Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Ferdynand k 21 lut 2013, 19:09
Calineczka1990 napisał(a):staram się, a może ja powinnam siedzieć w domu, prać, sprzątać i rodzić dzieci ile się tylko da? :shock:
niektórzy na dodatek myślą, że skoro się zaręczyliśmy to ślub będzie wkrótce, a tu sobie tak czas płynie ponad rok, a wesela jak nie było tak nie ma :roll:
albo uwaga - ostatnio usłyszałam, że ŻADEN ksiądz nie da nam ślubu, bo jestem chora psychicznie :shock:

przepraszam - kończę z marudzeniem, zarzućcie jakimś bardziej optymistycznym tematem :roll:

Jak druga osoba wie o chorobie to możesz cywilny jak chcesz a ksiądz niech się w d... pocałuje
a tak optymistycznie chemia i biola mi włażą wszystko wiem :great:
Naczelny Użyszkodnik

przez Little Red Fox 21 lut 2013, 19:09
Saiga, no właśnie nie chcę, mam wrażenie że się nie wpisuję w te społeczeństwo :roll:
A jak już jesteśmy przy ochronie, to ja dam ci podarek.
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez Snejana 21 lut 2013, 19:10
Calineczka1990, fozzie, witajcie :) a ciężki dzień, snułam się dzisiaj jak zombie po nieprzespanej nocy, wracam do domu - energia wróciła :roll: :D
a Wy jak tam?
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Little Red Fox 21 lut 2013, 19:10
wykończony, mój mężczyzna wie o wszystkim, o ile nerwica jest na tyle ciężką chorobą, przez którą musiałabym załatwiać sobie pozwolenie na ślub :shock:
Kotka. Będziesz go karmił, czesał i codziennie głaskał, bo kotek to bardzo lubi.
Za to jak ktoś przyjdzie ciemną nocką, żeby ci poderżnąć gardło, to kotek go zeżre.

(Ewa Białołęcka)

przez ProstaNazwa 21 lut 2013, 19:11
ostatnio usłyszałam, że ŻADEN ksiądz nie da nam ślubu, bo jestem chora psychicznie :shock:

o matko! :brawo: ludzie nie przestaną mnie zaskakiwać.

monk.2000 Rozumiem, mogę nawet powiedzieć, że jestem w podobnej sytuacji.

Snejana cześć :)
ProstaNazwa

przez Little Red Fox 21 lut 2013, 19:12
czasem naprawdę mam ochotę zamknąć się w czterech ścianach, albo niech mnie ktoś nauczy mieć wyje*ne na opinie innych :roll:

(Ewa Białołęcka)

przez Snejana 21 lut 2013, 19:14
Calineczka1990, czytałam co piszesz i doskonale to rozumiem, ludzie powinni zając się sobą i swoim życiem a nie dyktować nam jak mamy żyć :smile:
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Ferdynand k 21 lut 2013, 19:15
Nerwica to zab emocjonalne a nie choroba psych tak się przyjęło.
Naczelny Użyszkodnik

przez Snejana 21 lut 2013, 19:15
ProstaNazwa, hej, jak tam ? :P

przez Arhol 21 lut 2013, 19:22
Calineczka1990, To o chorobie - bzdura
http://www.deon.pl/wiadomosci/polska/ar ... cznie.html
Przynajmniej tak tu z tego wynika..
Poza tym pamiętaj,żyjesz dla siebie,dla narzeczonego,rodziny, ale przede wszystkim dla siebie , i to TY decydujesz jak chcesz, - pier*ol resztę... (taa,jakbym sam nie przejmował się innymi :roll: )
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Adam Smith 21 lut 2013, 19:23
Siema :P
ludzie powinni zając się sobą i swoim życiem a nie dyktować nam jak mamy żyć

łatwo powiedzieć , bo jakbym nie trzymał siostry krótko , to bym dom do góry nogami zastał :P
Adam Smith

przez Snejana 21 lut 2013, 19:23
ostatnio usłyszałam, że ŻADEN ksiądz nie da nam ślubu, bo jestem chora psychicznie

a takie rzeczy to można kolekcjonować żeby się z nich pośmiać, znam przypadek, że ksiądz nie chciał udzielić chrztu, bo matka nie znała ojca dziecka :shock: :lol:

-- 21 lut 2013, 18:25 --

Tomcio Nerwica, siema brat, co tam dziś u Ciebie słychać? :mrgreen:
łatwo powiedzieć , bo jakbym nie trzymał siostry krótko , to bym dom do góry nogami zastał

i tak brat zastaje, ale to wina pand i lwa :P

przez ProstaNazwa 21 lut 2013, 19:26
Snejana a mam huśtawkę nastrojów :roll: godzinę temu rękę dałabym sobie uciąć, że wraca depresja :mrgreen:
ProstaNazwa

przez Arhol 21 lut 2013, 19:30
ProstaNazwa, Może załóżmy park rozrywki - "HUŚTAWA NASTROJU" - goście będą się bawić, i na przemian wściekać,wyć, i kij wie co jeszcze.

a takie rzeczy to można kolekcjonować żeby się z nich pośmiać, znam przypadek, że ksiądz nie chciał udzielić chrztu, bo matka nie znała ojca dziecka :shock: :lol:

To ma sens

11. Bakersfield (Kalifornia)- zakaz seksu bez zabezpieczenia z... szatanem

Być może dziecko jest owocem rozpusty z szatanem, a kto by małego lucyfera chrzcił,pewność musi być :mhm:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

Sortuj wg