Anders Breivik czyli co dalej z Europą ......

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

przez Midas 23 kwi 2012, 22:50
Tak na marginesie, bo tu czytałem jakieś zarzucanie, że jedni lewicujący drudzy prawicujący itd. Warto zwrócić uwagę na to, że lewica-centrum-prawica odnosi się do dwóch sfer: gospodarki i do spraw społecznych. Czyli można być prawicującym lewicowcem jak i lewicującym prawicowcem, kombinacji jest więcej można też być centrowym-lewicowcem np. :P Dlatego to nie jest tak, że TY jesteś lewicowcem, a TY prawicowcem.
Padłeś?! Powstań!!

przez carlosbueno 23 kwi 2012, 23:18

co do lewicowości i prawicowości to trudno się już połapać kto jest kim ale ciekawe że lewica(tak się tytułująca) europejska kocha prawicowców muzułmańskich nienawidząc swoich
Największy Forumowy Maruda

przez Midas 24 kwi 2012, 00:06
co do lewicowości i prawicowości to trudno się już połapać kto jest kim

Bardzo trudno się połapać. Weźmy np. pod lupę sprawy społeczne:
aborcja, legalizacja narkotyków, polityka migracyjna.
Tutaj też można być prawicowcem i lewicowcem, ale z jednym można się zgadzać z drugim nie .
Kombinacji jest również kilka dokładnie 8(2 do potęgi 3ciej).
Np. aborcja-PRZECIW, legalizacja narkotyków-ZA, polityka migracyjna- PRZECIW(zamknięcie granic)
tj. odpowiednio: Prawica, Lewica, Prawica.
Są to tylko 3 kwestie społeczne, a jest ich mnóstwooo. Nie rozpatrując w ogóle gospodarki.....

Dlatego jeżeli ktoś po jednym topiku jest w stanie nazwać dyskutantów "lewicującymi gówniarzami" to kwestionował bym jego "inteligencję".
Padłeś?! Powstań!!

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez carlosbueno 24 kwi 2012, 00:42
no tak ja sam mam na niektóre sprawy poglądy jak SLD czy Palikot a na inne jak Korwin Mikke czy nawet radykalne partie narodowe.
Jestem za aborcją, eutanazją, legalizacją narkotyków i zw. homo , laicyzacją ale przeciw relatywizmowi kulturowemu i państwu socjalnemu. Uważam się za liberała choć pewnie wielu uważa że jako liberał powinienem kochać kolorowych, muzułmanów itd ale oni są w większości przecież wrogami liberalizmu i dorobku europejskiego oświecenia.
Dlatego jeżeli ktoś po jednym topiku jest w stanie nazwać dyskutantów "lewicującymi gówniarzami" to kwestionował bym jego "inteligencję".

Ale w tym temacie piszemy o Breiviku muzułmanach, migracji i słowa lewak odnosi się głównie do poglądu na te tematy.

przez Sorrow 24 kwi 2012, 00:56
A w jaki sposób kolor skóry czyni człowieka wrogiem liberalizmu i dorobku europejskiego oświecenia? I w jaki sposób w ogóle czyni go przynależnym do jakiejś grupy?

przez carlosbueno 24 kwi 2012, 08:20
Sorrow napisał(a):A w jaki sposób kolor skóry czyni człowieka wrogiem liberalizmu i dorobku europejskiego oświecenia? I w jaki sposób w ogóle czyni go przynależnym do jakiejś grupy?

sam kolor skóry tego nie czyni ale większość czarnoskórych jest wychowana w rodzinie otoczeniu konserwatywnym jest przeciwnikiem liberalizmu obyczajowego zwłaszcza jeśli chodzi o rolę kobiet, dyskryminacje gejów. Miałem kontakt z czarnoskórymi pracując w UK i dla nich wszystkich gejów powinno się powybijać u siebie w Afryce, Jamajce mówili że ich nie mają. Poza tym większość z nich wierzy w czary, rzucanie uroków itp.
U muzułmanów jest jeszcze gorzej w tym aspekcie nie można być pobożnym muzułmaninem i wyznawać wartości europejskie( np mieszczące się w ramach powszechnej deklaracji praw człowieka) jednocześnie.

przez New-Tenuis 11 maja 2012, 16:09
intel napisał(a):Nie urządzaj sobie kolorowego cyrku kosztem rdzennych obywateli tego państwa

Jest możliwe usunięcie tego użytkownika z forum za namawianie do nienawiści? Krew mi się zagotowała.
"I knew a man who lived in fear
It was huge, it was angry,
It was drawing near.
Behind his house a secret place
Was the shadow of the demon
He could never face."

przez linka 11 maja 2012, 16:13
New-Tenuis, na szczęście osobnik ten nie mogąc znieść naszej a raczej moje obecności wyniósł się na dobre z tego tematu.....
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

przez ziomek118118 11 maja 2012, 19:28
na szczęście osobnik ten nie mogąc znieść naszej a raczej moje obecności wyniósł się na dobre z tego tematu.....

linka....Nie wiem czy na szczęście????....lubię tego OSOBNIKA i nie ukrywam,że ma On poglądy podobne do moich... :nono:
Ostatnio edytowano 12 maja 2012, 15:24 przez *Monika*, łącznie edytowano 1 raz
Powód: poprawiono cytowanie

przez carlosbueno 11 maja 2012, 20:36
co do owego osobnika to też ma zbieżne z nim poglądy ale tylko na niektóre sprawy i się tak nie emocjonuje aż tak tym. Teraz ten wątek padł bo nie ma dyskusji, poza tym mamy wolny kraj i każdy może mówić, pisać co mu się podoba a poprawność polityczna jest uwspółcześnioną wersją cenzury. Rasizm nie występuje tylko w konotacji biały nienawidzi czarnego ale i też odwrotnie a nawet np w takiej Afryce nie całkiem czarni Somalijczycy wyzywają od czarnuchów ciemniejszych Kenijczyków. Oczywiście nienawiści rasowej nie należy popierać ale opinia publiczna stosuje podwójne standardy przedstawiając zawsze czarnych jako ofiarę białych a biedę Afrykańczyków jako tylko i wyłącznie wynik kolonializmu a gettyzacji czarnych w krajach zachodu też winni są wyłącznie biali.

przez intel 11 maja 2012, 22:09
New-Tenuis napisał(a):
intel napisał(a):Nie urządzaj sobie kolorowego cyrku kosztem rdzennych obywateli tego państwa

Jest możliwe usunięcie tego użytkownika z forum za namawianie do nienawiści? Krew mi się zagotowała.

Jeżeli cenisz sobie tak zwany "święty spokój" to zajmij się lepiej swoimi infantylnymi pierdołami typu :

Bardzo źle się czuję... miałam dzisiaj wrażenie, że wszyscy się ze mnie śmieją i mnie obgadują. Siedziałam jak słup soli i zrobiło mi się słabo. Teraz w dalszym ciągu czuję napięcie, czuję smutek, ale jest już trochę lepiej, bo jestem w domu. Z czym może się wiązać sporadycznie powracające w stresowych sytuacjach wrażenie, że ludzie mnie wyśmiewają? Mam to od gimnazjum, teraz jestem dorosła, a to nadal co jakiś czas się zdarza. To jest okropnie nieprzyjemne. :why: Mógłby ktoś odpisać na mój post, bo bardzo kiepsko ze mną...?

ktore to nagminnie wypisujesz w w chyba stworzonym dla ciebie ( patrząc po ilości twoich wpisow )temacie dla histeryków...
intel

przez *Wiola* 11 maja 2012, 22:17
intel Nie oceniaj zaburzeń innych użytkowników. Miło by Ci było czytać, takie słowa skierowane do Ciebie? Może dla Ciebie są to infantylne problemy, ale na pewno nie dla ludzi , którzy się z nimi borykają. :evil:
Moderator

przez intel 11 maja 2012, 22:28
Czy cytowane przez nią moje słowa

Nie urządzaj sobie kolorowego cyrku kosztem rdzennych obywateli tego państwa

są nawoływaniem do nienawiści??
Może ktoś powinien czym prędzej udać się do szpitala psychiatrycznego z powodu manii prześladowczych?
New -JAKAŚTAM- chodzą już za tobą jakieś "szajki"? :D

Co to za proby wpływania na dobór uczestników tegoż forum poprzez sugerowania kto może , a kto nie, brać udział w dyskusjach?

Mania wielkości????
intel

przez *Wiola* 11 maja 2012, 22:33
intel, Odebrała to jak odebrała, mogłeś jednak grzeczniej wytłumaczyć swoje zdanie, bez osobistych wycieczek i naigrywania się z czyichś problemów.
Moderator

Sortuj wg