Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez poem 12 cze 2013, 20:50
ja uciekam w świat wirtualny dzisiaj... źle, bo od kilku dni starałam się ograniczać komputer i jakoś wyciągnąć się z tego...

przez zmienny 12 cze 2013, 20:58
co sie dzieje, przed czym uciekacie, a ja sobie kupilem czipsy tortilla te trojkatne, ale jakies takie twarde, czerstwe ale nie wrocilem sie do marketu zeby je oddac, widzisz poem, nie tylko Ty nie zglosilas reklamacji. :smile:
zmienny

przez Auman 12 cze 2013, 20:58
Od jutra będzie tylko lepiej. :smile:
Auman

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez zmienny 12 cze 2013, 20:59
ok monk, ropracuje troche gierke i pogramy, dzisiaj chyba nie zdaze.

-- 12 cze 2013, 20:59 --

Marcin20.04, czemu bo jutro do lekarza?
zmienny

przez siostrawiatru 12 cze 2013, 21:00
poem napisał(a):ja uciekam w świat wirtualny dzisiaj... źle, bo od kilku dni starałam się ograniczać komputer i jakoś wyciągnąć się z tego...

Dobrze, że chociaż próbujesz. Ja już dałam sobie spokój. To moje wirtualne, rozgadane ja jest całkowitym przeciwieństwem tej realnej, zalęknionej kingi :( Ciężko mi z tym. W ogóle ze wszystkim mi ciężko.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Auman 12 cze 2013, 21:01
Ja zamówiłem i zapłaciłem za dwie listwy okienne do przyczepy kempingowej, a przysłali tylko jedną a i tak nie zrobiłem reklamacji.
Auman

przez siostrawiatru 12 cze 2013, 21:02
zmienny napisał(a):co sie dzieje, przed czym uciekacie, a ja sobie kupilem czipsy tortilla te trojkatne, ale jakies takie twarde, czerstwe ale nie wrocilem sie do marketu zeby je oddac, widzisz poem, nie tylko Ty nie zglosilas reklamacji. :smile:

One wszystkie takie są. :? Też się kiedyś nacięłam.

-- 12 cze 2013, 21:03 --

Marcin20.04 napisał(a):Ja zamówiłem i zapłaciłem za dwie listwy okienne do przyczepy kempingowej, a przysłali tylko jedną a i tak nie zrobiłem reklamacji.

A ja się boję reklamować. Zresztą ja się wszystkiego boję.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Auman 12 cze 2013, 21:04
zmienny, no tak, bo jutro wizyta.
Auman

przez zmienny 12 cze 2013, 21:04
siostrawiatru, no a moze wlasnie tu jestes prawdziwa, a w realu nie jestes soba, bo blokuje Cie lek?

btw, poznalem swietny sposob na stres, trzeba zwolnic wszystko, tak w srodku, mysli i odczucia, zeby sie wolniej przewijaly, dzisiaj wyprobowalem w korku, musze przyznac, ze dziala. :great:
zmienny

przez siostrawiatru 12 cze 2013, 21:06
zmienny napisał(a):btw, poznalem swietny sposob na stres, trzeba zwolnic wszystko, tak w srodku, mysli i odczucia, zeby sie wolniej przewijaly, dzisiaj wyprobowalem w korku, musze przyznac, ze dziala. :great:

Ale jak to zrobić?

przez Auman 12 cze 2013, 21:08
siostrawiatru napisał(a):
Marcin20.04 napisał(a):Ja zamówiłem i zapłaciłem za dwie listwy okienne do przyczepy kempingowej, a przysłali tylko jedną a i tak nie zrobiłem reklamacji.

A ja się boję reklamować. Zresztą ja się wszystkiego boję.

Ja nie reklamowałem z tego samego powodu.
Auman

przez Ferdynand k 12 cze 2013, 21:10
eh ja nie myślałem nawet kiedyś o dogadywaniu się z innymi a teraz ze wszystkimi idzie świetnie
trzeba po prostu gadać ..........................gadać i po jakimś czasie jest ok
Naczelny Użyszkodnik

przez zmienny 12 cze 2013, 21:11
siostrawiatru, no myślami spowolnić, nie przeskakiwać do przodu, tak jak ruszasz ręką i zatrzymujesz ją to tak samo z myślami.
zmienny

przez siostrawiatru 12 cze 2013, 21:12
zmienny napisał(a):siostrawiatru, no myślami spowolnić, nie przeskakiwać do przodu, tak jak ruszasz ręką i zatrzymujesz ją to tak samo z myślami.

Za tępa jestem na to :(

-- 12 cze 2013, 21:15 --

wykończony napisał(a):eh ja nie myślałem nawet kiedyś o dogadywaniu się z innymi a teraz ze wszystkimi idzie świetnie
trzeba po prostu gadać ..........................gadać i po jakimś czasie jest ok

Taaa ja gadam a ludzie na mnie napadają jak przed paroma minutami. Ale nie w tym wątku. Aż cieszę się , że mam znieczulicę ostatnio bo bym się poryczała.

Sortuj wg