Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Little Red Fox 15 cze 2013, 15:02
Kestrel, za jakiś miesiąc możecie dzwonić po egzorcystę, bo to coś mi przez nos wejdzie :lol:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez Arhol 15 cze 2013, 15:03
Calineczka1990, Ok,wezwiemy elitarny watykański oddział :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez poem 15 cze 2013, 15:17
Marcin20.04 napisał(a):Witam. Całe Siedlce zwiedziłem i nie znalazłem tego czego szukałem. :x

poem napisał(a):
Ostatnio byłam u koleżanki, zanim dotarłyśmy do mieszkania trzeba było:
- wpisać kod do domofonu
- wpisać kod do domofonu po raz drugi przy wewnętrznych drzwiach wejściowych :D
(...wjechać windą na 14 piętro...)
- otworzyć kluczem drzwi do, nazwijmy to holu przed drzwiami do mieszkania
- otworzyć dwa zamki w drzwiach

uff.

Jak ja bym chciał mieszkać w takim bezpiecznym miejscu.

Ja w AŻ TAK zabezpieczonym to chyba nie.
Za to chciałabym, żeby ludzie bardziej dbali o porządek na klatce schodowej. Jak się ma psa to wypadałoby sprzątnąć po nim kłaki jakie zostawia na schodach :P

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Auman 15 cze 2013, 15:19
poem napisał(a):Ja w AŻ TAK zabezpieczonym to chyba nie.

Ja najchętniej zamieszkałbym w jakiejś super pilnie strzeżonej twierdzy.
poem napisał(a):Za to chciałabym, żeby ludzie bardziej dbali o porządek na klatce schodowej. Jak się ma psa to wypadałoby sprzątnąć po nim kłaki jakie zostawia na schodach :P

Z tego co mi wiadomo, to pies czasami potrafi zostawić jeszcze gorsze rzeczy na klatce schodowej a właściciel i tak tego nie posprząta.
Auman

przez amelia83 15 cze 2013, 15:26
Marcin20.04 napisał(a):
Z tego co mi wiadomo, to pies czasami potrafi zostawić jeszcze gorsze rzeczy na klatce schodowej a właściciel i tak tego nie posprząta.

nom dokładnie
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Auman 15 cze 2013, 15:31
Ja często chodzę do sąsiadki co ma sześć psów, więc na podwórku ma istne pole minowe. Często chodzę tam po ciemku ale jeszcze nigdy w nic nie wdepnąłem. :D
Auman

przez amelia83 15 cze 2013, 17:06
Calineczka1990, ja przed obiadem zrobiłam ok 15 minutowa serię powitań słońca a jak Twoja joga w ogrodzie? :105:
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Anna Maria 15 cze 2013, 17:10
Moja Pętelka to w mieście nawet sikunie zrobi :D tylko u siebie na polu lub w lesie.Moje psiaki nie brudzą na podwórku tylko chodzą w wysoką trawę albo w lasek.
Anna Maria

przez Auman 15 cze 2013, 17:11
kasiątko napisał(a):Moja Pętelka to w mieście nawet sikunie zrobi :D tylko u siebie na polu lub w lesie.Moje psiaki nie brudzą na podwórku tylko chodzą w wysoką trawę albo w lasek.

Kulturalne. :smile:
Auman

przez Anna Maria 15 cze 2013, 17:12
Marcin20.04, tak bardzo :smile: Najlepsza jest Pętunia w mieście.Inne psy leją gdzie popadnie a ta wstrzymuje bo jak tak na chodnik i ludzie mają patrzeć :mrgreen:
Anna Maria

przez Auman 15 cze 2013, 17:17
kasiątko napisał(a):Marcin20.04, tak bardzo :smile: Najlepsza jest Pętunia w mieście.Inne psy leją gdzie popadnie a ta wstrzymuje bo jak tak na chodnik i ludzie mają patrzeć :mrgreen:

Mnie strasznie denerwowało jak miałem trawę przed bramą i w tej trawie leżało mnóstwo psich nieczystości. Ale teraz położyli kostkę i problem ustąpił. Właścicielowi który pozwala załatwiać się psu przed czyjąś bramą najchętniej zrobiłbym to co koleś z filmu "Dzień świra".

Auman

przez Anna Maria 15 cze 2013, 17:20
Marcin20.04, ja mam woreczki,kupiłam jak pierwszy raz z psiakami jechałam,ale nie muszę korzystać bo moje psiakinie nauczone w mieście się załatwiać :smile:
Pewnie,że to denerwujące
Anna Maria

przez Auman 15 cze 2013, 17:23
kasiątko napisał(a):Marcin20.04, ja mam woreczki,kupiłam jak pierwszy raz z psiakami jechałam

No i super. To rozumiem. Nie mam nic przeciwko psom i ich właścicielom, ale nie lubię kiedy właściciel nie pilnuje psa i pozwala mu się załatwiać gdzie tylko mu się podoba, albo puści psa luzem i ten pies straszy ludzi.
Auman

przez Anna Maria 15 cze 2013, 17:25
Marcin20.04, ja bym się bardziej bała o psiaka jak g luzem póścić niż to że ludzi straszy,ale moje to miniaturki piesów takie po 10 kg :D
Anna Maria

Sortuj wg