Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez NieznanySprawca 14 wrz 2013, 18:12
DarkMaster, jestes bledem statystycznym. zdarza sie, nie musisz sie martwic.
NieznanySprawca

przez trombeczka 14 wrz 2013, 18:12
DarkMaster, a to zmienia postać rzeczy :D

Jak już mowa o powieszeniu się, to moim zdaniem straszna śmierć, tak samo się utopić tragedia. Ja np. najchętniej albo weszłabym pod jakiś pociąg (ale tu szkoda motorzysty, który będzie miał mnie na sumieniu) albo skoczyłabym z mostu na coś twardego, co by się rozbić. Chwila bólu i właściwie po wszystkim
Edyta
Wenlaflaksyna
Escitalopram

przez eurydyka1 14 wrz 2013, 18:13
NieznanySprawca, nie wiem dlaczego, ale wywołałeś u mnie uśmiech tym ostatnim postem, dziękuję! :) ja tak oscyluję pomiędzy drugą, a trzecią grupą, tyle tylko, że bez psychotropów i bez płaczu, bo wszystko mi obojętne od jakiegoś czasu. Przed chwilą spaliłabym szarlotkę, uff. A Ty jak spędzasz ten sobotni wieczór? (Która grupa? :P )

Cześć wszystkim

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez NieznanySprawca 14 wrz 2013, 18:15
trombeczka, moja ciotka pracuje w szpitalu, mowila, ze juz sporo sie naogladala nieudanych samobojow po pijaku, wlasnie ludzi rzucajacych sie pod pociag. jak sie zrobi to niechlujnie, to potem pacjenta rozkalibrowanego do szpitala im przywoza ^^
NieznanySprawca

przez trombeczka 14 wrz 2013, 18:17
Może skakali pod za wolny pociąg ;)
Edyta
Wenlaflaksyna
Escitalopram

przez NieznanySprawca 14 wrz 2013, 18:20
eurydyka1, zadzwonili znajomi, na co ja odparlem, ze nie mam czasu, a oni jak !#$#@ nie masz czasu? nie wiedzialem co powiedziec, wiec rzucilem, ze mi sie nie chce. kumpel w glosie mial "aha, olewa nas", a ja mam w bani teraz "tyy aspoleczny idioto". Oprocz tego rozkoszuje sie zielona herbata, goa transem i czerwonym vajsrojem :mrgreen: no i oczywiscie przystania jedynych, normalnych ludzi w polskich internetach- forum nerwica.com

czyli poniekad tez miedzy 2 a 3 grupa :mrgreen: :mrgreen:
NieznanySprawca

przez eurydyka1 14 wrz 2013, 18:27
NieznanySprawca, problem odpada, kiedy już nikt nie dzwoni i kiedy przestaje Ci zależeć (mówię o sobie).
a zieloną herbatę uwielbiam, szczególnie z Big (wcześniej Bio) Active, koniecznie liściasta, a nie w torebkach, żeby można było wsypać ile się chce i oczekiwać aż się zaparzy mmm :105: tylko teraz mam deficyt herbaty w domu i ciągle zapominam jej kupić.
o 19.00 spacer z koleżanką, ale się dziś uspołecznię, nie ma co!

przez Ferdynand k 14 wrz 2013, 18:31
trombeczka napisał(a):Może skakali pod za wolny pociąg ;)

spudłować próbując odstrzelić sobie łeb :lol: :P
Naczelny Użyszkodnik

przez Little Red Fox 14 wrz 2013, 18:32
ja też się jakaś taka aspołeczna stałam, choć jedyny kontakt z drugim człowiekiem to praca, stajnia, rodzina, facet, a przyjaciółka mieszka w innym mieście to też rzadko się widujemy :hide:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez NieznanySprawca 14 wrz 2013, 18:33
a zieloną herbatę uwielbiam, szczególnie z Big (wcześniej Bio) Active, koniecznie liściasta, a nie w torebkach,

noo, to mamy wspolna pasje :mrgreen:, za ta w torebkach powinni sie wziac ci od praw konsumenta, bo ani wygladem, ani smakiem, ani zapachem.... echh, szczyny totalne. Nawet kolor maja zazwyczaj zolty, nie zielony 8)

problem odpada, kiedy już nikt nie dzwoni i kiedy przestaje Ci zależeć (mówię o sobie).

przestaje chyba zalezec, ale do czasu. jak czlowiek tak ciagle sie odcina- w koncu przestaja dzwonic. a gdy probuje sie pozniej wrocic- czujesz, ze nie masz z nimi w sumie nic wspolnego (ja tak mam ;) )

o 19.00 spacer z koleżanką, ale się dziś uspołecznię, nie ma co!

noo, to jest zawsze jakis substytut melanzu :mrgreen: milej zabawy :twisted: :twisted:
NieznanySprawca

przez Little Red Fox 14 wrz 2013, 18:33
wykończony, znałam dziewczynę, która połykając opakowanie apapu myślała, że się zabije :mhm:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez Ferdynand k 14 wrz 2013, 18:35
Calineczka1990, :lol: :lol: :lol:
Naczelny Użyszkodnik

przez NieznanySprawca 14 wrz 2013, 18:35
Calineczka1990, spryciara :mrgreen: mogla chociaz w internetach sprawdzic, z czym to sie je.
NieznanySprawca

przez trombeczka 14 wrz 2013, 18:37
spudłować próbując odstrzelić sobie łeb

to też byłby fajny motyw samobója, tylko broń by trzeba sobie załatwić, a to już większy problem

NieznanySprawca, potwierdzam słowa eurydyki1, w pewnym momencie człowiek tak zobojętnia, że już mu nie zależy wtedy przestajesz się czymś takim przejmować
Edyta
Wenlaflaksyna
Escitalopram

Sortuj wg