Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Dariusz_wawa 22 lis 2011, 08:02
Sabaidee napisał(a):tahela, Dariusz_wawa, cześć, ja też już na nogach. Jak dzisiejsze nastroje?

U mnie śpiewająco :great:
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

przez tahela 22 lis 2011, 08:11
Dariusz_wawa,
Kurcze śmietany z rana chyba jeszcze nie zaliczyłam jak sięgam pamiecią hihi, co najwyżej tylko kawę z mlekiem, ale znam cos takiego za to
- Ucz sie pilnie jak Mickiewicz w Wilnie, zawsze tak kiedys ze znajomymi sobie mówilismy i sie uczylismy bo Mickiewicz w Wilnie to raczej imprezował i do Filioomanow i Filaretów nalezał i konspirował, eee tak mi jakies głupoty po głowce chodzą z rana, poaztym w rodzinie wszyscy zdrowi.
Nie jest z nami tak źle bo leczymy sie na głowę a nie na nogi inni lecza sie juz na nogi bo na głowe to za późno :mrgreen: .
Sabaidee,
Cześc Jacku tak sobie nastrój za długo spałam chyba a jak jestem wyspana to u mnie z nastrojem gorzej, pozatym zasnęłam wczoraj przy telewizorku koło 22 i sie obudziłam o 5.40 rano i nie wzięłam lekó przez to ,ze zasnęłam ale to chyba nie ma wpływu na nastrój bo leki działja cały czas

-- 22 lis 2011, 07:13 --

Dariusz_wawa, a co ty takki rośpiewany , co? fajurke swoja zaliczyłeś , do kawki?
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Dariusz_wawa 22 lis 2011, 09:26
Tahelka jakoś mi tak dzisiaj wesoło :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Tlen 22 lis 2011, 11:06
Dzień dobry, nie było mnie tu parę dni, ale pewnie i tak nie zauważył. Byłem u znajomych w Gdańsku. Nawet fajnie było, ale wróciłem z wielkim dołem :(

Ale widzę, że na forum bez większych zmian. Dariusz_wawa, jak zawsze tryska dobrym humorem :) Oby czuł się tak codziennie.

Czy ktoś miał tak, że po rozpoczęciu leczenia, zaczął jeździć strasznie brawurowo? ( przed jazdą nie biorę benzodiazepin )
Tłum, świat, a czasem nawet i śmierć ustępują przed człowiekiem, który wie dokąd zmierza, ale spychają z drogi dryfującego bez celu.

przez kornelia_lilia 22 lis 2011, 11:12
Tlen, witaj ;)
Ja nie znam odp. na Twoje pytanie.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez tahela 22 lis 2011, 11:21
Tlen, Witaj tlen a czemu z dołem wróciłeś , stało sie coś czy tak samo z siebie, pytanie do kierwców chyba a ja tylko sie ucze póki co, witaj , witaj, po kilkudniowej przerwie.

-- 22 lis 2011, 10:24 --

Dariusz_wawa napisał(a):Tahelka jakoś mi tak dzisiaj wesoło :D

To dobrze Darku,że Ci wesoło w końcu w zyciu piekne śą tylko chwile:():):)l.
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Tlen 22 lis 2011, 11:26
Hej tahela. Dół wynikł z dwóch rzeczy:
powrót do domu, do szarej rzeczywistości, gdzie się czuję bardzo samotnie
niezbyt udana rozmowa z dziewczyną, którą byłem zainteresowany. Zestresowałem się i rozmowa nam się nie kleiła :( wkurzyłem się na swoją nieporadność

Szybko rób to prawo jazdy :) na prawdę jest to świetna sprawa... tak sobie pośmigać. Kiedyś mnie jazda samochodem bardzo uspokajała i wyciszała, bo koncentrujesz się na drodze, a nie na myślach w głowie.
Ostatnio edytowano 22 lis 2011, 11:27 przez Tlen, łącznie edytowano 1 raz
Tłum, świat, a czasem nawet i śmierć ustępują przed człowiekiem, który wie dokąd zmierza, ale spychają z drogi dryfującego bez celu.

przez Dariusz_wawa 22 lis 2011, 11:26
Dariusz_wawa napisał(a):Tahelka jakoś mi tak dzisiaj wesoło :D

To dobrze Darku,że Ci wesoło w końcu w zyciu piekne śą tylko chwile:():):)
I dla takich chwil warto żyć :mrgreen:

przez _wovacuum_ 22 lis 2011, 11:31
moja Nikita pisze dzisiaj probnà maturè z polskiego-trzymajcie proszè kciuki,zeby jej dobrze poszlo :great: ja nie mogè sobie miejsca znalezc,ale za jakis czas wezmè siè za angielski,poodkurzam,zmieniè posciel i ugotujè dla chlopcow cos orientalnego.przez przypadek mam dziisaj wolny dzien i to mnie baaaaaaaaaaaardzo wkurzylo.Mam za duzo czasu na myslenie 8)
a tak w ogole to witam :D

przez tahela 22 lis 2011, 11:36
Tlen,
Hejka, tulam Cię, ja w domu sie czuje dobrze ostatnio sporo przebywam z ludźmi albo ktos przebywa u mnie i średnio mi to pasuje, ja mam zaległą wizytę u koleżanki tez daleko od domu, ciągle mnie zaprasza a ja jakoś nie moge sie zebrać, czasem trzeba docenic szarość dnia gdy zaczyna jej brakowac wtedy widac jaka jest cenna .
Jak to się życzy wrogowi obys żył w ciekawych czasach ;) ,
chodź utulam Twoja samotność, co bys sie lepiej poczół,

Dariusz_wawa,
Darku jedną z niewielu rzeczy dla , których warto zyc śa na pewno piękne chwile a przez to , że takie rzadkie to trzeba je szczególnie cenić...,
Także życze Ci powodzenia w Twoich pięknych chwilach....
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Tlen 22 lis 2011, 11:47
tahela, dziękuję. Dobrze, że się widujesz często z ludźmi. Podobno to bardzo pomaga ( przynajmniej mój psychiatra tak mówił ). Niestety moi znajomi studiują, powyjeżdżali i widuję się z nimi bardzo rzadko. Psychiatra każe mi wychodzić z domu, zapisać się na jakieś kursy czy iść do Środowiskowego Domu Samopomocy, ehh ... ale ja nic z tych rzeczy nie robię.

przez pannaAlicja 22 lis 2011, 11:50
Tlen napisał(a):
Czy ktoś miał tak, że po rozpoczęciu leczenia, zaczął jeździć strasznie brawurowo? ( przed jazdą nie biorę benzodiazepin )

Najlepiej się jeździ w czasie mani.... 190km/h i mandaty.
Tak, kocham jeździć samochodem ;)
Życie nie jest problemem do rozwiązania...
jest realnością, którą warto doświadczać

przez Dariusz_wawa 22 lis 2011, 11:54
Cześć Vovka , trzymamy kciuki za młodą ale pewnie znasz stare porzekadło " nie matura a chęć szczera zrobi z Ciebie oficera" :D

przez tahela 22 lis 2011, 12:05
Tlen,
Hej mnie sie wydawało własnie bez zadnych poleceń specjalistów,ż
że wychodzenie z domu pomaga,ze sie nie siedzi samemu,że to taka forma terapii, nie pomaga, jak czujesz sie obco wśród ludzi, mnie to jeszcze w większe doły wpedzało,ze ludzie sobie rozmawiają, pija piwo czerpią z tego przyjemnosc a ja jestem jakaby obok , to była taka moja własna forma terapii , nie pomogła . Doszłam do wniosku, ze soje trzeba przesiedziec jak sie ma potrzebę taką i siedzenie daje mi spokój w sumie teraz co dziwne ja jestem taką istota chyba towarzyska jednak więc to dziwne jest, ale u mnie to zawsze było takie wymieszane siedzenie w dozmu az nagle przychodził czas ,ze czułam,z emusze zaimprezowac ostro z tym ,że czułam przyjemnosc albo z siedzenia w domu albo z imprezowania a teraz niestety przyjemnoosc z takich drobnych rzeczy uleciała i w tym problem jest, ze człowiek sie nie cieszy z tego z czego się cieszył kiedys to ta róznica , która sprawia, ze się laduje u lekarza specjalności p.
Kiedys z natręctwami byłam u neurologa i tabsy dostałam a teraz z powodu braku czerpania przyjemnosci z życia po raz pierwszy tego uczucia doznałam okropne uczucie wylądowałam u lekarza p..]
W każdym bądź razie zupełna niemal izolacja od swiata na pare tygodnnnni , inna forma własnej terapii pomogła mi bardziej niz wychodzenie na siłe , ale to była izolacja niemal całkowita , tylko do sklepu , ale efekt był oczekiwany przezemnie, moze bez rewelki ale pomogło cos tam, trzeba takie rzeczy przemyślec , jak nie pomaga jedno to moze drugie pomoze chociaz troche.
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

Sortuj wg