Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Transfuse 30 paź 2011, 12:42
samara22,
Witam wszystkich ;) Zaraz muszę umykać sprzątać samochód.Nie chce mi się :P
JA uwielbiam pucować samochód na błysk :D Może pomóc ?
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

przez Artemizja 30 paź 2011, 12:44
Transfuse, z chęcią skorzystam :mrgreen:
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Transfuse 30 paź 2011, 12:48
samara22,
Transfuse, z chęcią skorzystam :mrgreen:

W tej dziedzinie jestem bardzo pedantyczny. Każdy zakamarek, smuga na szybie, gram kurzu na kokpicie... dojdę do wszystkiego :lol:
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez dogomaniaczka 30 paź 2011, 12:53
cześć:( ale wczoraj miałam atak...coś mi zaszkodziło i dostałam taki dziwnych drgawek...oczywiście wpadłam w panikę...;( coś strasznego, boję się że to się powtórzy albo że coś mi jest..ale wczoraj mnie okropnie mdliło wtedy...bo się opchałam żelkami i m&m'sami na raz :roll: pewnie to to..P. mówi że tak czasami jest przy problemach żołądkowych...

przez Sabaidee 30 paź 2011, 13:45
samara22, nie jestem przygnębiony. Rozmawiamy sobie z Moniką o mojej samotności, jej przyczynach i sposobach na wyjście. Chyba zarejestruję się na jakimś portalu randkowym, ale tam pewnie trzeba wypełniać jakieś CV. I co ja mam wpisać? Trzy zawały, 2 x Tworki, nieudana terapia w Komorowie, zasiłek z opieki społecznej 444 pln. Będą do mnie panny walić drzwiami i oknami. Dobrze, że mi skalamax podarowała na urodziny kij włóczykija. Będę się miał czym opędzać. :P
Sabaidee

przez kornelia_lilia 30 paź 2011, 14:25
Sabaidee napisał(a):(...)Chyba zarejestruję się na jakimś portalu randkowym, ale tam pewnie trzeba wypełniać jakieś CV. I co ja mam wpisać? Trzy zawały, 2 x Tworki, nieudana terapia w Komorowie, zasiłek z opieki społecznej 444 pln. Będą do mnie panny walić drzwiami i oknami (...)

Eee tam, droczysz się ;) Dla nas jesteś niepowtarzalny, oryginalny. A unikatowość w dzisiejszych czasach to rzadkość. Jeśli się nie potrzebnie wtrąciłam, to sorry.
Najtrudniej jest widzieć słońce… wierzyć w słońce i nie czuć ciepła. /H. Poświatowska/
Nigdy, nigdy nie żałuj, że zrobiłaś cokolwiek, jeśli robiąc to, byłaś szczęśliwa /Dorotea de Spirito/

przez Sabaidee 30 paź 2011, 14:48
kornelia_lilia, ależ nie, w końcu rozmawiamy publicznie i każdemu wolno się wtrącić. :D Każdy na swój sposób jest oryginalny i unikatowy, ale dobra, nie będę się droczyć. Nie wiem czemu tak jest, że dopóki siedzę sobie w kąciku przed monitorem to czasem udaje mi się kogoś sobą zainteresować. Później jest znacznie gorzej. Kilka takich znajomości internetowych mam za sobą, wszystkie je wspominam miło, bo nigdy na jakąś czarownicę z bagien nie trafiłem, ale wszystkie miały dość krótki żywot w realu. Czegoś mi brakuje w tych relacjach face to face.
Sabaidee

przez Artemizja 30 paź 2011, 14:59
Sabaidee napisał(a): czarownicę z bagien
a na miotłach latały? :twisted:

A tak na poważnie.Jacku jesteś bardzo interesującym człowiekiem.Przede wszystkim szalenie pozytywnym człowiekiem ;)Jak wyruszyłeś w podróż ze zlotu w Zawadach,to mimo tego,że od czasu do czasu zaglądałeś na forum,to czuło się Twoją nieobecność.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Laima 30 paź 2011, 15:25
Witam.Jetem po zajęciach.
Na 16.00 jestem umówiona u siostry,a o 18.00 mam spotkanie forumowe z tajpanem.
pa pa :papa:
Laima

przez Transfuse 30 paź 2011, 15:28
Może wypowiem się z męskiego punktu widzenia. Nie wiem czy poprawnie interpretuje Twoje zmartwienie Sabaidee, ale opiszę to po swojemu. Mimo, iż jestem sporo młodszy od Ciebie to mi także nigdy nie układało się w związku... To fakt, dzisiejszy świat nastawiony jest na konsumpcję... ludzie chcą tylko brać garściami, termin "bliźni" to archaizm.
Przez szklany ekran możemy być kim tylko chcemy. Wszyscy nosimy maski, gramy przed szeroką publiką... Niektóre "znajomości internetowe" to wykorzystują.
Ciężko jest trafić na kogoś "normalnego". W moim postrzeganiu świata dla faceta słowa otuchy to coś bardzo cennego... ale to nigdy nie zastąpi fizycznej obecności drugiej osoby! Z całego serca życzę Tobie Sabaidee, abyś trafił na tę odpowiednią Kobietę !

Pozdrawiam Cie serdecznie.

przez Artemizja 30 paź 2011, 15:28
Laima, to w takim razie przyjemnego wieczoru Kasiu i przede wszystkim udanego spotkania ;)

Administrator

przez Sabaidee 30 paź 2011, 16:45
Transfuse napisał(a):Przez szklany ekran możemy być kim tylko chcemy.

Z tym pozwolę się nie zgodzić, bo do tego trzeba mieć spory zasób wiedzy. Ja tak łatwo każdej ściemy nie łykam. Czasem wchodziłem na czat "przyjaźń" i tak średnio raz na tydzień udawało mi się z kimś sensownym pogadać. Na zaczepki: "Elo, z kąd klikasz?" lub "hej, co tam?" w ogóle nie odpowiadałem. Grzechy tego świata są ogólnie znane, lecz nie wszyscy jeszcze są nimi skażeni. Internet daje nam to, że mamy większy wybór. Ja sam niczego nie gram i nigdy nie było tak, że ktoś okazywał się kim innym niż mi nadawał w sieci. Nie w tym, więc problem. Może te dziewczyny były za młode, bo jak sobie policzyłem to średnia wieku oscylowała gdzieś w okolicach 24.
Sabaidee

przez Transfuse 30 paź 2011, 16:56
Sabaidee, Moja wada to naiwność... Każdy na początku ma u mnie czystą kartę i nie mam podejrzeń co do danej osoby. To mój punkt widzenia. Nie chciałem Tobie niczego zarzucić. Przepraszam jeśli to tak zabrzmiało.

przez *Wiola* 30 paź 2011, 17:04
Sabaidee napisał(a): Może te dziewczyny były za młode, bo jak sobie policzyłem to średnia wieku oscylowała gdzieś w okolicach 24.

Jacku , chyba sam sobie odpowiedziałeś ;)
Moderator

Sortuj wg