Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Adam Smith 29 sty 2013, 20:17
virgo21, czekoladą :P
Adam Smith

przez Variable 29 sty 2013, 20:18
Tomcio Nerwica, a no to chetnie :P
Variable

przez Snejana 29 sty 2013, 20:19
Tomcio Nerwica, bratu nie wolno czekolady, brat od razu całą virgo zwróci :P albo mnie :mrgreen:
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez ProstaNazwa 29 sty 2013, 20:19
Saiga kapseicyna
http://www.standard.pl służę pomocą :D
ProstaNazwa

przez Arhol 29 sty 2013, 20:20
ProstaNazwa, Dzięki

To teraz tylko termin ustalić :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez kapseicyna 29 sty 2013, 20:22
Saiga, kiedyś bylem z mgr chemii, może by pomogła ^^

-- 29 sty 2013, 18:24 --

dzisiaj skończył mi się urlop, następny mam zaplanowany na marzec...
kapseicyna

przez Arhol 29 sty 2013, 20:24
kapseicyna, :mrgreen:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Adam Smith 29 sty 2013, 20:25
Snejana, no tak siostra jest dla mnie niedobra :P dziś będziemy milczeć ( czyli jak zwykle ) dopiero dzięki siostrze zrozumiałem powiedzenie "milczenie jest złotem " :P
bratu nie wolno czekolady, brat od razu całą virgo zwróci albo mnie

mógłbym to zrobić , ale wole się pozbyć tej czekolady :P nie chce mi się póżniej słuchać " ooo jeej ale przytyłam od tej czekolady , po co mi to było , jak ja rzucę tyle kalorii :why: " :P
Adam Smith

przez Saraid 29 sty 2013, 20:26
Saiga, to w marcu ta walka? ;)
Saraid

przez Snejana 29 sty 2013, 20:29
Tomcio Nerwica, dobrze, to się zamknę i już słowem do brata nie odezwę, przysięgam :roll: :P i będzie brat coś chciał :P
ooo jeej ale przytyłam od tej czekolady , po co mi to było , jak ja rzucę tyle kalorii

osioł :evil: a kalori się nie rzuca, tylko Zrzuca :P :mrgreen: i brat chce sie jej pozbyć nie dlatego, że nie chce mnie słuchać, tylko chce mi zrobić na złość :P
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Adam Smith 29 sty 2013, 20:33
Snejana, bo siostra to straszna gaduła :P no siostra tak nie bierze tego do siebie :P w porze obiadowej możemy się komunikować :P
sioł a kalori się nie rzuca, tylko Zrzuca i brat chce sie jej pozbyć nie dlatego, że nie chce mnie słuchać, tylko chce mi zrobić na złość

szybko piszę i błędy robię , a siostra to ma już chyba jakiś radar w oczach :P dobrze oddam siostrze tą czekoladę , ale jakby siostra chciała się wyżalić , to uciekam do sąsiada :P
Adam Smith

przez Snejana 29 sty 2013, 20:44
Tomcio Nerwica, a brat to nie gadała? brat spojrzy na swoje posty :P dla brata pora obiadowa to jest 24 godziny na dobę więc możemy się komunikować caly czas :mrgreen:
jasne, że mam radar w oczach, jestem grammar nazi :mrgreen: pfff do sąsiada brat ucieknie, żeby się nad bratem znęcał :P z deszczu pod rynnę :P

przez Adam Smith 29 sty 2013, 20:52
Snejana, to siostra mnie tak zagaduje , gaduło jedna :P w sumie racja , ale możemy rozmawiać tylko o jedzeniu :P grammar co ? :P ale takie znęcanie mi odpowiada , piwo za free :P
a brat to nie gadała?

8:5 :P
Adam Smith

przez Snejana 29 sty 2013, 20:58
Tomcio Nerwica, a brat mnie nie zagaduje, nie w ogóle :roll: siedzę tu tylko i bzdury pisze, zamiast coś robić pożytecznego :P ten sąsiad ma zły wpływ na brata, może dla odmiany teraz ja pójdę i pomęczę się z tym piwem za free :P
8:5

brat też jest grammar nazi :P

Sortuj wg