Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)

Nic związanego z tematami 'nerwica', 'stres', 'depresja', 'psychologia' itd.
W końcu nie tylko psychologią człowiek żyje. ;)

Dzienne Wrony - czynne 6:00 - 23:00

przez Makabra 11 paź 2012, 21:20
Razorbladerka_, zaraz Ci mniej - więcej opiszę na PW ;)
Makabra

przez amelia83 11 paź 2012, 21:20
mi z romantycznym nastrojem, z wyłączonym prądem :P :lol: , z przutulnym, ciepłym wnętrzem, Razorbladerka_,
'Jeśli nie umiesz latać, biegnij. Jeśli nie umiesz biegać, chodz. Jeśli nie umiesz chodzić czołgaj się. Ale bez względu na wszystko- Posuwaj się naprzód '
M. Luther King

'jak o mnie ktoś zapyta powiedzcie mu że znikam, za równoległym światem, gdzie liczby nie są ważne'

przez Mara_ 11 paź 2012, 21:23
Zamiast świeczek, wolałabym kominek :roll:

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

przez Aranjani 11 paź 2012, 21:25
Mara_, tez bym wolała :)
Aranjani

przez Poinformowany 11 paź 2012, 21:25
Svafa, Właśnie nie rozumiem , bo siedze i się patrzę na te świeczki , a Mi druga połówka zwiała , i znowu tak siedze i myślę może dorzucę jeszcze 10 świeczek to zapomnę jak kobiety potrafią ranić facetów.
Poinformowany

przez Razorbladerka_ 11 paź 2012, 21:26
Mara_, hmm moznaby tak powiedzieć;)kto wie moze i nawet kiedys juz sie widzialysmy ;)
Kazdy sport jest fajny:) teraz to jeszcze lyzwy dochodzą bo na hali olivia juz lodowisko otwarte od dnia chłopaka jest:D ja tez kiedys myslalam ze nie ma niczego gorszego od biegania do momentu gdy wybralam sie na silownie na bieznie... zakochałam się w niej:D poza sexem to najlepszy odstresowywacz i rozluźniacz;) potem zaczelam na powietrzu bieganie a teraz zimno i szukam dobrej silowni i nie za drogiej i tu pojawia sie problem:(:P
A w Twojej okolicy takie piękne tereny z reszta tam gdzie ja bede mieszkac tez bo blizej plazy:)
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

Ja tancze a niebo gra!!! :-D

przez Saraid 11 paź 2012, 21:26
Poinformowany, hm...odwrotnie mój drogi też... :bezradny:
Saraid

przez Razorbladerka_ 11 paź 2012, 21:33
Makabra, oki, czekam:)

amelia83, hehe wylaczony prad i odrabianie lekcji przy swieczce, romantyczne wieczory, błyszczace oczy zakochanych, pocałunki, łzy... - ogromnie wiele mam skojarzen i to najrózńiejszych wlasnie ze swieczkami i zlych i radosnych i smutnych i przyjemnych... ;)

Mara_, hehe a kominek to inna sprawa i tez mam z nim skojarzenia pewne;P
Slowa zlewaja sie w falszywy ton gdy nadwrazliwosc jest jak bilet w jedna strone stad... Musze leczyc sie na bol i strach.

przez Makabra 11 paź 2012, 21:34
Razorbladerka_, już poszło :)
Makabra

przez Poinformowany 11 paź 2012, 21:34
Razorbladerka_ napisał(a):Poinformowany, no toś sie postarał facet naprawde:P a z czym wam sie kojarzy takie palenie świeczek/podgrzewaczy? macie jakies wspomnienia moze?;)

a ogółnie nauczyłem się palić z moją byłą , od dwóch lat palę sam dzien w dzień , i tak się przyzwyczaiłem ,że bez świeczki nie zasnę. :hide:
Poinformowany

przez Razorbladerka_ 11 paź 2012, 21:34
Poinformowany, bo Ty zamiast sie nia zając to na forum siedzisz hehe:P

-- 11 paź 2012, 21:36 --

Poinformowany, przyzwyczajenia nie sa w zyciu przydatne wcale a wcale

przez tahela 11 paź 2012, 21:38
Zauważyłam,że moje kontakty realne ostatnio ucierpały za bardzo na rzecz kontaktów internetowch,że to nie tak powinno być ,ze to fikcyjny świat często nawet nie wiadomo z kim się rozmawia nie ufa, odsunełam od siebie z codziennosci znajomych i kolegów, przyjaciół , którzu dzwonia do mnie i sie pytają czy zyję , ludzie, ktorzy mi pomogli i znam ich wiele lat.
cos jest nie chało tak nie powinno wygladac zycie i powwinno sie ufac ludziom z którymi sie rozmawia swiat wirtualny jest wirtualny nieprawdziwy często, oszukany daleki, obcy
Kto utraci raz będzie zawsze czekać
Zatrzymujesz czas i zaglądasz w przepaść
Zostaje smutek i tylko smutek
Ostry jak nagły serca głód
Wiatr co zwala z nóg
Smutek i ty

przez Mara_ 11 paź 2012, 21:38
O właśnie, jedyny sport na zimę dla mnie - łyżwy, uwielbiam, może się skuszę za jakiś czas :mrgreen:

Razorbladerka_, to zazdroszczę, chciałabym mieć bliżej do plaży, tak żeby 'na piechtę' można było iść :roll:

przez Poinformowany 11 paź 2012, 21:39
Razorbladerka_ napisał(a):Makabra, oki, czekam:)

amelia83, hehe wylaczony prad i odrabianie lekcji przy swieczce, romantyczne wieczory, błyszczace oczy zakochanych, pocałunki, łzy... - ogromnie wiele mam skojarzen i to najrózńiejszych wlasnie ze swieczkami i zlych i radosnych i smutnych i przyjemnych... ;)

Mara_, hehe a kominek to inna sprawa i tez mam z nim skojarzenia pewne;P

Mam gęsią skórkę proszę tak nie pisać :mrgreen:

A kominek ooo jezu.. :hide:
Poinformowany

Sortuj wg