Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Artemizja 18 paź 2011, 16:25
tahela, faktycznie,to nie jest typowe zawieszanie się...była może u psychiatry?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Sabaidee 18 paź 2011, 16:29
Ja się potrafię zawiesić na tydzień
Sabaidee

przez Lord Kapucyn 18 paź 2011, 16:31
Windows się potrafi zawiesić milion pincset sto dziwincset razy na dobę. :P
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez tahela 18 paź 2011, 16:33
tahela, no to nie brzmi dobrze...zwykłe "zawieszanie" się,to chyba nie jest...a czy ona bierze jakieś leki?[/quote]
Bierze leki , ale przyznaje sie tylko do nerwicy lekowej, nie wiem czy nie ma nic więcej zdiagnozowane czy po prostu sie nie przyznaje do tego ,ze ma coś jeszcze typowe objawy nerwicy tez sa ale śa jeszcze takie własnie rzeczy. Bardzo ja lubie i sie super z dziewczyną rozmawia dopóki takiej jazdy nie złapie, dodatkowo wierzy w jakieś horoskopy ma s,ciagniety program na kompa chyba Urania sie to nazywa bierze wszytkie dane od znajomych wpisuje w ten program wylicza co kogo spotka, jak pozna jakiegoś gościa to tęz w te Uranie wpisuje dane i sprawdza czy do siebie pasują, wiem ze to sie czyat a,ale dla niej to jakies zbyt ważne i dereminujące decyzje niemal, liczy ascendenty, zna sie na domach astralnych , trochę masakra po prostu. A z drugiej strony mowi że Boga nie ma i jest ateistką a ty taka jazda z jakims programem komputerowym który t wszystko wylicza jedno przeczy drugiemu wiara w too i tamta niewiara.

-- 18 paź 2011, 15:34 --

samara22,
Z tego co wiem to chodzi czasami chyba.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Artemizja 18 paź 2011, 16:34
Mad_Scientist, święta prawda :mrgreen: dlatego lepszy jest linux ;) :P
Sabaidee, nie no na tydzień,to chyba nie,bo byś nie miał jak pisać na forum :P ;)

-- 18 paź 2011, 16:39 --

tahela, no nie zupełnie przeczy.Ateistą można być a jednocześnie wierzyć we wróżki,horoskopy a nawet kosmitów :P jedno z drugim nie ma nic wspólnego ;)

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez tahela 18 paź 2011, 16:41
Sabaidee,
Ty nie masz ochoty na kontakt ze swiatem to jest róznica niz odcięcie sie i jakby uciekanie w inny świat czy cholera wie co.Mnie to zawieszenie nie denerwuje raczej tekst powinnaś sie domymyślić, albo powinnas zrozumieć a wystarczy kilka słow zawieszam sie , jak ktoś siedzi obok ciebie rozmawia normalnie i nagle tak odpływa totalnie ,ze zero kontaktu to cżłowiek czuje sie dziwnie, w jednej chwili sie rozmawia a w nastepnej sekundzie cicho cicho zjazd nagły.Wiem zeludzie maja rózne jazdy ale czemu kaze mi czytąc w myśłach i mówi powinniście się domyśłeć i zrozumieć dlaczego.I ta nagła zmiana tematu, ech ludzka psychika to skoplikowany twór hiihi.
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Sabaidee 18 paź 2011, 16:44
tahela, ja bym się od niej trzymał z daleka. Czuję lęk przed takimi ludźmi.
Sabaidee

przez tahela 18 paź 2011, 16:45
samara22, Tylko ze ąz w tym stopniu zeby wszystko dokładnie wylicząc wpisz sobie Urania w wyszukiwarkę to zobaczysz do czego tehn program jest zdolny, przepowie ci cął przyszłośc na podstawie daty urodzenia i godziny, no jednak jak sie jest ateista to trzeba byc konsekwentnym , bo jednoo i drugie t takii sam zabobon.Mają lu7dzi ete jazdy ja tęz mam, swoją droga tyko ja mowię o tym ludzio anie powinniscie sei domyślić i ,ze sło.wa nie mają znaczenia. :mrgreen: ;) :?: .Hihi.
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Sabaidee 18 paź 2011, 16:47
tahela, ja przypuszczam, że ona potrafi czytać w myślach i tego samego oczekuje od innych, bo dla niej to normalne. Dlatego się boję.
Sabaidee

przez Lord Kapucyn 18 paź 2011, 16:49
Wszystko co nieznane czy niezrozumiałe budzi w człowieku lęk. Przecież widać ewidentnie, że dziewczyna cierpi na zaburzenia urojeniowe i potrzebuje hospitalizacji, farmakoterapii. Ale jak ona serio potrafi czytać w cudzych myslach czyli ma opanowaną telepatię to Was umówię na spotkanie z regionalnym przedstawicielem Australijskiego Towarzystwa Sceptyków i jak udowodni przed niezależną, bezstronną komisją naukową skuteczność swej parapsychologicznej umiejętności to zgarniemy okrągłmy milion $ nagrody. :D Tylko z góry mówię, że zgarniam 50% jako menedżer. :P
There is one wonder drug, but in three substances.
In the name of the stimulating N-(4-Bromophenyl)adamantan-2-amine,
and of the empathogenic (±)-4-Amino-3-phenyl-butyric acid,
and of the nootropic Ethyl 1-(phenylacetyl)-L-prolylglycinate.

"Jeżeli przysłucham się uważniej, słyszę jak moje geny łkają".
Moderator/ R2 - D2

przez tahela 18 paź 2011, 16:53
Sabaidee napisał(a):tahela, ja bym się od niej trzymał z daleka. Czuję lęk przed takimi ludźmi.

Czy ja wiem jest dziwna naprawdę , ale w sumie to ciekawa osoba dopóki funkcjonuje normalnie i nie złapie fazy.
Dzieki Jacku ;) ,
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Artemizja 18 paź 2011, 16:54
tahela, na Twoim miejscu bym ją podpytała o te wizyty u psychiatry.Może uda Ci się czegoś dowiedzieć.

Czy ja wiem czy będąc ateistą trzeba byc konsekwentnym we wszystkim?No bez przesady...wiem co to jest Urania ;)No ja jestem ateistką,a jeszcze kilka lat temu święcie wierzyłam w zjawiska paranormalne. :P To jest temat bardzo ciekawy,podobnie jak astrologia...

Administrator

przez tahela 18 paź 2011, 16:56
Mad_Scientist,
No ale to nie fair, bo to w końcu ona czyt a w myśłach, nie i to ja ją znam wiec ty bierzesz 30 procent a my resztę po polowie hihi,. Tak bedzie sprawiedliwie.
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Sabaidee 18 paź 2011, 16:57
Mad_Scientist, ja też byłem sceptycznie nastawiony, ale miałem kiedyś styczność z taką "wariatką", która przyłaziła do mnie do pracy i mówiła ludziom różne rzeczy. I to się zawsze sprawdzało. Jeden był tylko mankament: nikomu nie wywróżyła nigdy niczego dobrego. Po jej wizycie był w robocie jakiś Armagedon. Kierownik ją w końcu pogonił raz na zawsze. I też się zawieszała :D
Sabaidee

Sortuj wg