Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Adam Smith 25 gru 2012, 18:34
leżą najedzeni

albo najeb*ni , że tak brzydko powiem :P
Adam Smith

przez Snejana 25 gru 2012, 18:35
Tomcio Nerwica, brat robi aluzje do wczorajszych rozmów powigilijnych? :D
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Absinthe 25 gru 2012, 18:40
Snejana, eee w planach dopiero:P.Ale przed sylwestrem myślę że zrobie.A Twoje jak?
Tomcio Nerwica, ale Ty brzydko mówisz,no wiesz nie wypada dżentelmenowi :mrgreen:
You have to die a few times
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Adam Smith 25 gru 2012, 18:41
Snejana, no tak :D tylko czekać aż przyjdą wieczorem i będą tu libacje urządzać na forum :P
Adam Smith

przez Snejana 25 gru 2012, 18:41
Absinthe, ja chciałam zrobić wczoraj, ale mi skladników zabrakło, wszystko poszło na serniki i inne pozycje obowiązkowe :P ale też mam zamiar się wziąć, bo nie po to foremki kupowałam by leżały :P

-- 25 gru 2012, 17:42 --

Tomcio Nerwica, ok, ja dziś na trzeźwo to się będę z nich nabijać :D bo tak zaglądałam dziś do tego co pisaliśmy wczoraj, i niektórych postów nawet nie pamietam :lol:
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Absinthe 25 gru 2012, 18:43
Snejana, a kupywałaś takie papierowe?mam nadzieję że gdzieś na moim zadupiu znajde
before you can really
live.
Von all den Dingen, die ich verloren habe, vermisse ich meinen Verstand am meisten

przez Snejana 25 gru 2012, 18:44
Absinthe, tak właśnie takie :D jak mi się to spodoba to sobie takie gumowe czy plastikowe (czy z czego one tam są) kupię :P na pewno gdzieś dostaniesz, ja dostalam bez problemu w supermarkecie ;)

-- 25 gru 2012, 17:45 --

Niech Ci wszyscy ludzie już się wyniosą z mojego domu, nie wytrzymie :evil:

przez Absinthe 25 gru 2012, 18:47
Snejana, goście?mnie aktualnie irytuje ojciec.Wczoraj za nim tęskniłam bo wigilia bez rodziców,a dzisiaj wrócił zaczął zrzędzić i już mam go dość :?
before you can really
live.

przez Adam Smith 25 gru 2012, 18:48
Snejana, ja też na trzeżwo , dziś tylko eurosport oglądaliśmy cały dzień :D takie nudy , że oglądaliśmy taniec na łyżwach , bilard i jakiś wędkarski program :P też patrzyłem na te wczorajsze posty i się śmiałem , zostałem nazwany starym rowerem , ale nie pamiętam już przez kogo i wałkiem dostałem , ale tu akurat domyślam się kto mi to zrobił :P
Absinthe, no wiem właśnie :D :P
Adam Smith

przez Absinthe 25 gru 2012, 18:51
Tomcio Nerwica, starym rowerem hahaha :D
co jak co ale na starego to Ty nie wyglądasz :P
before you can really
live.

przez Transfuse 25 gru 2012, 18:57
Dawno mnie nie było, dawno nic nie pisałem...
Przyjaźń wcale nie jest nienaruszalną więzią. Jest raczej jak olbrzymia, piaszczysta wydma, pozornie potężna i trwała, ale pewnego dnia budzisz się, a jej już nie ma.

przez Adam Smith 25 gru 2012, 18:57
Absinthe, czy ja wiem , trochę się postarzałem ostatnio :P
jeszcze jak powiedziałem , że się teściowej boję , to ktoś powiedziała , że jestem tak stary , że moja teściowa już nie żyje pewnie :D
Adam Smith

przez Snejana 25 gru 2012, 18:58
Tomcio Nerwica, też dziś cały dzien przed telewizorem siedzielismy jak tylko szło coś ciekawego to mi przełaczali :-| a szło Charlie i fabryka czekolady, ogniem i mieczem i mecz portugalia-hiszpania, ja tam lubie oglądać powtórki w święta :D wałkiem? nie, wałek to nie ja, na pewnie nie ja :roll: ale tak wracając do tych skarpetek, kogo chce brat w tej naszej piwnicy tam truć? Bo chciałam tam dziś zejść, ale uznałam, ze nawet nie wiem, kogo przetrzymujemy :P
Absinthe, wigilia bez rodziców? to ma swoje plusy ;) to ja nie mogę uwierzyć, ze jestem tak różna z moja nieliczną rodzina, z która jestem spokrewniona, nie wiem jak dzis z nimi 7 godzin wytrzymałam, :roll: sto razy bardziej wolę rodzine ojczyma, są śmieszni i się rozumiemy, przynajmniej z wiekszocia i traktują mnie jakbym naprawdę była jedna z nich :D

przez Adam Smith 25 gru 2012, 19:05
Snejana, ja też uwielbiam powtórki , a szczególnie Kevina samego w domu :P nie wiem czy to siostra , ale pamiętam , że siostra wczoraj na mnie tak krzywo patrzyła :D to ja kogoś chciałem skarpetkami truć ? nie pamiętam tego nawet , a to oznacza , że święta były udane :P
Adam Smith

Sortuj wg