Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez kornelia_lilia 25 lis 2011, 19:52
Michuj, a coś Ty taki pesymistyczny? Do roboty jutro idziesz czy co?
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez Zmęczonyyy 25 lis 2011, 19:52
Dobranoc.
Zmęczonyyy

przez kornelia_lilia 25 lis 2011, 19:54
Zmęczonyyy, dobranoc ;)
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michuj 25 lis 2011, 19:55
kornelia_lilia, wręcz przeciwnie. Skończyła mi się praca tymczasowa.
Michuj

przez kornelia_lilia 25 lis 2011, 19:56
Michuj, :shock: i co teraz?

przez Michuj 25 lis 2011, 20:00
będę stał przy ruchliwej trasie z tabliczką ''tutaj dają'' :mrgreen:
Michuj

przez kornelia_lilia 25 lis 2011, 20:01
Michuj, :lol: :lol: :lol:

przez tahela 25 lis 2011, 21:04
Michuj,
Dasz rade Misiu jak ja dałm to iTy dasz ja byłam w Holandii dosc długo, ale była praca całoroczna szklarnia i później w Niemcach i do niemców juz nie pojade a W Holandii fajnie byłó:).

kornelia_lilia, A z karnego pisałaś prace mgr fajnie ja pisałm z Historii Administracji bo bardzo lubie historię ogólnie a karne było0 u mnie opcja zasępcza jak bym sie nie dostała do mojego ulubionego profesora kierownika katedry zreszta i dyrektora instytutu dzisiaj juz na emeryturze , ale dalej wykłada mi sie udłąo załpac jak był jeszcze na stanowiskach. Świetny gośc , taki profesor w sarym stylu, ale bardzo ciepły 40 osób sie zapisało do niego na seminarium a przujał 6 tylko, ale mnie sie udało. Ogólnie seminarium z tym człowiekiem bardzo fajn ie wspominam i ciepło o nim myśle, taki kochany był i ciepły mogłby byc moim dziadkiem hihi.

Laima a co ty masz do tej szkoły jakbys nie dała rady to pisz na priv moze ja Ci pomoge jesli będe w stanie , mam nadzieję,że Ci sie uda i będzie dobrze i dasz radę.Pewnie ciężko Ci sie wdrożyc w nauke, ale postaraj się, z czasem będzie lepiej.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Michuj 25 lis 2011, 21:08
tahela, Oby, oby ;) W przyszłym tygodniu rozmowa w sprawie roboty. A na święta do polandii to sobie odetchnę parę dni :)
Michuj

przez tahela 25 lis 2011, 21:16
Michuj, heh a myślałeś zeby z agencji pośrednictwa pracy skorzystac ja byłam przez agncję i byłam w sumie zadowolona z tym ,ze ja miałam załatwiane na skróty, pojechałam bezposredio do Holandii na gotową pracę a nie przechodziłam rekrutacji w Polsce i pojechałam prywatnym samochodem, podpisałm umowe i na drugi dzień do pracy.
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Laima 25 lis 2011, 21:19
tahela, dziękuję :*

Jestem padnięta.Jeszcze chwilka i kładę się,napięcie mi spadło i same oczy mi się zamykają,a jutro trza rano wstać:(
Laima

przez Michuj 25 lis 2011, 21:21
tahela, Moje dotychczasowe prace były przez agencję pośrednictwa i w Belgii zatrudnia się głównie przez te biura, więc temat mam przewałkowany. Prawdopodobnie następne prace także będą przez agencje. ;)
Michuj

przez tahela 25 lis 2011, 21:24
Laima,
To siekładź mnie spanie nie morzy a jutro na 8 rano mam jazde dziisaj wykupiłam znowu Miansegen , dwa opakowania ech, ale razem z Arketisem działa lepiej, Kasia jak chce Ci sie spać to sie połóż bo jak to przesiedzisz to juz później nie zasniesz do rana.

-- 25 lis 2011, 20:31 --

Michuj,
To tak jak w Holandii, bardzo trudno cos bez agencji załapac, ale jak wracałm busem to juz jak dosiadali się chłopacy w iinym miescie i wszyscy wysiedli wyprostowac nogi , kto palił na papierosa to odrazu , mnie zaczepiali zebym została i mam pace od jutra bo sa miejsca i to juz nie byaał praca przez agencje , ale ja wróciąm ,a le juz mogłam praktycznie z pracy do pracy bo chłpak i dziewczyna zjeżdzali i było miejsce hihi. Ja byałm na wsi ,ale tam wies jest duzo bardziej cywilizowana i dobra lokalizacja bo ty6lko 40 km od Amsterdamu, 12 km od morza weendy wolne były i jak w wakacje ciepło to cżłowiek wsiada l w auto lub autobus i jechał na płąże do Hornu , małe miasteczko turystyczne coś powiedzmy w stylu polskiej Jastrzebiej Góry do Amsterdamu tez był dobry dojaz także jeździlismy sobie czasami.
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Laima 25 lis 2011, 22:07
Dobranoc :papa: :papa: :papa:

(dziwnie mi tak o tej porze :? )
:papa:
Laima