Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Snejana 19 gru 2012, 18:52
Pitu, hej :)
Tomcio Nerwica, osioł, ale osiołki są fajne, w odróżnieniu od krów :evil: niech się brat nie waży być tego lwa! biedaczek, nie dość że go z sawanny ukradna to jeszcze bić będą, patologia :P
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez Pitu 19 gru 2012, 19:02
Tomcio Nerwica, Snejana, Jak samopoczucie ?
Pitu

przez Adam Smith 19 gru 2012, 19:02
Snejana, krówki też są fajne , nie wiem dlaczego siostra ma takie zdanie o krowach :P jak nie dostanie biedaczek biczem , to my będziemy dopiero biedni , bo z pokoju będziemy się bali wyjść :P
Adam Smith

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Snejana 19 gru 2012, 19:07
Pitu, po za tym, żem troche chora to dobrze :P A Twoje?
Tomcio Nerwica, ale osiołki są lepsze, takie kochane, o: http://img1.cokupicstatic.pl/c_big9102887.jpg cały brat :D a krowy są wstrętne :P dlatego ja sądzę, ze lew to zły pomysł, bo nawet żaden tam bicz go nie powstrzyma, zje go i tyle :P
"I czemu głupi człowiek czepia się tak uparcie popełnionej omyłki, czemu poraniony, pokaleczony, świadomy, że idzie złą drogą brnie wciąż dalej, ciągle się łudząc, że to może nie była omyłka?"

przez girl anachronism 19 gru 2012, 19:08
Matko bosko, ale produkcja postów. Skąd wy macie czas cały dzień spędzać na forum? :D
wild hearts can't be broken.

F31

przez Snejana 19 gru 2012, 19:09
girl anachronism, no własnie ja nie mam czasu, ale jakoś tak wychodzi :D chociaż przeważnie i tak trakcie robie kilka innych rzeczy :D jak tam przeziebienie?? bo mi zawsze na wieczór przechodzi :D

przez girl anachronism 19 gru 2012, 19:11
Został mi tylko upierdliwy katar, do jutra już pewnie będzie dobrze :)

Wysprzątałam z nudów całe mieszkanie, zrobiłam obiad i przeczytałam 170 stron książki. Szukam sobie zajęcia ;)
wild hearts can't be broken.

F31

przez Arhol 19 gru 2012, 19:11
Snejana, To oczywiste że to był foch. :mrgreen:
A teraz pozwalam strzelić focha za to że wypomniałem focha.
Fochcepcja :shock: ?

Wiecie że gdyby osiołkowi wystawili diagnoze,to wypadłoby że jest dystymikiem :mrgreen: ?

Co do krów - milka nie powinna nazywać się milka,gdy prosisz o to powinno się powiedzieć - proszę czekolade z jagodowym bykiem.
"Whoever fights monsters should see to it that in the process he does not become a monster. And when you look into the abyss, the abyss also looks into you"
Why was it I seeing more beauty in death rather than life?
Moderator

przez Adam Smith 19 gru 2012, 19:12
Pitu, Cześć , póki co wszystko w porządku , a u ciebie ? ;)
Snejana, Jak nie krowa , to może żmija ? :P lew z takim rodzeństwem długo nie wytrzyma i będzie błagał o bilet do Safari :P
Adam Smith

przez Pitu 19 gru 2012, 19:14
Snejana, Przez chwilę jestem zawieszony w twórczości , dlatego głównie chodzi mi o wasze samopoczucie.
Pitu

przez Snejana 19 gru 2012, 19:23
proszę czekolade z jagodowym bykiem

:lol: :lol: :lol:
girl anachronism, zawstydziłaś właśnie moje lenistwo :D
Tomcio Nerwica, żmija lepsza, przynamniej chuda :D :D ej a może go w tym Safari nauczyli gotować?? wtedy mógłby zostać :P chociaz pewnie nawet za dopłatą by z nami nie wytrzymał :P
Pitu, co to znaczy, zawieszony w twórczości? ;)

przez Adam Smith 19 gru 2012, 19:33
Snejana, Chuda to się zgadza , ale przede wszystkim ten jad :P nauczy się gotować i skoro ma cztery łapy , to szybko powinno mój pójść z myciem podłogi :P jak będzie się buntował , to zamkniemy go w piwnicy :D
Adam Smith

przez Snejana 19 gru 2012, 19:39
Tomcio Nerwica, krowa nosi w sobie mleko więc z dwojga złego wolę jad :P
zaczynam lubić tego lwa! o, z piwnicy ne wylezie więc może być, albo oddamy sąsiadowi, powie się, że to w prezencie od nas kotek na swięta, tylko trochę przerośnięty :P sąsiad troche ślepawy to akurat będzie mu ten lew robił za psa przewodnika :D

przez Adam Smith 19 gru 2012, 19:44
Snejana, Ja mam go zamiar zabrać na polowanie kur :P ale żeby sąsiadowi nie zachciało się z tym psem przewodnikiem wyjść do sklepu :P my tu tak siostra piszemy o tych zwierzętach publicznie na forum , tylko czekać aż się obrońcy praw zwierząt odezwą :P :D
Adam Smith

Sortuj wg