Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Arhol 05 cze 2013, 12:21
wykończony, niestety jej siła i wartość bojowa odpowiadała małej srmii..no i mordowała potwory które mordowały ludzi,trzeba jej wybaczyć :lol:

-- 05 cze 2013, 11:25 --

Lilith, jest...specyficzna :D
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Ferdynand k 05 cze 2013, 12:26
Kestrel napisał(a):wykończony, niestety jej siła i wartość bojowa odpowiadała małej srmii..no i mordowała potwory które mordowały ludzi,trzeba jej wybaczyć :lol:

-- 05 cze 2013, 11:25 --

Lilith, jest...specyficzna :D

Kerstel
to chłopak się poświęcił
nagrodzić go -medal za odwagę
samuraj normalnie :lol:
Naczelny Użyszkodnik

przez Artemizja 05 cze 2013, 12:29
Kestrel, to prawda. Choć pewnie dla Japończyków to Nasza kultura jest specyficzna.
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez fozzie 05 cze 2013, 12:34
Lilith, zanim tu wpadłaś to wszyscy tylko się witali i życzyli dobrego dnia. Zasugerowałem nawet zmianę nazwy wątku. Aż tu Ty sie pojawiłaś i wątek odżył.

przez paulita 05 cze 2013, 12:38
Hej,przepraszam,że tutaj wam zaśmiecam...ale mam pytanie..jest mi wstyd ale chyba muszę w końcu się wygadać,czy jest tu na forum ktoś z dużymi problemami finansowymi? Może wiecie gdzie mozna szukać pomocy,oczywiście w Mopsie byłam...tylko rodzinne zniżka nie wielka mieszkaniowa i dozywienie 200zł raz na jakiś czas a ja na prawdę potrzebuję większej pomocy,wiem,że to wszystko to wina moja i męża,ale proszę nie oceniajcie nas mam wiele problemów,a piszę tu o pomoc o wsparcie bo moja psychika klęka powoli,odechciewa mi się żyć mam troje dzieci,a tu mieszkanie zadłużźone rachunki nie wszystkie popłacone i powoli nie mamy za co żyć,rodzina pomaga ale pożyczką a ja powoli nie mam jak oddawać,może ktoś mógł by doradzić? I na prawdę nie piszę tu bo mam kaprys bo chce od Was coś wyłudzić,piszę bo mam nerwicę lękową,z depresją,bo nie daję rady sama ogarnąć,bo chce pogadać i usłyszeć jakąś radę :(....
„Bóg nigdy nie daje duszy większego ciężaru niż jest ona w stanie unieść".

przez Arhol 05 cze 2013, 12:39
Lilith, dla innych narodów japonia też jest specyficzna
Czy nasza taka dziwna? Co dziwnego w chlaniu,narzekaniu ,złodziejstwie i kombinatoryce :lol:?
wykończony, :lol:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez monk.2000 05 cze 2013, 12:46
paulita, nie wiem. Ja jestem na 0zł i mi niewesoło. Żyjemy w państwie: "każdy orze tak jak może". Jak jesteś w centrum i ci zabraknie 50gr do toalety, to trzeba robić w gacie, albo zapomniałaś recepty na insulinę: no cóż umieraj przed apteką . :pirate:

Jasne istnieją ośrodki pomocy, ale jednak to kropla w morzu potrzeb niestety.
Awatar to skarb Atlantydy: starożytny Scion.

:( F.20
:smile: Solian 600mg
8) Akineton

przez Ferdynand k 05 cze 2013, 12:48
paulita napisał(a):Hej,przepraszam,że tutaj wam zaśmiecam...ale mam pytanie..jest mi wstyd ale chyba muszę w końcu się wygadać,czy jest tu na forum ktoś z dużymi problemami finansowymi? Może wiecie gdzie mozna szukać pomocy,oczywiście w Mopsie byłam...tylko rodzinne zniżka nie wielka mieszkaniowa i dozywienie 200zł raz na jakiś czas a ja na prawdę potrzebuję większej pomocy,wiem,że to wszystko to wina moja i męża,ale proszę nie oceniajcie nas mam wiele problemów,a piszę tu o pomoc o wsparcie bo moja psychika klęka powoli,odechciewa mi się żyć mam troje dzieci,a tu mieszkanie zadłużźone rachunki nie wszystkie popłacone i powoli nie mamy za co żyć,rodzina pomaga ale pożyczką a ja powoli nie mam jak oddawać,może ktoś mógł by doradzić? I na prawdę nie piszę tu bo mam kaprys bo chce od Was coś wyłudzić,piszę bo mam nerwicę lękową,z depresją,bo nie daję rady sama ogarnąć,bo chce pogadać i usłyszeć jakąś radę :(....

chyba państwo może pożyczyć na rozwijanie własnego biznesu ale
w depresji nie powinno się podejmować ważnych decyzji a to biznes
rentę możesz chyba nawet dożywotnią otrzymać
Naczelny Użyszkodnik

przez Artemizja 05 cze 2013, 12:48
fozzie, ja tam nie mam nic przeciwko witaniu się, ale nie na tym polega dyskusja, więc rzuciłam temat i jakoś rozmowa się potoczyła ;)

Kestrel, Japonia, jeśli chodzi o kulturę, jest krajem bardzo zamkniętym i to czyni ją specyficzną dla innych narodów i inne narody specyficznymi dla niej. Jest olbrzymia różnica i pewnie Japończycy również nie zawsze są w stanie zrozumieć pewne obyczaje panujące w innych częściach świata. Dla Nas pewne rzeczy to oczywistość, ale dla Nich niekoniecznie ;)
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez paulita 05 cze 2013, 12:54
Owszem Państwo może ha ha ha chciałam otworzyć własną działalność to chcieli dać 15 tys złoty co by nie pokryło nawet 20 % tego co potrzeba by te firme posiadac,a zus kolejne opłaty miesiecznie ponad 400 zł przez rok a potem około 1000 zł po za tym chą 2 poreczycieli o minimalnych zarobkach 1600 zł ja takich nie posiadałam..:( tu jest wszystko do dupy!!

przez Ferdynand k 05 cze 2013, 12:57
a renta?
Naczelny Użyszkodnik

przez paulita 05 cze 2013, 13:00
Nie dostanę pracowałam tylko 8 miesięcy,po za tym na co na depresję.... nikt nie da :(

przez Arhol 05 cze 2013, 13:02
Lilith, w zupełności się zgadzam,jednak reklama z latającym gościem który ma banany w uszach... :mrgreen:
Moderator

przez Ferdynand k 05 cze 2013, 13:04
dewtektywmonk ten użytkownik ma z powodu nerwicy
Naczelny Użyszkodnik

Sortuj wg