Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Artemizja 24 wrz 2011, 21:07
Lady_B, nikogo nie natchniesz do głupoty...nie uciekaj od ludzi...nie jestem pewna,ale wydaje mi się,że na Twój stan można spojrzeć inaczej...wydaje mi się,że terapia podobnie jak inne rzeczy osiąga swój punkt krytyczny,po którym następuje przełom...niestety dochodzenie do tego momentu może być bardzo trudne i ciężkie i może towarzyszyć mu poczucie beznadziejności...to tylko moje przypuszczenie,bo nie mam doświadczenia...jednakże czasami możemy mieć wrażenie,że jest gorzej,podczas gdy tak naprawdę posuwamy się do przodu...
Lepiej być diablicą,niż w aureoli usychać z nudów.

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez Agasaya 24 wrz 2011, 21:13
samara22, mi się pogorszyło po tym jak dostałam najsilniejszego i najdłuższego ataku paniki w większym gronie znajomych i musiałam im wyjaśnić co i dlaczego się ze mną dzieje... poczułam że nigdy nie będzie dobrze... lęki nasiliły się przy zwiększeniu sertraliny, choć faktycznie depresja nieco ucichła... ale teraz znowu jest marnie... nieustanny lęk i poczucie bezsensu... kumulacja...
Terapia też daje nieźle w kość. Nie ukrywam.
Agasaya

przez CichoCiemny 24 wrz 2011, 21:21
Nie łam się Lejdzia. Ostatnio oglądałem jakiś film o eutanazji, tamci ludzie mają dopiero przejebane.

-- So, 24 wrz 2011, 21:22 --

samara22, oo ale bym sobie zjadł kebaba też i napił się pepsi, zdrowe żarcie rządzi :D

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Artemizja 24 wrz 2011, 21:22
Lady_B, sertralina to też Sertagen o ile się nie mylę...nie wiem czy to norma,ale ja też zaobserwowałam u siebie zwiększone ataki lękowe(choć biorę ją w dawce 50 mg czyli chyba nie tak dużo)...momentami pojawia się niepokój,który bierze się nie wiadomo skąd i dostaję ataku paniki...może to,co się stało,to faktycznie wpływ leków?Prawdę mówiąc nie bardzo się na tym znam,ale może powinnaś zapytać lekarza?Poruszanie bolesnych spraw na terapii czy gdziekolwiek indziej ma to do siebie,że wywołuje pogorszenie...wierzę,że to przetrwasz.Zdaję sobie sprawę z tego jak ciężkim przeżyciem był dla Ciebie atak paniki w gronie znajomych.Znam to.I bardzo Ci współczuję.

-- 24 wrz 2011, 21:24 --

KeFaS, pepsi to ja akurat mam pod nosem :mrgreen: i to z cytrynką :mrgreen: a co do kebaba...to chyba muszę sobie któregoś dnia zrobić :mrgreen: tylko,że ja wolę mięsko z kurczaka i do tego fryteczki z sosem ziołowym :mrgreen: mniam :mrgreen:

Niektórym ludziom nigdy nie dogodzisz.Lepiej się z tym pogódź-mniejsze ryzyko choroby wrzodowej i psychicznej.
Administrator

przez CichoCiemny 24 wrz 2011, 21:25
olejcie te "leki", to tak naprawdę ma więcej skutków ubocznych niż pożytku. lepiej sobie spalić fajkę (s)pokoju ;)

-- So, 24 wrz 2011, 21:27 --

Lady_B, przypomniał mi się Twój zajebisty śmiech jak w sobotę siedzieliśmy w piątkę i paliliśmy :D , fajnie było wtedy, oby więcej takich spotkań.

samara22, z kurczakiem to tortilla jest zajebista i z jakimś pikantnym sosem ;) i oczywiście frytki do tego, ale też najlepiej samemu pokroić ziemniaki i zrobić sobie na patelni.

przez Artemizja 24 wrz 2011, 21:28
KeFaS, no no Ty już do złego nie namawiaj kusicielu :P oczywiście żartuję ;) nie wiem jaki skutek miałoby zapalenie sobie tej magii,skoro kiedyś po wypiciu dwóch piw próbowałam wyciągnąć pierwiastek z komara na suficie :P

Administrator

przez CichoCiemny 24 wrz 2011, 21:29
samara22, na pewno lepszy niż trucie się ssri przez lata ;)

-- So, 24 wrz 2011, 21:30 --

my mieliśmy zajebiste rozkminy i ciągłą śmiechawę jak ostatnio paliliśmy u mnie na spotkaniu, więc i Tobie na pewno też by było fajnie.

przez Artemizja 24 wrz 2011, 21:30
KeFaS, tortilli nigdy nie jadłam ;) a co do frytek- to tu masz rację- najlepsze są własnej roboty ;)

Administrator

przez CichoCiemny 24 wrz 2011, 21:30
pierwiastek z komara trzeba obliczyć całką :D

-- So, 24 wrz 2011, 21:32 --

tortilla to jakby ciasto naleśnikowe, może trochę inne, w każdym razie w środku może być co chcesz, najczęściej jest właśnie kurczak z dodatkami.

przez Artemizja 24 wrz 2011, 21:32
KeFaS, leki biorę dopiero od niedawna...przez lata radziłam sobie bez nich...innymi słowy głupawka na całego :mrgreen:

-- 24 wrz 2011, 21:34 --

KeFaS, przyznam się,że nie wiem jak ja to liczyłam...nie pamiętam :P opowiadali mi,że wkręcił mi się taki film,że próbowałam wypić wodę z kwiatków,bo myślałam,że to szampan :P ale to było całe lata temu... ;)
no narobiłeś mi ochoty na tortillę ;)

Administrator

przez Agasaya 24 wrz 2011, 21:37
samara22, lekarz powiedział że z czasem to nasilenie lęków minie ale jakoś nie mija a znów zwiększyli mi dawkę...

KeFaS, Gdyby nie leki to byśmy już dzisiaj nie rozmawiali... ani nie byłoby mnie na tej imprezie na której się tak zajebiście śmiałam... ;) przypominam że ja nie byłam upalona ani ciut... no chyba że oparami
Agasaya

przez CichoCiemny 24 wrz 2011, 21:39
Lady_B, no jak nie byłaś upalona, spytaj się każdego kto był to Ci powie, że byłaś :D
albo to ja byłem za bardzo :P w każdym razie było fajnie.
leki Ci pomogły, no ok, ale jeżeli teraz działają w odwrotną stronę to może czas jednak coś z tym zrobić, zamiast zwiększać dawki?

przez Artemizja 24 wrz 2011, 21:40
Lady_B, myślę,że właśnie dlatego nie mija-bo zwiększyli Ci dawkę...organizm musi się przyzwyczaić...i wtedy to minie

-- 24 wrz 2011, 21:42 --

KeFaS, no ładne rzeczy się tam działy :mrgreen: rozrabialiście :mrgreen:

Administrator

przez CichoCiemny 24 wrz 2011, 21:43
samara22, nie, nie, kultura była, nikt nie umarł, nie przyniósł do domu drzewa (tak jak kilka miesięcy temu) ani nie rozwalił mi tv, więc jest ok :D

-- So, 24 wrz 2011, 21:44 --

od tego gadania o kebabach i tortillach się zrobiłem głodny, więc idę do kuchni.

Sortuj wg