Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez zmienny 12 cze 2013, 22:44
No wiesz, chyba dżinsy raczej nie pasują.. Ja jak pracowałam jako seretarka w szkole to łąziłam bardzo oficjalnie ubrana, ale przecież chyba sekretarką nie będziesz?

nie chyba, nie, właściwie to nie wiem jako kto tam, tak ogólnie tylko, aj to będę musiał jakieś chinosy kupić albo coś w tym stylu. :-|
zmienny

przez poem 12 cze 2013, 22:45
siostrawiatru napisał(a):
poem napisał(a):ja uciekam w świat wirtualny dzisiaj... źle, bo od kilku dni starałam się ograniczać komputer i jakoś wyciągnąć się z tego...

Dobrze, że chociaż próbujesz. Ja już dałam sobie spokój. To moje wirtualne, rozgadane ja jest całkowitym przeciwieństwem tej realnej, zalęknionej kingi :( Ciężko mi z tym. W ogóle ze wszystkim mi ciężko.

Ja to nawet w necie nie jestem rozgadana, raczej umiarkowanie, ale przynajmniej cokolwiek się "odezwę" do kogoś, zajmę się jakimś forumowym tematem.

zmienny napisał(a):co sie dzieje, przed czym uciekacie, a ja sobie kupilem czipsy tortilla te trojkatne, ale jakies takie twarde, czerstwe ale nie wrocilem sie do marketu zeby je oddac, widzisz poem, nie tylko Ty nie zglosilas reklamacji. :smile:

zmienny
A mi się wydaje, że one taki są twarde zawsze. Chrupiące. Jakby były miękkie to gorzej :P
No ale czipsów nie mogłeś sprawdzić przed zapłatą, a ja truskawki właściwie mogłam zobaczyć

Marcin20.04 napisał(a):Ja zamówiłem i zapłaciłem za dwie listwy okienne do przyczepy kempingowej, a przysłali tylko jedną a i tak nie zrobiłem reklamacji.

U mnie to zależy od sytuacji. Np. raz kupiłam krem do rąk i kasjerka go upuściła na podłogę. Zapakowała, ja zapłaciłam. Po wyjściu ze sklepu zauważyłam, że ma ułamany kawałek zamknięcia. Nie chciałam żeby mi krem gdzieś kiedyś wyciekł, wróciłam się te kilka metrów i poprosiłam o zamianę, bo ewidentnie nie widziałam mojej winy w tej sytuacji. Byłam z siebie dumna, bo rzadko mi się zdarza tak postąpić :D

przez Ferdynand k 12 cze 2013, 22:45
Tomcio to był delikatny sarkazm nie chcesz widzieć niedelikatnego ;) :mhm:
Naczelny Użyszkodnik

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez siostrawiatru 12 cze 2013, 22:45
Tomcio Nerwica napisał(a):kto się smuci ten jest smutas , kto się kłóci ten jest kut... :P

Dlatego ja nie lubię się kłócić. Ale jak ktoś na mnie napada no to co mam zrobić?

-- 12 cze 2013, 22:50 --

zmienny napisał(a):
No wiesz, chyba dżinsy raczej nie pasują.. Ja jak pracowałam jako seretarka w szkole to łąziłam bardzo oficjalnie ubrana, ale przecież chyba sekretarką nie będziesz?

nie chyba, nie, właściwie to nie wiem jako kto tam, tak ogólnie tylko, aj to będę musiał jakieś chinosy kupić albo coś w tym stylu. :-|

Czyli bardziej oficjalnie się ubierz. To napewno nie zaszkodzi a w razie czego pomoże.
A co to chinosy? :shock:
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez zmienny 12 cze 2013, 22:51
poem, a czy miałaś wypieki na twarzy jak zwracałaś ten krem? :smile:

siostrawiatru, a jakie kupić spodnie chinosy czy typowe kanty? :bezradny:

no chinosy to takie materiałowe. :]

no Ty nie wiesz tego? :P
zmienny

przez Ferdynand k 12 cze 2013, 22:54
zmienny ta małpa przytyłeś? :lol:
Naczelny Użyszkodnik

przez Adam Smith 12 cze 2013, 22:56
wykończony, siostrawiatru, przecież żartuje :P w końcu kłótnie też są czasem potrzebne , ale trzeba je odpowiednio dawkować :D
Adam Smith

przez siostrawiatru 12 cze 2013, 22:57
zmienny napisał(a):siostrawiatru, a jakie kupić spodnie chinosy czy typowe kanty? :bezradny:

Ja nadal nie wiem co to chinosy?! Jeśli chodzi o mnie to takie prawie eleganckie są najlepsze. No wiesz, żeby nie przegiąć i nie iść jak "stóż w Boże Ciało" taki żarcik ;)
Kiedyś policja mnie zatrzymała w nocy na drodze i jeden z policjantów miał właśnie takie nie do końca eleganckie spodnie. Czyli takie niby kanty , ale "złamał" je trzymaniem rąk w kieszeniach. Chrystusie Panie lepszego tyłka u faceta nie widziałam a liczę sobie 30 wiosen.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Ferdynand k 12 cze 2013, 22:58
Tomcio Nerwica napisał(a):kto się smuci ten jest smutas , kto się kłóci ten jest kut... :P

Tomcio niech dokończe to asy 8) :lol:
Naczelny Użyszkodnik

przez Siding Spring 12 cze 2013, 23:01
Wykonczony tutaj nasuwa sie pytanie. Kto jest bardziej chory. Ja co przyznaje sie do tego czy Ty piszac na takim forum jak To forum, w dodatku zapewne myslac , ze jestes zdrowy heheh.

Co do tego amfce. No coz caly czas widze bronisz siostrewiatru , do tego stopnia , ze nie raczysz opuscic forum. Chyba jestes na cos napalony. Ale to tylko moje domysly;)

przez zmienny 12 cze 2013, 23:03
siostrawiatru,
Ja nadal nie wiem co to chinosy?! Jeśli chodzi o mnie to takie prawie eleganckie są najlepsze. No wiesz, żeby nie przegiąć i nie iść jak "stóż w Boże Ciało" taki żarcik ;)
Kiedyś policja mnie zatrzymała w nocy na drodze i jeden z policjantów miał właśnie takie nie do końca eleganckie spodnie. Czyli takie niby kanty , ale "złamał" je trzymaniem rąk w kieszeniach. Chrystusie Panie lepszego tyłka u faceta nie widziałam a liczę sobie 30 wiosen.

ok zapamiętam wskazówkę, no chinosy to takie prawie eleganckie właśnie? a jeszcze jakieś wskazówki daj, bo tam rozmowe przeprowadzi kobieta więc wiesz, no np. kapelusz założyć? doradź coś jeszcze. :D

myślałem, że to faceci patrzą na tyłki kobiet, a kobiety na dłonie facetów. :smile:
zmienny

przez Adam Smith 12 cze 2013, 23:04
wykończony, nie asy , a as :P
Adam Smith

przez siostrawiatru 12 cze 2013, 23:04
lubudubu, oddal się bo nic już tymi swoimi postami nie zdziałasz. Nie wiem co cię ugryzło i wcale nie chcę wiedzieć.
Dobrze, że sa jeszcze ludzie na tym świecie, którzy ROZUMIEJĄ co się do nich mówi.

przez Saraid 12 cze 2013, 23:04
zmienny, litości co Ty tak w tych małpach gustujesz :hide:
Saraid

Sortuj wg