Amy Winehouse nie żyje

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Amy Winehouse nie żyje

przez rober6666 28 lip 2011, 15:59
Dlaczego nazywanie rzeczy po imieniu jest uznawane za brak tolerancji??
Dlaczego należy być "poprawnym politycznie" i w swoich opiniach podobnym do całej rzeszy tolerancyjnych lewaków?
Skoro masy mają rację to jedzmy gó.wno-miliardy much nie moga się mylić w swej ilości
Dzięki takiej lewackiej i "poprawnej" postawie mas homoseksualiści za chwilę będą adoptować dzieci, w Holandii nawet ostatnio domagali się obniżenia wieku do 14 lat jako wieku granicznego poniżej którego zaczyna się dopiero pedofilia...
I co, w imię tolerancji i poprawności mam się solidaryzować w tym momencie z homoseksualistami i pedofilami?? Żeby nikt, broń Boże nie zarzucił mi nietolerancji?
Ludzie co się z Wami dzieje?
Przez takich jak Wy, przymykających oko ze względu na autocenzure mój kolega w Irlandii na biurku na Święta nie mógł postawić sobie choinki!!!!!!!!!! Bo Muzułmanie i Hindusi będąc niejako nacjami napływowymi podnieśli raban !!!
Kiedys za taki klimat na kopach wylecieli by do swego poprzedniego raju.....
Ale poprawnośc i tolerancja musi być.....
NON SERVIAM

Choroba Afektywna Dwubiegunowa - obecnie F.31.WAR
obserwowany

Amy Winehouse nie żyje

przez *Wiola* 28 lip 2011, 16:06
rober6666, Dlaczego uważasz ,że to Twoje poglądy są słuszne ? Bo są Twoje, a Ty jesteś nieomylny?
Akurat nie ma nic przeciwko adopcji dzieci przez pary homoseksualne i nie dlatego ,że tak jest poprawnie czy ktoś ma takie poglądy. Tylko dlatego ,że nie widzę w tym nic złego i takie mam przekonania i poglądy. Guzik mnie interesuje czy należę z nimi do większości czy do mniejszości. Natomiast jeśli z czyimiś się nie zgadzam , nie jest to powód do nienawiści i ziania ogniem., oraz używania najgorszych epitetów wobec przeciwników.
Moderator

Amy Winehouse nie żyje

przez rober6666 28 lip 2011, 16:18
Miałaś może mamę i mamę lub tatę i tatę żeby się wypowiadać w temacie "nic w tym złego" ?? Chciałabyś mieć takich "rodziców?
Tatuś w pończochach i z wąsem??
Zaiste.Zdrowe psychicznie dzieci z takich związków wyjda w świat....
Masz dzieci?
Chciałabyś aby Twój hipotetyczny lub prawdziwy ( nie wiem ) syn byłby przez dwóch tatusiów wychowywany??

Proszę cytat z tej dyskusji w ktorym znajdują się "najgorsze epitety" z mojej strony.
Lepiej zamilcz jeśli nie masz nic do powiedzenia.
NON SERVIAM

obserwowany

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Amy Winehouse nie żyje

przez Sabaidee 28 lip 2011, 16:19
koniec off topa
Sabaidee

Amy Winehouse nie żyje

przez rober6666 28 lip 2011, 16:25
Hehehe
Po pierwsze dział , w którym znajduje się ów temat nazywa się Off-topic , a po drugie jakoś nie widzę zielonego koloru Twego Nicka, ktory upoważnia do takich komend :D

-- 28 lip 2011, 16:34 --

Waza ikona muzyczna

Ostatnio edytowano 28 lip 2011, 16:37 przez rober6666, łącznie edytowano 3 razy
NON SERVIAM

obserwowany

Amy Winehouse nie żyje

przez N... 28 lip 2011, 16:35
rober6666 napisał(a):Chciałabyś aby Twój hipotetyczny lub prawdziwy ( nie wiem ) syn byłby przez dwóch tatusiów wychowywany??

Proszę cytat z tej dyskusji w ktorym znajdują się "najgorsze epitety" z mojej strony.
Lepiej zamilcz jeśli nie masz nic do powiedzenia.

Twoim zdaniem lepiej wychowywać się w bidulu?

Co do epitetów- np. kreatura czy nazwanie mnie gównem a potem wielkie oburzenie, gdy w odpowiedzi nazwałam Cię bardzo prymitywną osobą.

No ale, gdy Kali ukraść krowa to dobrze a gdy Kalemu ukraść krowa to źle... :P
Naprawdę nie ma to, jak kierowanie się w życiu równie ''nieprymitywną'' ideologią. :lol:
N...

Amy Winehouse nie żyje

przez rober6666 28 lip 2011, 16:48
Lepiej teraz zacytuj moje wypowiedzi, w których napisałem o tobie "kreatura" lub "gówno"
Bo ktoś z nas tu ma wytwórcze objawy schizofrenii chyba.

drugi smakołyk

NON SERVIAM

obserwowany

Amy Winehause nie żyje

przez N... 28 lip 2011, 16:54
Kreaturą nazwałeś nie mnie, tylko zmarłą artystkę, którą bardzo cenię.
Co zaś się tyczy gówna-
rober6666 napisał(a):
N... napisał(a):na usta pcha sie cytat z "Psów 2 " - "nie rozmawiamy z............ "

Każdy, kto oglądał ''Psy 2'', doskonale wie jak się kończy ten cytat.

-- 28 lip 2011, 16:56 --

Znam te filmiki i dalej uwielbiam Amy Winehouse.
N...

Amy Winehouse nie żyje

przez *Wiola* 28 lip 2011, 17:24
rober6666, Ty mi każesz zamilczeć, bo co ? Kim Ty jesteś ,żeby dawać prawo do wypowiadania własnych poglądów Mam zamilknąć bo nie zgadzam się z Twoimi. Nie mam zamiaru Tobie się spowiadać z moich doświadczeń, bo Ty nie umiesz dyskutować. Umiesz tylko obrażać i wywlekać brudy.

-- 28 lip 2011, 16:27 --

A jak chcesz dyskutować to nie wkładaj spraw nie mających ze sobą nic wspólnego do jednego wora.
Jakie Ty masz wyobrażenie o homoseksualistach? Uważasz ,że homoseksualizm polega na noszeniu damskiej bielizny? Gratuluję wiedzy.
Moderator

Amy Winehouse nie żyje

przez rober6666 28 lip 2011, 17:39
N
Faktycznie z cytatem nieładnie przegiąłem za co szczerze przepraszam-amatorszczyzna z mojej strony w burzliwej dyskusji
Co do Kreatury- nazwałem ją tak tylko dlatego, że to forum publiczne,a ja mam nagrabione już , więc nie mogłem użyć bardziej dosadnych słów

Wiola
Zdaję się , że miałas dostarczyć nam jakichś dowodów na Twoje oszczerstwa rzucone w moim kierunku?
Nie moge popisać się wiedzą o homoseksualistach, bo zapewne w nagrodę wyleciałbym z tego forum.
Bynajmniej wiem, że robią coś więcej niż noszenie damskiej bielizny, wyobraź sobie.
Lecz skazywanie np małego chłopczyka na wizualizację tego "coś więcej" to łamanie jego praw dzieckai na rzecz propagowania praw zboczeńców.
NON SERVIAM

obserwowany

Amy Winehouse nie żyje

przez *Wiola* 28 lip 2011, 17:43
rober6666 napisał(a):Lecz skazywanie np małego chłopczyka na wizualizację tego "coś więcej" to łamanie jego praw dzieckai na rzecz propagowania praw zboczeńców.

Rozumiem ,że Ty też swoje dziecko do sypialni zabierasz ,żeby dać mu popatrzeć jak to robi "normalny" facet?

Nie rozumiem o jakie oszczerstwa Ci chodzi? Ja się nie zgadzam z Twoimi poglądami , anie atakuję Ciebie personalnie.
Moderator

Amy Winehouse nie żyje

przez rober6666 28 lip 2011, 17:57
wiola173 napisał(a):rober6666,
oraz używania najgorszych epitetów wobec przeciwników.

Gdzie i kiedy w tym temacie?
Wiola napisała
"Rozumiem ,że Ty też swoje dziecko do sypialni zabierasz ,żeby dać mu popatrzeć jak to robi "normalny" facet?"

Tak....i każę mojemu synkowi obmacywać swoją Matkę przy okazji-jak sie bawić to na całego.
Ale mam nadzieję , że mi to wybaczysz i w swej lewackiej tolerancji raczysz nawet bronić. Przecież robię dla dobra synka !! szybciej będzie doświadczony i nie będzie miał kompleksów zarywając laski
NON SERVIAM

obserwowany

Amy Winehouse nie żyje

przez *Wiola* 28 lip 2011, 18:18
rober6666, Zaprzeczysz , że wyzwałeś ją od ćpunek, degeneratek , kreatur itp?
Nas bezpośrednio nie wyzwałeś, ale na każdym kroku podkreślasz swoją wyższość intelektualną i nie tylko.

Odpowiedź na moje pytanie czy zabierasz syna do sypialni miała na celu uświadomienie Ci ,że homoseksualiści to nie zboczeńcy, wykorzystujący seksualnie swoje czy adoptowane dzieci, ale zdaje się ,że dla Ciebie to to samo.
Moderator

Amy Winehouse nie żyje

przez Michuj 28 lip 2011, 18:24
Amy Whinehouse dociera dociera do bram nieba i spotyka Michaela Jacksona i św. Piotra:
- Czy przyszedłeś spotkać się ze mną bo jesteśmy muzycznymi geniuszami? -mówi do Michaela Jacksona.
Jackson patrzy na św. Piotra i mówi:
- Kim jest ta naćpana suka i gdzie są norweskie dzieci które mi obiecałeś...?
Michuj

Sortuj wg