Amy Winehouse nie żyje

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Amy Winehouse nie żyje

przez milano3 30 lip 2011, 16:38
carlosbueno, no i co z tego. Ale ona potrafiła się przebić. Nie ważne w jaki sposób, ale sie przebiła. Dlatego ludzie ją znali.!
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.
Michał Choromański (1904 - 1972)

Pomocy, pomocy, pomocy !
Czuje zbliżające się życie,
Kiedy wszystko czego teraz pragnę to
...śmierć

Amy Winehouse nie żyje

przez N... 30 lip 2011, 16:41
Marek77 napisał(a):Vian oczywiscie Ty masz wyłączność na jedynie trafne i słuszne oceny kto jest artystą a kto nim juz nie jest...

Nie. Poza Tobą nikt inny jej nie ma.
N...

Amy Winehouse nie żyje

przez Vian 30 lip 2011, 16:43
@Marek
Skąd takie przypuszczenie, to nie ja wypromowałam Winehouse, ja widzę po prostu to, co jest dość oczywiste dla każdego związanego lub zainteresowanego bliżej muzyką JAKO TAKĄ (a nie jej konkretnym gatunkiem).

Ja np. nie lubię The Mars Volta albo Dream Theater, ale to nie zmienia faktu, że to bardzo dobre zespoły.

Jaką muzykę Ty lubisz, Marku?
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Amy Winehouse nie żyje

przez carlosbueno 30 lip 2011, 16:44
Lady gaga też się przebiła choć wg mnie prezentują sobą tandetę i kicz do kwadratu. Ja już od wielu lat nie słucham radia i stacji muzycznych tv bo tego się słuchać nie da, papka dla mas szyta według tej samej sztancy w której nie można odróżnić jednego wykonawce od drugiego.
Największy Forumowy Maruda

Amy Winehouse nie żyje

przez Vian 30 lip 2011, 16:52
Hehe, lady Gagę uważam za bardzo dobrą piosenkarkę rozrywkową - czyli dla mas. Masy idą na jej koncert, oglądają dopracowane pokazy tancerzy, strzelające kostiumy, posłuchają trochę rytmicznej muzyki, w między czasie zostaną dokarmieni jakimś skandalem... To samo robiła Madonna. :)

Wiadomo, że Gaga jako MUZYK jest... do bani ^^
Ale ma swoją niszę jako dostawca taniej rozrywki dla mas i w tym się odnajduje.

To KOMPLETNIE inna kategoria niż Winehouse.

-- 30 lip 2011, 16:54 --

Marek77 napisał(a):Mysle ze moje preferencje muzyczne nie są istotą tej dyskusji... każdy sądzi wg siebie... kazdy ma prawo przedstawic swój punkt widzenia i nic nikomu do tego...

Nie, bardziej pojawiła się kwestia, że czyjeś preferencje muzyczne mają zero wspólnego, czy lubiany albo nielubiany muzyk ma talent, czy nie. :)

Jak ktoś talent ma to ma niezależnie od tego, czy i ile osób go lubi, a jak go nie ma, to mu się nie pojawi nawet, jak go tłumy będą wielbić.
"Niewiele można sobie wyobrazić zagrożeń, którym porządny młotek nie mógłby zaradzić."
Lisbeth Salander

Amy Winehouse nie żyje

przez Michuj 03 sie 2011, 15:10
carlosbueno napisał(a):Podejrzewam że ta pani Winehouse gdyby nie ćpała, chlała i wzbudzała ciągle sensacje to by o niej niewiele osób słyszało, może i miała talent ale dziś sławę zdobywa się przez szokowanie albo kręcenie tyłkiem i dobry marketing. Wiele prawdziwych talentów jest w ogóle niezauważanych bo są zbyt spokojni albo mają słabą promocje.

Zgadzam się. Ja bym w ogóle nie wiedział kto to, gdyby nie co jakiś czas jakieś artykuły na portalach internetowych ala ''jak nisko można upaść'' z Amy w roli głównej.
Michuj

Amy Winehouse nie żyje

przez depresyjny86 03 sie 2011, 15:32
Mnie się wydaje,że dla fanów podobnej muzyki była popularna z powodu utworów,a dla wielbicieli Onetu i światowych odpowiedników była popularna z powodu skandali.
Zapytasz fana - powie Ci,że z powodu utworów i talentu,zapytasz zwykłego gościa który w życiu o niej nie słyszał bo jej piosenki "nie leciały w Radiu Zet" ,albo czytelnika portali to powie "No przede wszystkim z tego,że ćpała!"(specjalnie taka wypowiedż jak z Faktu,z wykrzyknikiem na końcu,oczywiście :mrgreen: )
Chciałem tylko wykazać,że dla jednych byla popularna z tego powodu,a dla ininych z tamtego;)
Można też mówić że...dla jednych Kurt Cobain i jego muzyka była popularna,w sumie nadal jest,z tego powodu,że się zabił :D albo Freddie Mercury był popularny dlatego,żę był bi,a potem zmarł na AIDS.
Przed chwilą napisałem "Freddie Mercury był popularny dlatego,że był bi,a po śmierci zmarł na AIDS" :mrgreen: .Uff dobrze,że poprawiłem:)
:)

Amy Winehouse nie żyje

przez buka 03 sie 2011, 15:44
tjaa,a najlepsze ze to oburzenie wyrażają degeneraci,lekomani i inni ćpuni na forum dla ludzi z problemami,bez urazy...

dziewczyna miała dobry głos i fajny styl,cóż...

pewnie teraz producenci zarobią kupe $ na sprzedaży płyt w specjalnych wydaniach

Amy Winehouse nie żyje

przez darkMary 03 sie 2011, 16:30
I to mnie tu najbardziej denerwuje.
Każdy na tym forum ma jakieś problemy większego lub mniejszego kalibru.
Cóż...
Najlepiej się ocenia innych. :brawo:
Popatrzcie na siebie a dopiero później zacznijcie wydawać wyroki :blabla:
Świat jest dziwny , więc dlaczego ja mam być normalna?

Amy Winehouse nie żyje

przez dogomaniaczka 03 sie 2011, 16:34
a co ma piernik do wiatraka? to że mam nerwicę i depresję znaczy że nie mogę się już wypowiedzieć? fajno 8)

Amy Winehouse nie żyje

przez darkMary 03 sie 2011, 16:38
To nie chodzi o wypowiadanie się , tylko o komentarze typu o jak dobrze , że ta ćpunka wreszcie umarła itd.
Świat jest dziwny , więc dlaczego ja mam być normalna?

Amy Winehouse nie żyje

przez dogomaniaczka 03 sie 2011, 16:38
problemy to ma moi drodzy każdy. ale nie każdy z tego powodu zaćpa się na śmierć. co innego brać leki na nerwice/depresje w rozsądnych dawkach przepisane przez lekarza a co innego dawać sobie w żyłę nałogowo.

-- 03 sie 2011, 16:39 --

darkMary, takich komentarzy tu chyba nie było..no oprócz robera ale jak pokazał czas więcej takich rzeczy pisał...

Amy Winehouse nie żyje

przez linka 03 sie 2011, 17:12
Piękny głos miała.. chciałam na jej koncert do Bydgoszczy jechać..... :-|
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

Amy Winehouse nie żyje

przez depresyjny86 03 sie 2011, 20:28
Smutno mi się robi,jak o niej myślę...Szkoda mi jej.
:)

Sortuj wg