Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Aranjani 18 mar 2013, 16:33
Saiga, dzięki, tak. Przespałam sie i jest duzo lepiej :)

no własnie zauważyłam, że poważne tematy
Aranjani

przez Little Red Fox 18 mar 2013, 16:34
Saiga, taa... rzucę dziś swojemu mężczyźnie "wiesz, co kochanie trzy lata temu jakiś pijany koleś zgwałcił mnie na imprezie, poza tym wchodziłam w toksyczne związki z obawy przed samotnością" ohh... na pewno będzie zachwycony :roll:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez Arhol 18 mar 2013, 16:34
Aranjani, To dobrze.

Te poważne tematy też trzeba podjąć,niema co..nie znikną,nie wyparują,niema resetu wspomnień czy uczuć niestety.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aranjani 18 mar 2013, 16:37
Saiga, a szkoda własnie, ze nie ma w nas takiego przycisku jak reset, tak wiele by to pomogło
Aranjani

przez fozzie 18 mar 2013, 16:40
Calineczka1990 , lepsza gorzka prawda niż słodkie kłamstwo.

przez beladin 18 mar 2013, 16:40
Calineczka1990, Najpierw dzięki terapii przepracujesz swoje wewnętrzne rozterki, w pewien sposób "rozprawisz" się z przeszłością, poukładasz sobie wszystko w głowie, nabierzesz dystansu. Na szczerość wobec partnera będzie czas później. Pamiętaj kto tutaj jest najważniejszy - Ty i Twoje zdrowie.
Ostatnio edytowano 18 mar 2013, 16:41 przez beladin, łącznie edytowano 1 raz
beladin

przez Aranjani 18 mar 2013, 16:41
Calineczka1990, mogę tylko współczuć <tulam>
zachwycony czy nie... to Twoja przeszłość i chcąc nie chcąc już jej nie zmienisz. Będąc w związku nie mozna mieć pretensji do drugiej osoby o jej przeszłość. To integralna część naszego życia i nie sposób się jej wyprzeć czy pozbyć.
A szczerość jest jednym z filarów szczęśliwego związku.
Aranjani

przez dumps 18 mar 2013, 16:41
kasiątko Calineczka1990 i jak po tych lekach?? Jestem strasznie ciekawa ;)
Bo każdy walczy tu o przetrwanie
w świecie gdzie nic nie jest pewne
bądź pewien swojej woli walki
zbieraj siły, dąż do tego by coś zmienić!

przez Arhol 18 mar 2013, 16:42
Calineczka1990, No to są problemy kalibru które MUSISZ rozwiązać i to tylko na terapii.
Nie będzie zachwycony,bo kto by był? Ale nie możesz się o to obwiniać...!
Mi by przynajmniej przykro było nie wiedząc że dziewczyna z którą bym był po takich przeżyciach jest,ale broń boże bym jej tego nie wypominał,ale współczuł :-| ,reakcją będzie wściekłość - możliwe..ale z tego co opisujesz to dobry facet,zrozumie...właśnie dlaczego nie chciałaś tego powiedzieć..
Przy okazji - szczerze współczuję przeżyć,chodzą skurwysyny po tym świecie...

-- 18 mar 2013, 15:43 --

Aranjani, amnezja by zbawieniem była czasem,ale cóż - taki świat
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Moderator

przez Little Red Fox 18 mar 2013, 16:49
fozzie, wiem, jednak nie chcę mu o tym mówić, to byłoby bardzo krzywdzące :roll:
beladin, z jednej strony chcę tej terapii, z drugiej strony się ogromnie boję, już długi czas próbuję się jakoś samodzielnie do kupy poskładać, a jeszcze kilka miesięcy temu czułam się jak kompletny wrak człowieka, a nie chcę żeby te wszystkie uczucia, wspomnienia wróciły i znowu mnie z nóg zwaliły...
Aranjani, ja się tu jego niezrozumienia boję najbardziej, jesteście pierwszymi osobami które się o tym dowiedziały :mhm:
dumps, pierwsze dwa tygodnie nie były zbyt przyjemne, zawroty głowy, mdłości, zwiększone lęki, jednak powoli zaczynały ustępować i obecnie czuję się dużo lepiej, a jaką dawkę dostałaś? ;)
Saiga, pewnie by stwierdził, że mogłam tych wszystkich sytuacji uniknąć... :?
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez Arhol 18 mar 2013, 16:55
Calineczka1990, Ale to już się stało,było. - niema roztrząsać po co i dlaczego...powinno się na to patrzeć pod tym kątem...
Niby można było uniknąć,ale co się stało,to się nie odstanie,musisz zwalczyć to dla siebie,nie wypominać "dlaczego"
Moderator

przez Little Red Fox 18 mar 2013, 16:56
Saiga, może więc dlatego czuję się wiecznie nieodpowiednią partnerką dla niego?
Ostatnio edytowano 18 mar 2013, 16:57 przez Little Red Fox, łącznie edytowano 1 raz

(Ewa Białołęcka)

przez Aranjani 18 mar 2013, 16:56
Saiga, oj tak... no własnie... ale cóż...

Calineczka1990, ale dlaczego myślisz że nie zrozumie? Tak jak Sajga napisał, że z tego co mówisz to dobry facet. Jesteście razem, kochacie się... chcecie budować wspólna przyszłość. Na pewno nie pomyślałby, że to Twoja wina. Owszem na początku pewnie by się dziwnie poczuł, mógłby się zdenerwować... ale chyba tylko dlatego, że dopiero teraz mu mowisz. A w dalszym ciągu myślę, że byłby dla Ciebie niesamowitym wsparcie w przeżywaniu tego wszystkiego i później, w czasie ewentualnej terapi. Troche wiary w ukochanego :)
Ostatnio edytowano 18 mar 2013, 16:58 przez Aranjani, łącznie edytowano 1 raz
Aranjani

przez fozzie 18 mar 2013, 16:57
Calineczka1990, zrób tak jak pisze beladin - idź na terapię.

Sortuj wg