Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez arla 23 paź 2011, 19:49
no proszę jak sobie sympatyczne rozmowy Panowie prowadzą
'Zacząć jest łatwo. Wytrwać jest sztuką'

przez paradoksy 23 paź 2011, 19:50
SzpiegDonPedro, szukasz sporów? to nie to forum.
paradoksy

przez kicikici 23 paź 2011, 19:51
dune napisał(a):dominika92, dominika przepraszam, ale inne próby motywowania ciebie juz podejmowałam...równiez bezskutecznie...
a tak przeciez nie mozna, sama mam gigantyczne zaburzenia i gigantyczna depresje, ale mi nie ma kto isc do sklepu...i tez tu naokrągło jecze i potrzebuje wsparcia ale tez staram sie cos robic...Nie mozesz uzywac takich argumentów...zastanów sie...ty tez ranisz innych...przeciez nie jestem twoim wrogiem...
Sama widziałas jak mnie przed chwila zj... pewna uzytkowniczka...juz ryczałam sobie w kibelku :(

na wlasne zyczenie dune! sama mnie pierwsza obrazilas!! jak mozna mowic komus ze ich zaburzenie to "zenada" i tu tez twierdzisz ze ktos kogos zostawi...Jak tak mozna komus pisac:(( Niektorzy moze tak pisza z swojego wlasnego doswiadczenia..bledne to jest bo nie kazdy facet jest taki sam. Najpierw atakujesz a pozniej lecisz w kacik z podkulonym ogonem. Sama bys nie chciala uslyszec od kogos tego typu slow zapewne? to nie mow ich komus.

█▄█ █▀█ ▀█▀
█▀█ █▄█ ♥█ giяℓ

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Michuj 23 paź 2011, 19:53
SzpiegDonPedro napisał(a):Pisze to osoba, która z merytoryczną wypowiedź ma wyzywanie co bardziej wrażliwszych (być może naiwnych - choć tego głośno nie powiem) od dziecinnych, tylko na podstawie tegoż "naiwnego" optymistycznego podejścia do pewnych spraw.

Albo urywasz się z dupy panie kolego, nie znając tematu albo jesteś stałym bywalcem kozaczącym pod nic nie mówiącym nikomu nickiem co by twoje nędzne oblicze pozostało nie rozpoznane.

I ty śmiesz coś mówić o heroizmie?
Michuj

przez paradoksy 23 paź 2011, 19:54
kicikici, po co to roztrząsasz po innym wątku??? jak chcesz coś napisac do dune to masz od tego PW.
paradoksy

przez SzpiegDonPedro 23 paź 2011, 19:57
Pani moderator wybaczy *przerywa drzemkę za sterami i znów zniżą pułap schodząc pod chmury*, ale to min. spór rodzi dyskusje, jeśli się Pani z tym nie zgadza polecam lekturę Jacobsona, dokładniej psychologi komunikacji językowej z szczególnym uwzględnieniem funkcji fatycznej wypowiedzi - to tak przy okazji. Poza tym chyba nie ma w tym nic złego jeśli ta jest prowadzona w cywilizowany sposób. Bynajmniej, jeśli ma Pani jakiś inny pogląd na te sprawę - proszę jaśniej, może jakiś zarzut Pani postawi? Bo tak na razie to wydaje mi się, że nastaje na jakieś Pani "widzi ( w tym wypadku "nie widzi") mi się" . - ot! Troszkę zaczepnie.

przez paradoksy 23 paź 2011, 19:59
SzpiegDonPedro, nie zamierzam z Tobą dyskutować. Ewidentnie jesteś tu tylko i wyłącznie po to, żeby siać zamieszanie.
paradoksy

przez dogomaniaczka 23 paź 2011, 20:01
dominika92, Głupie to jest Twoje infantylne myślenie dziecinko. Więc daruj sobie takie komentarze.
Nie masz wyrzutów sumienia, że ten Twój p. czy jak mu tam, marnuje sobie życie z kimś kto siedzi tylko w domu?

nie jestem infantylna. hm powinnam napisać staruszku? :) nie życzę sobie takich komentarzy pod moim adresem. nie jest to Twoja sprawa, czy on sobie marnuje życie czy nie, to tylko i wyłącznie jego decyzja- a Tobie nic do tego.

może ujmę to inaczej. Mam słodko pierdzieć ''dominisiu wysyłam tulaski, oh eh ah, będzie dobrze''>?

będę wdzięczna jak nie będziesz pisał nic, bo po takich komentarzach gdzie pokazałeś klasę, Twoje zdanie mnie nie obchodzi.

paradoksy, widzę jakie są fakty i do nich się odnoszę. Nie ja pierwszy obraziłem.

o przepraszam gdzie ja Cię obraziłam? tak w zasadzie to Ty obraziłeś mnie twierdząc że ktoś sobie ze mną marnuje życie. no ale w związku z tym że mam problem to pewnie nie zasługuję żeby ktoś mnie kochał. i w ogóle jestem taka infantylna bo wierzę w to że można kochać i przetrwać ciężkie chwile, przecież jak innym się nie udało to mi tez nie może..powinnam iść mieć myśli samobójcze z tego powodu bo przecież na pewno mnie zostawi, zamiast cieszyć się ostatnią pozytywną rzeczą w moim życiu.

wiem więcej niż Ci się wydaje.

nie wiesz NIC. wiec nie mów takich głupot. szkoda mi czasu na "dyskusje " z Tobą.

co do innych komentarzy. nie zaprzeczam że mam problem. i nie nie wiecie o mnie dużo tylko dlatego że tu piszę. poza tym od tego to forum jest, dużo innych osób też od dłuższego czasu pisze jedno i to samo i nikomu się tego nie wypomina. tak mam problem, jest mi ciężko, mam tego świadomość, i mam świadomość że gadki mi nie pomogą bo to ja muszę się w sobie zebrać i zrobić coś żeby to zmienić.

przez SzpiegDonPedro 23 paź 2011, 20:03
*Pull up ! Pull up ! Wyją przyrządy nawigacyjne* Paradoksy całe szczęście bo groziłoby to kontaktem z ziemią, uffff - Widać nie wiele masz do powiedzenia.

przez Michuj 23 paź 2011, 20:03
Jeszcze trochę i się rozbijesz. Co ma fatyczna funkcja wypowiedzi do tego?
Michuj

przez Amon_Rah 23 paź 2011, 20:03
SzpiegDonPedro, przestan juz spamowac bo mnie to juz drazni i wylecisz z tego forum pedzej niz sie tu pojawiles. Twoje posty zupelnie NIC nie wnosza poza sianiem zamieszania. Zastanow sie dwa-trzy razy zanim jeszcze cokolwiek glupkowatego napiszesz.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
KOCOBO JE CPБИЈА!

przez dogomaniaczka 23 paź 2011, 20:05
dominika92, dominika przepraszam, ale inne próby motywowania ciebie juz podejmowałam...równiez bezskutecznie...
a tak przeciez nie mozna, sama mam gigantyczne zaburzenia i gigantyczna depresje, ale mi nie ma kto isc do sklepu...i tez tu naokrągło jecze i potrzebuje wsparcia ale tez staram sie cos robic...Nie mozesz uzywac takich argumentów...zastanów sie...ty tez ranisz innych...przeciez nie jestem twoim wrogiem...
Sama widziałas jak mnie przed chwila zj... pewna uzytkowniczka...juz ryczałam sobie w kibelku :(

dune, wiem że to z troski kochana...wiem, też że niestety niewiele możecie bo zależy to wszystko ode mnie..czasem po prostu trzeba się wygadać ..czuję się bezsilna ale nikt oprócz mnie tego nie zmieni, nie oczekuję od nikogo pomocy tak naprawdę bo pomóc mogę tylko ja sobie sama. jak pisałam już, wiadomo że może nie wytrzymać, kiedyś, zdaję sobie sprawę z tego ryzyka, ale w tym wypadku wolę myśleć pozytywnie i mieć nadzieję że tak się nie stanie. że uda mi się wyzdrowieć i będziemy szczęśliwi. wiem że nie jesteś wrogiem, Tobie nie mam nic za złe. a kicikici się nie przejmuj kochana..nie warto..

przez NewYork 23 paź 2011, 20:05
Michuj, i SzpiegDonPedro, nie kłóćcie sie chłopaki, bo zgoda ma być na forum
NewYork

przez Michuj 23 paź 2011, 20:06
SzpiegDonPedro napisał(a):*Pull up ! Pull up ! Wyją przyrządy nawigacyjne* Paradoksy całe szczęście bo groziłoby to kontaktem z ziemią, uffff - Widać nie wiele masz do powiedzenia.

I cały czar prysł. A myślałem chwilowo, że może będzie jakiś ciekawy rozmówca.
Michuj

Sortuj wg