Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Tlen 23 lis 2011, 10:07
Dzień dobry. A co do kłucia... przed chwilą byłem na badaniach :) Pielęgniarka jak zawsze przerażona moimi rękami - zero żył... ściskała, klepała, modliła się... nic :D 2 razy próbowała trafić w żyłę, no i się nie udało... to się wkurzyła i pobrała z palca, jak dziecku :D Z moimi żyłami to nie nadawałbym się na narkomana.
Tłum, świat, a czasem nawet i śmierć ustępują przed człowiekiem, który wie dokąd zmierza, ale spychają z drogi dryfującego bez celu.

przez Korba 23 lis 2011, 10:23
Korba napisał(a):jak mi się dobrze leży w łóżeczku, kto pójdzie za mnie do pracy? :mrgreen:

nikt się nie zgłosił, to musiałam pójść... :bezradny:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez coma 23 lis 2011, 10:23
Tlen, też mam cienkie zyły, ale nie wydaje mi sie że to jest problem dla wprawionej, doświadczonej pielęgniarki, niektóre się tak najęczą, ale żyłeczki, ale żyłeczki, ale jest kilka pielegniarek które pobierają mi krew od razu, bez jęczenia, bezproblemowo, i nawet śladu nie ma :D

-- 23 lis 2011, 10:24 --

Korba, od razu byłaś skazana na porażkę, tutaj same leniuchy są :mrgreen:
coma

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tlen 23 lis 2011, 10:27
coma, widocznie trafiłem na niezbyt wprawioną pielęgniarkę... zawsze mi trafiali, czy to w moim rodzinnym mieście, czy w Gdańsku... tylko u mnie akurat zawsze ślad zostaje :P nie pamiętam, żebym po pobraniu krwi nie miał siniaka :D
Tłum, świat, a czasem nawet i śmierć ustępują przed człowiekiem, który wie dokąd zmierza, ale spychają z drogi dryfującego bez celu.

przez Korba 23 lis 2011, 10:40
coma, pozostaje mi przetrwać, 3 dni i weekend z miłą perspektywą od razu mi się łatwiej pracuje :105:
Pieprz-i-vanilia
F60.31 F38 F33 F31
ExModerator

przez coma 23 lis 2011, 10:42
Korba, no i tego się trzymaj :great: cieszę, że masz dobry nastrój :yeah:
coma

przez Zmęczonyyy 23 lis 2011, 13:13
Sabaidee napisał(a):tahela, nie bój się zastrzyków - to jak ukłucie muchy. Zresztą takiego pecha do dentystów jakiego ja mam w życiu to nikt mnie nie przebije. Kiedyś zrobiła mi dwa zastrzyki, po czym ktoś wszedł do gabinetu: "pani doktor, telefon". Poszła, nie było jej pół godziny, po czym stwierdziła z zupełną beztroską, że znieczulenie już nie działa: "zrobię panu drugie dwa"....

Miałem podobną sytuację. Kiedyś musiałem wyrwać kilka zdrowych, stałych zębów, z zalecenia ortodonty. I przy jednym takim wyrywaniu pani zaczęła swój rytuał, wzięła szczypce i strasznie ciężko jej to wyrywanie szło. Ząb był zdrowy, korzeń długi, nie chciał wyjść, po dłuższej chwili udało jej się mniej więcej do połowy, ja cały zlany potem, miałem nadzieję, że już niedługo koniec, a do niej zadzwonił telefon. Wyszła z gabinetu na 10-15 minut. Koszmar, potem wróciła, trochę się jeszcze pogimnastykowała i w końcu wyrwała, ale nie było to przyjemne zostawić pacjenta z zębem wyrwanym do połowy.
Zmęczonyyy

przez paradoksy 23 lis 2011, 13:15
spoko, ja kiedyś miałam 2 zastrzyki i znieczulenie miejscowe a jak robiła mi zęba to myślalam że ją zajebie, takie mam szczęście z zębami ;)
a po jednym zastrzyku w podniebienie zrobiła mi się gula ropna i nie moglam śliny przełykać... ściągali mi to z podniebienia STRZYKAWKAMI....
paradoksy

przez Laima 23 lis 2011, 13:32
Dobry
Laima

przez Sabaidee 23 lis 2011, 13:34
Laima, dobry, Kasiu. Czyżbyś dopiero wstała?
Sabaidee

przez Laima 23 lis 2011, 13:40
Sabaidee, z godzinę temu :oops: i tak lepiej niż wczoraj,dzisiaj psiak mi nie dał pospać-szczekał do ucha i pazurkami drapał żebym wstała.
Laima

przez Artemizja 23 lis 2011, 15:40
Cześć wszystkim.Jak dzień mija?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez kornelia_lilia 23 lis 2011, 15:41
samara22, cześć Kasieńko ;)
Jak samopoczucie po dniu wczorajszym?
Ja wciąż jestem w necie i te beznadziejne oferty przeglądam.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez kornelia_lilia 23 lis 2011, 15:50
samara22, to bardzo dobrze, że jesteś sama, odsapniesz od tej nieznośnej atmosfery. Nie znam za dobrze Twoją sytuację rodzinną, ale może Twoja mama martwi się o Ciebie, o Twoją przyszłość i w trochę nieudolny sposób okazuje troskę, bezradność, nie wiem :bezradny:

Przeglądam przede wszystkim:
gumtree.pl; pracuj.pl; gazetapraca.pl; infopraca.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

Sortuj wg