Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Artemizja 02 paź 2011, 10:44
czarna roza, cześć ;) Jak się czujesz?
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez czarna roza 02 paź 2011, 10:47
Beznadziejnie. A Ty?
czarna roza

przez Artemizja 02 paź 2011, 10:49
czarna roza, czemu beznadziejnie?Co się dzieje?A u mnie lepiej.Wciąż chora,ale już nie aż tak oslabiona.Mam więcej energii i to mnie cieszy ;)

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez czarna roza 02 paź 2011, 11:02
Wczoraj było tragicznie, boję się ciemności i psów a wczoraj było mi wszystko obojętne, sama nocą chodziłam po torach, wracałan do domu przez pole, wczoraj niczego się nie bałam. A dzisiaj ciąg dalszy doliny. Spotkałam się wczoraj z była przyjaciółka bo musiałam jej coś dać i mówię że już idę a ona że co jest, mi możesz zawsze wszystko powiedzieć, nie rób sobie nic... Tak tak... Byłej przyjaciółce mam się zwierzac. A było już tak dobrze, a znów spadłam na samo dno.
Fajnie że odzyskujesz siły.
czarna roza

przez Artemizja 02 paź 2011, 11:06
czarna roza, mogę zapytać dlaczego już się z nią nie przyjaźnisz?

Administrator

przez czarna roza 02 paź 2011, 11:17
Bo obie byłyśmy takie same, obie się ciełysmy, obie chciałysmy się zabić. I zaplanowałysmy to tak że jedna stanie na jednych torach druga na drugich i czekałysmy po których torach pojedzie pociąg, jechał po moich a ona na siłę mnie zepchnęła, obie wylądowałysmy w szpitalu no i jej mama stwierdziła że to wszystko moja wina. Miała zakaz spotykania się ze mną, ja byłam na takich lekach że ciągle spalam nie kontaktowałam nic do mnie nie docierało no i wtedy napisała że to koniec naszej przyjaźni. Ułożyła sobie jakoś życie, ma chłopaka, pracę planuje życie a ja w tym gownie dalej tkwie. Ale cieszę się że jest szczęśliwa
czarna roza

przez Artemizja 02 paź 2011, 11:31
czarna roza, z jednej strony Wasza historia jest bardzo smutna,ale z drugiej ma w sobie dozę optymizmu.Skoro jej się udało wyjść na prostą,to myślę,że Tobie również się uda. Myślę,że jesteś na nią trochę zła z powodu tego,że zerwala przyjaźń,co jest naturalne.Takie sytuacje zawsze są przykre.Myślę również,że próba jej zachęcenia Cię do zwierzeń wynikała z troski.Zakonczene Waszej przyjaźni bylo najprawdopodobniej pod wpływem impulsu.Wcale nie znaczy,że przestalo jej na Tobie zależeć.Rozumiem jednak Twoje obawy.Boisz się zranienia i odrzucenia,dlatego jesteś nieufna.Mam racje?

Administrator

przez czarna roza 02 paź 2011, 11:43
W tej chwili tracę już nawet kontakt z Anita. Wcale się do siebie nie odzywamy. Jeżeli stracimy całkowity kontakt zostanie mi tylko forum. Zanim jej powiedziałam coś o sobie (byłej przyjaciółce) minęło ładnych parę lat. Nie ufam ludziom i nigdy im nie zaufam.

-- 02 paź 2011, 10:45 --

Jestem pesymistka,
czarna roza

przez Artemizja 02 paź 2011, 11:49
czarna roza, czasami jest tak,że ludzie muszą odpocząć od siebie.Nie jesteśmy w stanie nic na to poradzić.

Administrator

przez czarna roza 02 paź 2011, 11:58
Nie wiem jak ja sobie jutro w pracy poradzę. Nic mi się nie chce a musimy uszykowac towar do wysyłki żeby pierwsze zamówienie poszło. Cały tydzień harowalam jak wół. Mam już dosyć. Mogłam się nie godzić na zmianę stanowiska. Za dużo odemnie wymagają. Idę spać. Zaś się odezwę. Papa
czarna roza

przez Artemizja 02 paź 2011, 11:58
czarna roza, jesteś po prostu zmęczona.Musisz odpocząć.Śpij dobrze ;)

Administrator

przez tahela 03 paź 2011, 07:05
Ślicznotka,
Witaj ja spaałm gdzieś koło 2 godzin i nie mogę ech .Chyba zrobię sobie kawę i podniosę rolety a jak mnie spać weźmie to z pewnością poczuję.
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Sabaidee 03 paź 2011, 07:06
Ślicznotka, cześć, Kasiu. Ja wstałem i też popijam i popalam. W głowie mi szumi i jakoś nie mogę się odnaleźć. Wciąż chyba jeszcze jadę. :D
Sabaidee

przez Dariusz_wawa 03 paź 2011, 07:20
Część wszystkim z rana :papa:
Każda uratowana dusza jest powodem do wielkiej radości

Sortuj wg