagować? tuli -tuli ???

Nie, dziękuję. :mrgreen: Co Ty w ogóle robisz na tym forum? :roll:
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

przez intel 12 maja 2012, 12:26
Candy14 napisał(a):

Czytam juz ktorys post podobny do tego i zastanawiam sie czy ty masz Chad? Pytam sie bo nie znam Cie i nie wiem co Ci dolega ale mnie to na jakas paranoje wyglada.

W ciągu ostatnich kilku lat zostałem kilkukrotnie usuwany z forum na dokładnie takim samym patencie.

Ktoś się nie zgadza z moimi poglądami-koalicja kilku moderatorów w temacie-prowokacyjne posty napisane przez moderatorow skierowane w moją osobę ( takie za ktore normalny użytkownik leci z forum ) -moja ostra odpowiedź-ban.

To paranoja czy fakty??

Wybacz, ale za krótko tu jesteś żeby znać te fakty.
Starzy "forumowicze" doskonale wiedzą o czym pisze.
Inna sprawa że Ci którzy byli swiadkami moich batali też już dawno "polecieli" albo sami zrezygnowali z forum , ktore przez kilku moderatorow jest traktowane jako prywatny folwark
intel

przez linka 12 maja 2012, 12:30
intel, tobie się coś pomyliło i to konkretnie, Ty obrażasz, ty prowokujesz, tobie "wolno" mówić co myślisz i uważasz, że masz do tego pełne prawo - prawda?
Tylko nie daj boże jak ktoś odwdzięcza ci się w taki sam sposób prawda, wtedy już jesteś poszkodowany....... :roll:
Byłeś już wyrzucony z forum nie bez powodu, nie chce mi się teraz rozpisywać na ten temat bo pokazałeś na co cię stać - ja nie będę się zniżać do takiego poziomu.
Ponadto jesteś obserwowany, pamiętaj - na swoje życzenie więc może przystopuj troszkę z tymi wyolbrzymionymi oskarżeniami.....
Przyjaciel forum

przez *Wiola* 12 maja 2012, 12:34
intel, Robert, do cholery. Ja mam głęboko gdzieś Twoje poglądy, możesz sobie wierzyć w spiski koncernów farmaceutycznych, zmowę Żydów i moderatorów i co tam jeszcze Ci się podoba. Masz prawo te poglądy wyrażać, ale do cholery szanuj zdanie innych i naucz się dyskutować w kulturalny sposób. Jak z kimś się nie zgadzasz, natychmiast robisz osobiste wycieczki , wyciągając osobiste sprawy , uważasz ,że to jest zachowanie godne dorosłego , poważnego człowieka, potrafiącego dyskutować na poziomie??
Moderator

Sortuj wg