wakacje z rodzicami

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

wakacje z rodzicami

przez OnaZagubiona 01 lip 2011, 13:41
Mam 18 lat. Mieszkam z rodzicami. W tym roku postanowili jechać na 8 dni do Egpitu. Nie czuję się w ich towarzyswie najlepiej . Do egiptu jadą ze swoimi znajomymi i z moim młodszym bratem. Towarzystwa to ja tam w ogoole nie będę mieć. Ale z drugiej strony jak nie pojadę z nimi teraz to przez cale wakacje będę siedzieć w domu bo innej alternatywy nie mam. Jak myślicie? co ja mam zrobić? z jednej strony nie chcę siedzieć w domu i warto byloby zobaczyć coś innego, a z drugiej strony podstawa jest dla mnie dobre towrzystwo a nie miejsce. Jakbym nie jechała to zostaje mi wolna chata, spotkania z przyjaciólmi i z chlopakiem. Nie wiem co lepsze... jestem troche rozdarta

wakacje z rodzicami

przez dogomaniaczka 01 lip 2011, 13:49
boże. niedługo będą tematy nie wiem czy mam wybrać bluzkę białą czy różową..nie jestem za bagatelizowaniem czyiś problemów ale ludzie, żeby od razu zakładać dodatkowy temat...śmietnik się robi tylko :(

wakacje z rodzicami

przez Sabaidee 01 lip 2011, 13:50
OnaZagubiona, niby mówią, że "nieważne dokąd, ważne z kim", ale to tylko 8 dni. Pomijając sens jechania do Egiptu na 8 dni i tego, że mi to pachnie jakimś snobizmem to ja bym pojechał. Zawsze to coś nowego.
Sabaidee

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

wakacje z rodzicami

przez OnaZagubiona 01 lip 2011, 13:54
niby tak, ale z drugiej strony wiem że będę tam siedzieć i patrzeć na przechadzające się pary i grupki znajomych i będę cały czas myśleć o moim chłopaku i o tym że chciaialbym tu być z nim. a My razem niestety chyba nie pojedziemy w tym roku nigdzie bo u niego teraz krucho z kaską. w ogóle nie wiem co ja mam zrobic

wakacje z rodzicami

przez malibu 01 lip 2011, 14:00
Nie prawda, myślisz ze tylko Ty będziesz z rodzicami?! Mój syn ,w podobnym wieku tez z nami jezdzi, zawsze to coś nowego i nie wykluczone ze poznasz kogoś w Twoim wieku i będzie miło pogawędzić ,spędzić czas = jedż!!!!!!!

wakacje z rodzicami

przez Lilana 01 lip 2011, 14:01
8 dni chyba da się przeżyć bez faceta? ;]
I jak tak bardzo będziesz cierpieć, że Cię za granicę biorą, to zostań w domu. ;]
Chcesz chyba zrobić dwie rzeczy na raz, a to jest umiarkowanie możliwe. ;]

wakacje z rodzicami

przez OnaZagubiona 01 lip 2011, 14:05
wiem, że moje zachowanie jest dla was dziwne, ale ja po prostu byłam juz tak parę razy z rodzicami i tylko odliczałam czas do powrotu. POtrzebuję trochę wolności, odpocząc od nich też, bo przebywamy ze sobą 24 h na dobę. A tenm ich wyjazd to jest też jedyna chwila wolności od nich ;P

wakacje z rodzicami

przez dogomaniaczka 01 lip 2011, 14:07
OnaZagubiona, no dobra ale czy to problem aż takiej wagi żeby roztrząsać go na forum w oddzielnym temacie?:P

wakacje z rodzicami

przez OnaZagubiona 01 lip 2011, 14:13
dominika92, jezeli uważasz ten problem za niegodny Twojej uwagi to po prostu daruj sobie komentarze.

wakacje z rodzicami

przez dogomaniaczka 01 lip 2011, 14:16
nie chodzi o to czy godny uwagi czy nie ale no niedługo o kupie się tu będzie rozmawiać, gdyby każdy zakładał taki temat to byłby tu niezły burdel, ja zanim założę jakiś temat 5 razy sprawdzam czy czegoś podobnego już nie było albo do jakiego tematu mogę się wpasować ze swoim tematem żeby oszczędzić moderatorom pracy i żeby nie robić syfu na forum. a wypowiadać się mam prawo, bo to forum i dział off topic, a do opini prawo ma każdy.

wakacje z rodzicami

przez TheGrengolada 01 lip 2011, 14:18
OnaZagubiona, a nie możesz zostać w domu, w ten sposób zaoszczędzi się trochę kasy, za którą możesz jechać gdzieś z chłopakiem???

wakacje z rodzicami

przez wiejskifilozof 01 lip 2011, 14:23
Ja mam lat 34 , ale bym się bał jechać sam za granicę . :?

wakacje z rodzicami

przez linka 01 lip 2011, 19:05
Wolałabym zostać z chłopem w domu :mrgreen:
Zawsze trzeba działać. Źle czy dobrze, okaże się później. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się...
Przyjaciel forum

wakacje z rodzicami

przez depresyjny86 02 lip 2011, 01:57
Nie Linka,marsz z rodzicami na wakacje!!!!!! :twisted: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hehe a teraz sobie wyobrażcie,że pewna osoba powyżej 30tki którą znam,co roku jeżdzi z rodzicami na wakacje :mrgreen:

OnaZagubiona masz jechać z rodzicami - w końcu nie tylko ja będę tak cierpiał(na szczęście już nigdy nigdzie z nimi nie wyjade na wakacje.NEVER),ale do 20 lat jechalem z rodzicami.

Swoją drogą zawsze zazdrościłem tym wyzwolonym,że mogą tak sobie sami jechać,że rodzice im pozwalają,że nie boją się itp.
:)

Sortuj wg