Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez czarnobiała mery 06 sie 2013, 19:54
kafka, a bo myślałam, że jakąś stewią czy innym słodzikiem. I co był dobry?
Polewę widziałam na fotce :smile:

-- 06 sie 2013, 19:55 --

A no jak dałaś owoce, to rzeczywiście jakaś słodycz jest :smile:

przez kafka 06 sie 2013, 19:57
nazywam się niewarto, ze słodzikiem w formie syropu z agawy jest polewa. Dobre, dobre.
kafka

przez czarnobiała mery 06 sie 2013, 19:58
kafka, najważniejsze że jest smaczne! :smile:
Ja zjadłam już pół blachy mojej dzisiejszej szarlotki. Znalazłam dziś nowy przepis i jest wyśmienita :smile:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Adam Smith 06 sie 2013, 19:59
Rebelia, za wódżitsu , to doszłoby do publicznej egzekucji :P
kafka, poprzedni , to też Sherlock Holmes , tylko , że w nowszej wersji :D
Snejana, to było mnie nie męczyć o nową pralkę :P ten Holmes wygląda lepiej :P na szczęście nie , po prostu myślałem o wypłacie i zapomniałem o stopniu :P
Adam Smith

przez Snejana 06 sie 2013, 20:05
Tomcio Nerwica, ale ta pralka akurat była na przecenie :P ten Holmes ma mine jakby miał zatwardzenie :P Widzisz dokad Cie doprowadziła pazerność :P Ale nie wierze, że za to Cie wywali, takie wypadki sie zdarzaja przeciez :P
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Adam Smith 06 sie 2013, 20:12
Snejana, nieważne , nie została kupiona dla ozdoby :P siostra nie chce Sherlocka , tylko Roberta :P czepiali się o jakieś pierdoły , spóżnienia do pracy kilkuminutowe , brak profesjonalizmu i zaangażowania :P
Adam Smith

przez Snejana 06 sie 2013, 20:15
Tomcio Nerwica, ale... musze sie do czegoś przyznać.. ja też nie umiem obslugiwać pralki :( niee, po prostu przyzwyczaiłam sie do tamtego awataru :P haha, czyli może chcieli na brata miejsce zatrudnić siostrzeńca menadzera albo zaczął ich brat denerwować tak samo jako mnie :P
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez monk.2000 06 sie 2013, 20:16
Snejana, no wróciłaś. Jak tam, nadal robisz zdjęcia kamerką z jogurtem w ręku? Przyznam, że tamte wyszło całkiem ładne.

nazywam się niewarto, ty tutaj?
Jakiś dziwny dzień dzisiaj, a dodając to że przez chwilę miałem dobry humor to się zastanawiam co mi dosypali do herbaty.

Śmierdzi mi farbą w pokoju.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Adam Smith 06 sie 2013, 20:20
Snejana, dojdziemy do tego metodą prób i błędów :P pomyśle nad tym :P był tam telewizor plazmowy i cały czas leciały jakieś mecze , a ja zamiast obejrzeć w spokoju , to musiałem z piwem latać :P
Adam Smith

przez Snejana 06 sie 2013, 20:20
monk.2000, wróciłam :D Co slychac? Hhaha, to był gorący kubek, ale to juz dawno było :D

przez amelia83 06 sie 2013, 20:21
witam ponownie towarzyszy :D
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Auman 06 sie 2013, 20:24
Ewentualne odstawienie leków wypada skonsultować z lekarzem?
Auman

przez Rebelia 06 sie 2013, 20:24
Rebelia, bezcukrowy biszkopt z pełnoziarnistej mąki:)

Brzmi smacznie. Pisałaś później, że niczym nie posłodziłaś. Dla mnie to taka wyższa szkoła jazdy. Kiedyś eksperymentowałam ze słodzikami. Paskudna sprawa. Skończyło się na tym, że ciasto było słodkie, ale nie jak po klasycznym cukrze. Nie wiem, czy wiesz, co mam na myśli. Słodziki to chemiczna kupa, więc jak chemiczna kupa to ciasto smakowało. Od tamtej pory słodzę "pełnometrażowo" wszystkie ciasta normalnym cukrem. Ale podziel się przepisem, może wróci mi wiara w bezcukrowe twory :D

za wódżitsu , to doszłoby do publicznej egzekucj

:lol:

ja też nie umiem obslugiwać pralki

Ja to z kolei mam fobię, że coś popsuję, albo eksploduje. Przed pierwszym użyciem pralki do instrukcji zajrzałam, tak pi razy drzwi, żeby nie było. Mam trzy pokrętła, więc jest git. W dodatku z obrazkami, więc jeszcze bardziej git. Plus cztery guziki, które kij wie po co są. Tzn. mniej więcej się domyśliłam, jak pralka po prostu stanęła i wszystkie lampki robiły koko dżambo, to coś poklikałam i ruszyło. No nie wiem, dla mnie to bestia, którą z czułością trzeba obsługiwać. Jeśli nie, to rzygnie wodą spod siebie albo nie wypłuka piany.
Z racji tego, że stoi koło toalety, wszyscy po imprezach podchodzą do niej z miłością. Jest dobrym wsparciem. Pewnie dlatego jeszcze się nie zepsuła.
A jak tańczy na najwyższym wirowaniu, kobieto!

przez monk.2000 06 sie 2013, 20:32
Rebelia, odnośnie twojego podpisu. My się od ludzi wschodu możemy nauczyć mądrości o "teraźniejszym momencie". Jestem ciekawy czego oni się uczą od nas. Elektroniki, wiedzy o analizie matematycznej?
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

Sortuj wg