Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Adam Smith 06 sie 2013, 21:18
Snejana, ja bambusy , a siostra będzie delicje podjadać nocą :P a ja lubię siostry czasem posłuchać , to mnie usypia :D co siostra kupiła ? aż boję się spytać , ale lepiej wiedzieć wcześniej :P
Adam Smith

przez monk.2000 06 sie 2013, 21:19
Tomcio Nerwica, z okultyzmu to wiem że Jimmy Page z Led Zeppelin miał książki Crowleya w domu i dlatego cały ten zespól jest "be" i może sprowadzać na złą ścieżkę.

Mamo, już nigdy nie usłyszę solówki z "Stairway to Heaven" :( Zostało mi tylko oglądanie "Ziarna".

Na czym polega to co nazywasz okultyzmem, bo dla Kościoła nawet wiara w czakry to okultyzm, a to przecież wpływy wschodnich religii po prostu. Wiara w płonące krzyże? :P Ciekawi mnie to, a nigdy nie miałem czasu żeby się tym zająć.

virgo21, cześć.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Snejana 06 sie 2013, 21:21
virgo21, ja tez jakoś zyję, różowy puszku :D
Tomcio Nerwica, jakie delicje, kto delicje? ano dobra, przyznaje :( Kupiłam sweter, bluzke, spodenki, zeszyty... i na delicje jeszcze starczyło :D
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Saraid 06 sie 2013, 21:22
Tomcio Nerwica, :mrgreen:
Snejana, jakoś sie kula
virgo21, :smile:
Saraid

przez Variable 06 sie 2013, 21:26
Snejana, ten puszek to jest raczej szorstki :P
Saraid, :)
Variable

przez Adam Smith 06 sie 2013, 21:30
monk.2000, Crowley pisał dobre poradniki okultystyczne , ale Lavey w ogóle mnie nie zainteresował , może dlatego , że to był satanista , a okultyzm i satanizm to dwie zupełnie różne dziedziny ;) przynajmniej dla nas polegał na różnego rodzaju rytuałach , dzięki którym mieliśmy poznać moc naszego umysłu , ot jedna z technik dotarcia do podświadomości , nie wierzyliśmy w żadne demony czy byty astralne :D

-- 06 sie 2013, 21:31 --

Snejana, dałabyś trochę bratu chytrusie :P bluzkę rozumiem , spodenki też , zeszyty przydadzą się do szkoły , delicje ... też , ale sweter w lato ? :P
Adam Smith

przez Snejana 06 sie 2013, 21:39
Saraid, virgo21, Wy mordki moje kochane :D :D
Tomcio Nerwica, no żryj te delicje, mnie i tak już dupa urosła (codziennie zapienkanki i frytki w pracy :mrgreen: ) no co... na przecenie był :mrgreen:
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Adam Smith 06 sie 2013, 21:49
Snejana, to jest jedzenie , a nie kocia karma :P a ja myślałem , że za dużo wypiłem i widzę na podwójnie , a siostra po prostu przytyła :P na przecenie ... idę po tabletki na uspokojenie :P
Adam Smith

przez monk.2000 06 sie 2013, 21:49
Tomcio Nerwica, pogadałbym bo to ciekawy temat. Ale już się wypowiedziałem w jednym wątku o mojej 9-letniej karierze ministranta. Zmęczyły mnie te wspomnienia. Ze świecą byście szukali kogoś kto był tak w to zaangażowany. A jednak odszedłem.

Lavey nie pomoże, bo satanizm to odwracanie kota ogonem i ucieczka od Stalina do Hitlera. Wiele nie zmienia to.

Ale tak jak mówisz, ciekawsze są te nurty które nakazują samorozwój, dla ludzi w białych szatach to nie do przełknięcia, że ktoś może pokładać wiarę w sobie. Pewnie dlatego lubią wszystko zamykać w jednym worku.

Muszę się kiedyś z tym rozliczyć. Sam nie do końca potrafię, a ktoś z zewnątrz trudno żeby pomógł, bo większość jest zamieszana w to tak czy inaczej. Może jakiś racjonalnie myślący religioznawca z zacięciem psychologicznym?

Mam duże poczucie winy, że straciłem wiarę. Teraz dopiero to dostrzegłem. Czy na prawdę potrzebowałem aż 7 lat do tego?

8) Akineton

przez Snejana 06 sie 2013, 21:51
Tomcio Nerwica, kocia karma? wlasnie przypomniales mi, ze chce kota! brat kup mi kota!!! :D no przytyłam no :( polej.. może ja zobacze swoje pieniadze podwojnie :D no serio na przecenie, a jaki ładny, niebieski :D

przez Artemizja 06 sie 2013, 22:01
Witam po pracy. Co u Was?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Adam Smith 06 sie 2013, 22:03
monk.2000, dlaczego religioznawca , a nie zwykły psycholog ?żyjemy w takim kraju , gdzie od dziecka wmawia się dziecku religię i straszy jakie będą konsekwencję , gdy porzuci się wiarę , albo zrobi coś niezgodnego z nią ,więc można z tego wyjść , ale nie jest łatwo ;)
Snejana, to nie folwark , tylko dom :P nie ma mowy :D zobaczy siostra swoje pieniądze podwójnie i wyda jedną część na głupoty , a drugą ... drugiej nie będzie w tym problem :P ładny , niebieski ... < oddycha głęboko > :P
Adam Smith

przez monk.2000 06 sie 2013, 22:03
Lilith, umieram jak zwykle.
Czytałem trochę książkę o materiałach konstrukcyjnych.
Słucham Led Zeppelin.
Żyję w bezczasie.

8) Akineton

przez Kn24 06 sie 2013, 22:08
hej wszystkim :) jak leci ? jak to dobrze ze juz wieczor i po tym upale
monk.2000, Zeppelini swietny zespol :)
Nie ważne, ile razy się upadnie.
Ważne jest, ile razy się podniesiemy.
:)

Sortuj wg