Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Adam Smith 01 sty 2013, 20:24
Snejana, to obejrzę z wami :D tylko położę się dalej , bo jak zacznę beczeć , to nie chce żeby sąsiad widział i wziął mnie za mięczaka :D :why:
ja bratu nie przeszkadzam, to brat mnie zaczepia, do nauki, ale już! tylko najpierw śmieci wynieść

już się uczę :? a te śmieci to przez okno wyrzucę , bo nie chce mi się iść :D
Adam Smith

przez Snejana 01 sty 2013, 20:37
Tomcio Nerwica, sąsiad sam beczy jak ogląda, aż mu z wrażenia sztuczne zęby wypadają :D a brat to się położy dalej, bo nas pozaraża :P
te śmieci to przez okno wyrzucę

tak to jest brata o coś prosić :evil: będzie brat chciał, żeby zadanie za niego odrobić :evil:
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Adam Smith 01 sty 2013, 20:52
Snejana, a siostra to już tak beczy , że jak zaraz nie wyłączę filmu , to czeka nas powódż :P
tak to jest brata o coś prosić będzie brat chciał, żeby zadanie za niego odrobić

rano wyrzucę :D nie odrobi mi siostra lekcji ? :evil: będzie siostra chciała kawę :evil: :P
Adam Smith

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez pinda 01 sty 2013, 21:01
witajcie w nowym roku :)))

Snejana, Saiga, Tomcio Nerwica, heeeej

Pan reklama, kocham Cię

:)
burning down the house!

przez Snejana 01 sty 2013, 21:03
Tomcio Nerwica, bo to moja ulubiona scena :why: :why:
ok, ale jak rano śmieci nie będą wyrzucone to wyrzuce je bratu do łóżka albo na głowę :P a własnie zrobi mi brat kawe? bo dalej nie wiem, gdzie jest schowana :evil:

-- 01 sty 2013, 20:04 --

pinda, heeej!:D jak żyjesz w nowym roku? :D i co Ty tu za romanse z panem reklamą nawiązujesz? :roll:
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Arhol 01 sty 2013, 21:12
pinda, cześć

Nie żebym się wbijał w czyjeś związki,ale z pewnością związek z Botem będzie dość dziwny :bezradny:
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Adam Smith 01 sty 2013, 21:13
pinda, Cześć :D wszyscy kochamy pana reklamę :105:
Snejana, Sąsiad przy scenie gdy statek uderzył w górę lodową o mało zawału nie dostał :zonk: :zonk:
dobrze rano wyrzucę , obiecuje :D dobrze zrobię siostrze , ale tylko jedną :P może być w filiżance ? ... zapomniałem , że my mamy tylko filiżanki :D
Adam Smith

przez pinda 01 sty 2013, 21:15
Snejana, no spokojnie żyję, przespalam niemalże cały dzien, sylwester był dość spokojny i kameralny :)) a Twoj jak?

teraz troche mną smuty targają, to wzlalam posmęcic online

a pan reklama to dluższa historia, zaczał mnie podrywać, pojawia sie w kazdym wątku, w ktorym ja jestem, cos jest na rzeczy, przestalam sie mu opierac i pozwole milosci kwitnac :)
burning down the house!

przez Snejana 01 sty 2013, 21:19
pinda, a ja myślalam, ze pan reklama ma coś do mnie :-| serce mam złamane, zdążyłam się zaangażować :( a moim sylwestrze lepiej nie mówić :roll: co za smuty Tobą targają piękna kobieto?
Tomcio Nerwica, wiem, a potem jak wszyscy zaczynają wpadać do wody musiał iść pieluche zmieć :roll: nie chcę w filiżance, filiżanek używam do czegoś innego, kawe się pije z wiaderka :P

przez pinda 01 sty 2013, 21:22
Snejana, trochę taki lowelas z niego :roll:
a smuty to coz, rodzinne sprawy, eh, poogladadam jakies filmy to moze sie lepiej poczuje
burning down the house!

przez Snejana 01 sty 2013, 21:25
pinda, no podrywacz taki troche :roll: pooglądaj! ja tez dziś pół dnia oglądam seriale i rozne programy w necie :D humor poprawia i dobry kac-killer :D

przez pinda 01 sty 2013, 21:31
Snejana, jest nowy amerykanski serial na podst. Bułhakowa "Zapiskow młodego lekarza",a w rolach głównych uwaga uwaga: Harry Potter i Don Draper :pirate:
burning down the house!

przez Adam Smith 01 sty 2013, 21:44
Snejana, w filiżance siostrze podam , bo znów będę słyszał " brat zamiast siedzieć przed telewizorem , wygoniłby tego smoka " :D
Adam Smith

przez Snejana 01 sty 2013, 21:45
pinda, to zabieraj się za to :D Don Draper to z Mad Mena? koleżanka się kocha w tym serialu :D

Sortuj wg