Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Snejana 11 cze 2013, 22:36
Tomcio Nerwica, a droczę się z bratem bo mam ochote komuś jeszcze dziś na nerwach pograć zanm pójde spać :mrgreen:
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez zmienny 11 cze 2013, 22:36
siostrawiatru, :P wtedy nie było mi do śmiechu.

Marcin20.04, to jak dzieci lorda w XIX wieku byłeś uczony, że nauczyciele przychodzili Ci do chaty. :D
zmienny

przez Snejana 11 cze 2013, 22:37
siostrawiatru, haha, ja tak grzebałam po śmietnikach bo kolezanka na Węgrzech zgubiła portfel z paszportem i calutenka kasa, i w koncu go znalazlam, w koszu w mc donaldzie :mrgreen:
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Auman 11 cze 2013, 22:38
zmienny napisał(a): Marcin20.04, to jak dzieci lorda w XIX wieku byłeś uczony, że nauczyciele przychodzili Ci do chaty. :D

Nie, ja przyjeżdżałem do szkoły. Mogłem wybrać żeby przyjeżdżali do domu, ale taka opcja mi się nie podobała. Dom to jednak dom i nie chcę do niego sprowadzać obcych.
Auman

przez Adam Smith 11 cze 2013, 22:40
grzebałam po śmietnikach

też mi nowość :P
Snejana, droczyć się ze mną ? przecież siostra już to robi od rana , kanapek jeszcze na oczy nie widziałem :P
Adam Smith

przez zmienny 11 cze 2013, 22:40
Marcin20.04,
Dom to jednak dom i nie chcę do niego sprowadzać obcych.

nie oglądałeś ostatniego odcinka gry o tron? było powiedziane, że jedynego co bogowie nie wybaczają to braku gościnności. :D
zmienny

przez siostrawiatru 11 cze 2013, 22:42
virgo21 napisał(a):siostrawiatru, fajnie to musiało wyglądać, ale za taką cene to bym pół miasta przekopała :mrgreen:

Hihihi no my tylko śmietnik przekopałyśmy :mrgreen:
A i tak na gówno to było bo teraz się rozwodzi :? Wszystko sprowadza się do cierpienia.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Auman 11 cze 2013, 22:42
zmienny napisał(a):Marcin20.04,

nie oglądałeś ostatniego odcinka gry o tron? było powiedziane, że jedynego co bogowie nie wybaczają to braku gościnności. :D

Nie, nie oglądałem ani ostatniego odcinka, ani pierwszego, ani żadnego innego. Z resztą nie jestem niegościnny. Lubię mieć gości, ale takich których darzę sympatią i zaufaniem.
Ostatnio edytowano 11 cze 2013, 22:44 przez Auman, łącznie edytowano 1 raz
Auman

przez Snejana 11 cze 2013, 22:42
Tomcio Nerwica, no często, ale częściej grzebie po rowach przydrożnych, gdy brata po imprezie szukam :P A kanapek brat nie zobaczy, bo lodówka pustkami świeci :P

przez siostrawiatru 11 cze 2013, 22:43
Snejana napisał(a):siostrawiatru, haha, ja tak grzebałam po śmietnikach bo kolezanka na Węgrzech zgubiła portfel z paszportem i calutenka kasa, i w koncu go znalazlam, w koszu w mc donaldzie :mrgreen:

No i zajebiście bo znalazła :yeah:

-- 11 cze 2013, 22:45 --

Nie wiem co to gra o tron, ale honor i godność to u mnie priorytet.
“Ja… ja naprawdę w tej chwili nie bardzo wiem, kim jestem, proszę pana. Mogłabym powiedzieć, kim byłam dziś rano, ale od tego czasu musiałam się już zmienić wiele razy.”

przez Aranjani 11 cze 2013, 22:46
widzę, że o śmieciach mowa :mrgreen:
Aranjani

przez Auman 11 cze 2013, 22:47
siostrawiatru napisał(a):

Nie wiem co to gra o tron, ale honor i godność to u mnie priorytet.

Nie wiem co to ma do rzeczy. :bezradny:
Auman

przez Adam Smith 11 cze 2013, 22:47
Snejana, w jakich rowach ? nigdzie nie leżałem ... no dobra leżałem , już siostra nie szuka tych zdjęć :P kur.wa po co nam ta lodówka jak ona zawsze pusta ? :P
Adam Smith

przez Aranjani 11 cze 2013, 22:48
Tomcio Nerwica, dajcie mi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! bo moja się pierd*** :mrgreen: :yeah:
Aranjani

Sortuj wg